הצוות שלנו


 • דליה בן דוד פורטר - שותפה ומנהלת שיווק ומכירות
  דליה בן דוד פורטר, מנכ"ל משותף ומנהלת השיווק והמכירות של מפעל הבוטיק המשפחתי, אסלי עמוס.
  בעצם לפני הכל אני ביתו הבכורה של עמוס הקצב מיפו, דור שני לקצבים.
  סבא היה קצב עוד בטריפולי וכשעלה ארצה פתח את האטליז שלו בגודל מטר על מטר ביפו כשאבא היה יד ימינו. עם השנים אבא פתח אטליז משלו בסמוך לסבא.
  אני זוכרת היטב איך אני, הבת הבכורה של אבא, כבר בגיל 14 אחרי מטלות הבית והשיעורים ובמיוחד לפני חגים עולה על אוטובוס מבת-ים ליפו בכדי לעזור לאבא באטליז ביפו מתוך מחויבות משפחתית. באטליז עזרתי לאבא בהכנת הפרודוקטים בייצור והייתי שותפה מלאה בתהליך ייצור הקבבים, ההמבורגרים והנקניקיות שלו. זוכרת איך הייתי גאה לראות מהצד את הערצה הגדולה של הלקוחות מהמקצועיות והידע הרחב שאבא הפגין בתחום הבשר. זה כבוד ענק בשבילי לומר שאני הבת של עמוס הקצב, אבא מאז ועד היום מוערך בשוק ומקבל מחמאות. מכאן באה האהבה שלי לבשר והרצון העז להפיץ את הבשורה של קו המוצרים שאבא פיתח במשך מפעל חייו.
  ידעתי שעם סיום השרות הצבאי והשלמת הלימודים יהיה עליי לצאת החוצה בכדי לצבור ידע, ניסיון עסקי ומיומנויות על מנת שאוכל לתעל אותם לפיתוח עסקי לתוך העסק המשפחתי ביחד עם אחותי כדי להמשיך את השם של אבא ומוצריו האיכותיים.
  את דרכי התחלתי כשכירה בעסק משפחתי בבורסה לתכשיטים, אצל יצרני תכשיטים ברמה גבוה המיועדים ליצוא. גויסתי לעבודה על תקן עוזרת אישית למנכ"ל ומצאתי את עצמי מקימה את כל מערך האדמיניסטרציה כולל סיוע בתהליכי היצוא. היה לי כ"כ חשוב להכיר את כל הפרטים אפילו עד רמת שיוף הטבעות כדי להיות בטוחה במוצר שאני מייצגת. בעבודה זו לא התעסקתי במכירות אך בזכות הסקרנות והידע שלי החלטתי לקחת לביקור משפחתי בסקוטלנד מספר טבעות שנשארו במלאי משנה קודמת והצלחתי למכור את כולן.
  למדתי שבתחום היהלומים למילה יש משמעות רבה. מספיקה לחיצת יד וברכת "מזל וברכה" בכדי לסגור עסקה של מאות אלפי דולרים. למדתי גם שהגינות ויושרה בתחום זה הם שם המשחק ואיכות היא ללא פשרות.
  עם השנים התמקצעתי בתחום היבוא והסחר הבינלאומי והתחלתי לעבוד, שוב כשכירה בעסק משפחתי אחר העוסק בתעשיית הרכב, חברה פרטית גלובאלית לייצור מסננים לרכב, לחברה סניפים בארה"ב, סין, בולגריה ויפן ומועסקים בה מעל ל 1,000 עובדים, כשהמטה נמצא בארץ. אני ניהלתי את הלוגיסטיקה ואת חטיבת הרכש לשוק המקומי. בתפקידי ניהלתי פרויקטים ותקציבים של למעלה מ M5 ₪ בשנה כשעלות ממוצעת למסנן רכב היא כ-$1 ליח'. המחזורים השנתיים של הקבוצה היו כ- M250$.
  בתחום הלוגיסטי בפרויקט גלובאלי שיזמתי בנישת הבלדרות הבינלאומית בשת"פ עם כל הסניפים בקבוצה, ניהול, תכנון ובקרה נכונה הוזלתי לקבוצה סכום שנתי של 0.5 מיליון ₪ בהוצאות שינוע.
  בשנת 2010 ייצגתי את החברה בתביעת מכס של 1.5 מיליון ₪ , התעקשתי לא לערב עו"ד כי האמנתי שאוכל להוכיח שהצדק איתנו. הניצחון בהליך זה מול המכס היה רגע מכונן בקריירה שלי.
  אלו היו שני מקומות התעסוקה המרכזיים והמשמעותיים בחיי כשבכל אחד מהם עבדתי, למדתי ורכשתי ידע וניסיון מעל ל 10 שנים.
  אחרי שעשיתי כ"כ הרבה בחוץ כשכירה, ואולי גם בגלל שהגעתי לגיל 45, החלטתי לחזור ולעשות לביתי, זיכרונות הילדות שלי ביחד עם היכולות שפיתחתי גרמו לי לחזור הביתה, לעסק המשפחתי להראות לאבא לאן לקחנו את אותו אטליז קטן מיפו. לגרום לו לגאווה ולהותיר חותם של שמו ופועלו.
  אני כאן ממחויבות אמיתית ועמוקה לאבא, מתחייבת לייצור איכותי בסטנדרט גבוה, לתת שירות אמין ומסור ולהעניק חוויית טעמים ביתיים.
  הרצון לתת יותר ולהיות אחר הוא שעומד מאחוריי העשייה שלי וזאת התודה האישית שלי לאבא מדהים ומלא בנתינה. אבא לימד אותי כי בזכות עבודה קשה, התמדה, אהבה, אכפתיות ואיכות ללא פשרות תבוא הערכה, השפע וההוקרה.
  משפט מזוהה עם אבא: "טוב שם טוב משמן טוב"

  את המעדנים שלנו אנו מגישים ללקוחות שלנו במגוון אפשרויות:
  כמותג שלנו, כמותג פרטי ובמכירה סיטונאית ובתפזורת לשוק המוסדי: קיטרינג, אולמות אירועים ומלונות.
  ניתנת האפשרות גם ליחידים לרכוש את מוצרינו במפעל.

 • ענת ויוסי חזן - יוסי - שותף ומנהל הייצור, ענת - מנהלת הכספים
  ענת ויוסי חזן
  יוסי הינו מנהל הייצור, הרכש והלוגיסטיקה
  ענת אשתו היא ביתו השלישית של עמוס הקצב ומנהלת הכספים בחברה.

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

אסלי עמוס בע"מ - מפעל בוטיק משפחתי למעדני בשר

למה "אסלי עמוס" ?
'אסלי' הינה מילת סלנג למשהו מְצֻיַּן, מְעֻלֶּה, מְשֻׁבַּח, אורגינל, ו'עמוס' הוא אבא שלי, דור שני למשפחת קצבים. עוד בלוב כשסבא עבד בפירוק בקר ובמכירתו אבא היה תמיד שם לעזור וללמוד. כשסבא החליט לברוח מטריפולי לאחר שהגרמנים הכריחו אותו לעבוד עבורם הוא לקח את משפחתו ועלה לארץ דרך איטליה. אבא הבן הבכור אז בגיל 13 ידע שהמצב הכלכלי בבית הוא הישרדותי ולכן פרש מלימודיו כמחויבות משפחתית ועמד לצד אביו באטליז הקטן שסבא פתח ביפו בכספים שהשאיל מבן משפחה. בזמן שסבא יצא לבית המטבחיים להביא סחורות לאטליז אבא ניהל את החנות. כך במשך שנים רבות ליווה אבא את סבא ועבד כשכיר באטליז שלו. ביום שהחליט אבא להקים משפחה משל עצמו ידע שהגיע הזמן להגשים חלום ולפתוח אטליז משלו. אבא התחיל את דרכו כקצב צעיר ונמרץ בעל חזון, נחוש ובלתי מתפשר באיכות. בשנת 1962 באטליז הקטן שפתח ברח' יפת ביפו החליט אבא לפתח קו יצור עצמי של מרגז, טחול ממולא, קבב, המבורגר ומבחר בשרים מיוחדים לבישול ולמנגל. הטעמים המיוחדים והביתיים זכו לאהדה ופירגון שעבר מפה לאוזן, לקוחות הגיעו מהצפון, מהדרום חברים של..., דודים של... משפחה של... במהרה האטליז הפך כמוקד עליה לרגל לאוהבי הבשר האיכותי ואניני הטעם, אבא מעולם לא עסק במשלוחים הכל אצלו הכי פשוט הלקוחות מגיעים אליו.
לפני כ- 10 שנים הגיע החלום והרצון העז להמשיך את השם של אבא שלי, לכן התמונה שלו והשם שלו בראש החברה, רצינו להראות לו מה הוא הצליח לפתח כאן בארץ ישראל שהגיע אליה כעולה חדש מחוסר כל לאחר שברח עם אבא שלו והמשפחה מלוב במלחמת העולם השנייה.
החלום היה למסד את הידע הרב של אבא ולהקים מפעל בוטיק בעל כושר הפצה ארצי על טהרת האיכות ובכך להמשיך את מפעל החיים שהוביל אבא במשך השנים בתחום הבשר.
המתכונים הסודיים של אבא (עמוס) הופקדו בידיה של אימא (שולה) האמונה על הכנת התיבול לכל מוצר ומוצר.
ההתמחות שלנו היא הליך הייצור הביתי מסורתי, תוך הקפדה על טהרת איכות חו"ג: 100% בשר מנתחים מובחרים ולא מעובדים בתוספת שומן בקר עם ירק טרי ובצל שאנו מקלפים וקוצצים אצלנו, ללא חומרים משמרים, ללא מייצבים וללא סויה. בעבודת יד המעניקה באהבה לכל מוצר מגע אישי וטעם שאין לאף אחד.
אנחנו גאים בתהליכי היצור ברמה הגבוהה, אנחנו גאים בהקפדה על ניקיון ועל סטריליות ועל חומרי הגלם המובחרים ולכן אנחנו פותחים את שערינו לכל מי שחפץ לצפות בתהליך היצור ובמרכיבי המוצר.
קהל היעד שלנו הוא כל מי שמעריך איכות, נהנה מטעמים ייחודיים וחשוב לו מה הוא והיקרים לו אוכלים.
חברת אסלי עמוס מתחייבת להקפדה על סטנדרט ייצור גבוה ייחודית במינה
הרצון לתת יותר ולהיות אחר הוא שעומד מאחוריי העשייה שלנו, כמו שתוכלו בביס הראשון.
את המעדנים שלנו אנו מגישים ללקוחות שלנו באפשרויות שונות:
כמותג שלנו, כמותג פרטי ובמכירה סיטונאית בתפזורת לשוק המוסדי: קיטרינג, אולמות אירועים, מלונות ועוד.


שם איש קשר: דליה בן דוד פורטר

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר