א.ל.ברשטיין בע"מ

א.ל. ברשטיין בע"מ הינה חברת הובלות, הפצה ושינוע הפועלת בענף מאז שנת 2000 בבעלותו וניהולו של אריה ברשטיין. בין לקוחות החברה בעבר ובהווה ניתן למנות את "איקאה","סימונס מערכות שינה", "נייט סליפ סנטר","מרכז השינה הארצי","קבוצת בר" ועוד. החברה מתמחה בפירוק והרכבת רהיטים ע"י משאב אנושי מקצועי ומיומן, ובעזרת צי משאיות חדשות. א.ל. ברשטיין בע"מ שמה לנגד עיניה את ביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר על כן, מתן פתרון יצירתי, הינו נר לרגליה. א.ל. ברשטיין בע"מ גאה בזכות שניתנה לה לתמוך ולסייע לקהילה ולשכבות החלשות בה ובכל הזדמנות שניתן, שמחה לעשות זאת ע"י הובלת ריהוט משומש למלב"י בפרט ולנזקקים בכלל.

שם איש קשר: אריה

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
א.ל.ברשטיין בע"מ עדכון חדש
למה שווה להזמין חברת הובלות קטנה לעומת חברות הובלה הגדולות
בעלי עסקים אשר זקוקים לשירותי הובלות למגזר העסקי שואלים את עצמם האם לבחור בחברת הובלות קטנה או לפנות לאחת החברות ההובלה הגדולות? לבחירה בחברת הובלות קטנה יתרונות וחסרונות אך נדמה כי בנוגע אל הובלות למגזר העסקי חברת הובלות קטנה מציעה לעסק שלכם יתרונות רבים יותר.
יחס מסור ושירות איכותי
כאשר אתם משתמשים בשירותה של חברת הובלות קטנה תקבלו יחס מיוחד ושירות איכותי גם אם ההובלה שלכם היא הובלה של כמה חפצים קטנים. חברת הובלות גדולה שרגילה לעשות הובלות גדולות ומורכבות תייחס פחות חשיבות להובלה הקטנה שלכם. כך שמבחינת חברת הובלה קטנה גם הובלות למגזר העסקי שהן הובלות קטנות, הן הובלות חשובות ומרכזיות. חברת הובלה קטנה עדיין בונה את עצמה והיא רעבה לכול לקוח ולקוח. לכן תקבלו יחס מועדף כאשר אתם פונים אל חברת הובלה קטנה.
כלי רכב וציוד מתאים
חברת הובלות גדולה לעיתים לא מחזיקה כלי רכב המתאימים להובלה הקטנה שלכם. בחברת הובלות קטנה יש גם כלי רכב קטנים שמתאימים גם להובלה בסדר גודל קטן. אין שום הצדקה לשלם סכום גבוה על משאית הובלות גדולה כאשר אתם רוצים להוביל כמה חפצים קטנים.
מחירים אטרקטיביים יותר
כדאי לבחור חברת הובלה קטנה שמאפשרת לכם לבצע הובלה קטנה או בינונית במחיר נמוך יותר. כאשר פונים לחברת הובלות קטנה ניתן לחסוך כסף רב לעומת ההוצאות בחברת הובלות גדולה. בחברות הובלה גדולות יש לרוב מינימום הזמנה מסוימת על הובלה שפחות ממנה הם לא לוקחים. בחברת הובלה קטנה לעומת זאת יהיו בדרך כלל יותר גמישים ויציעו לכם הצעות מחיר טובות וזולות יותר.
הובלות בכל היקף
חברות הובלה קטנות ערוכות היום לא לעשות רק הובלות קטנות בלבד, אלא מתמודדות יפה ובהצלחה עם הובלות בינוניות וגדולות. לרוב המחירים של חברות הובלה קטנות יהיו נמוכים וטובים יותר. חברות הובלה מקומיות קטנות מציעות פעמים רבות מבצעי מפתים על הובלות. כדאי לאתר מבצעים כאלה ולחסוך כסף רב לעסק שלכם על ההובלה. חברות הובלה קטנות מציעות היום שירות איכותי ומסור שלא נופל מאיכות השירות של חברות הובלה גדולות.

gtmM/R6Sg3l76jwurk4IRg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
א.ל.ברשטיין בע"מ עדכון חדש
jF7pgd6GfKi8sBkr2WJ0fQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
א.ל.ברשטיין בע"מ הצטרפ/ה למערכת
א.ל. ברשטיין בע"מ הינה חברת הובלות, הפצה ושינוע הפועלת בענף מאז שנת 2000 בבעלותו וניהולו של אריה ברשטיין. בין לקוחות החברה בעבר ובהווה ניתן למנות את "איקאה","סימונס מערכות שינה", "נייט סליפ סנטר","מרכז השינה הארצי","קבוצת בר" ועוד. החברה מתמחה בפירוק...
Oah4trrGxnW8VNkPungj7g==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר