בית ספר לנהיגה מור

מורים לנהיגה בנתניה

בית ספר לנהיגה מור

בית ספר לנהיגה מור קם בשנת 1998. הרבה השתנה מאז, אבל הדבר הכי חשוב נשאר בדיוק אותו הדבר – הרצון שלנו ללוות אתכם בדרך לרשיון, ובדרך לתת לכם משהו הרבה יותר חשוב – חופש: החופש להגיע ממקום למקום, החופש מהתלות בהקפצות, טרמפים ואוטובוסים והכי חשוב, החופש לנהוג בחופשיות ובבטחון.

כדי לאפשר את החופש הזה, נלמד אתכם כל מה שצריך לדעת כדי לעלות על הכביש כמו נהגים – מתפעול טכני נכון של הרכב ועד להתמודדות עם כמה שיותר מצבים שבהם תיתקלו על הכביש. זה כולל נסיעות ארוכות, תנאי כביש בעייתיים ומקרי חירום.

ברור שנעשה כל מה שאפשר כדי שתגיעו לטסט בהקדם. אבל, במקביל, אנחנו עובדים עם כל תלמיד בקצב שלו. ככה אנחנו מוודאים לא רק שתעברו את הטסט ושתהיו נהגים מעולים, אלא גם שתיהנו מהשיעורים. בכלל, המורים שלנו הם לא רק מקצוענים (אנחנו בוחנים אותם ומפקחים עליהם, כדי להבטיח את זה), אלא אנשים שאוהבים מה שהם עושים, ובעיקר את התלמידים.

והנה עוד כמה פרטים שחשוב לדעת על בית הספר: אנחנו עובדים באזור נתניה (כולל המושבים מכל הצדדים וגוש תל מונד); אנחנו מלמדים נהיגה בטרקטור (כן, זה כולל טרקטורונים, RZR, ריינג'ר וכו'), רכב, משאית ומלגזה.

שם איש קשר: מור

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
בית ספר לנהיגה מור הצטרפ/ה למערכת
בית ספר לנהיגה מור קם בשנת 1998. הרבה השתנה מאז, אבל הדבר הכי חשוב נשאר בדיוק אותו הדבר – הרצון שלנו ללוות אתכם בדרך לרשיון, ובדרך לתת לכם משהו הרבה יותר חשוב – חופש: החופש להגיע ממקום למקום, החופש מהתלות בהקפצות, טרמפים ואוטובוסים והכי חשוב, החופש ל...
kFJz3IDWN84sLbuZdzqYOA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר