אוצר תרבות

יחסי ציבור

אוצר תרבות

אוצר תרבות הוא משרד יחסי ציבור ייחודי המקדם מופעי במה, מוסדות תרבות חינוך ותיירות עושה זאת מתוך חזון ומכל הלב
משרד אוצר תרבות הוקם על ידי הילה קומם ב – 2004 ויש לו קשרי עיתונות ענפים בתחומי התרבות, החינוך, התיירות והפנאי. למשרד גם תחומי עיסוק ייחודיים: עזרה בשיווק של מופעים ומוצרי תרבות וחינוך באינטרנט באמצעות ניוזלטר שבועי ורשימות תפוצה מיוחדות (ועדי עובדים, קניינים ועוד). כמו כן מתמחה המשרד בייעוץ אסטרטגי, כתיבה שיווקית ובייזום של אירועים יצירתיים למטרת יחסי ציבור.
אוצר תרבות מתמחה ביחסי ציבור למוזיקאים, יחסי ציבור למופעים, ויחסי ציבור למוסדות חינוך תרבות ותרבות
השירות של אוצר תרבות נועד לחשוף את לקוחותיו לקהלים חדשים ולהפוך אותם למוכרים בצורה חיובית.
המשרד פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לאמנים ולמיזמי תיירות להשיג קהל חדש, למכור כרטיסים ומופעים ולהרחיב את הפעילות. אנחנו עובדים עם אמנים ומוכרים יותר ופחות, כולם איכותיים, עם מוסדות תרבות, חינוך ותיירות מתמחים בחשיפתם לקהל איכותי.
הכתבות והאייטמים שיוזם משרדנו מצטיינים בתוכן חיובי המציג את המיזם התיירות , את המוצר האמנותי ואת יתרונות האמן אין לקוח אחד דומה לשני ולכל אחד ואחת מהם נתפר שירות מיוחד לו ונרקמים הקשרים שיועילו לו להשיג את מטרותיו
מניסיוננו, אנחנו מהווים כלי יעיל למימוש חזון הלקוח, ככל שהכימיה בין הלקוח למשרד טובה יותר, והדיאלוג פורה יותר, כך ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר.


שם איש קשר: הילה קומם

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
אוצר תרבות עדכון חדש
WmIEJncNr0Q/rLHHMsqrNw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
אוצר תרבות הצטרפ/ה למערכת
אוצר תרבות הוא משרד יחסי ציבור ייחודי המקדם מופעי במה, מוסדות תרבות חינוך ותיירות עושה זאת מתוך חזון ומכל הלב משרד אוצר תרבות הוקם על ידי הילה קומם ב – 2004 ויש לו קשרי עיתונות ענפים בתחומי התרבות, החינוך, התיירות והפנאי. למשרד גם תחומי עיסוק ייחודי...
/z0WW64jv4zff1C5cjU6vQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר