בר-לב נדל"ן I בית ממכר נכסים

משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

בר-לב נדל"ן I בית ממכר נכסים

"רכישת נכס ראשון הינה עסקה בקנה מידה שיותר חשובה אפילו מחתונה והכי משמעותית בחיים שמומלץ להתייחס אליה בכובד ראש..."

משרדנו בר-לב הינו משרד נדל"ן איכותי המתמחה בתיווך של דירות יד 2 בצפון הישן/החדש של תל אביב ובשיווק של נכסי יוקרה, בתי יוקרה ובפרויקטים חדשים באזורים המבוקשים בתל אביב בהיקפים גדולים של מעל ל 20 מ' ש"ח לדירה

הקו המנחה של המשרד הוא בעיקר להעניק ללקוחותיו שירות שאין לו תחרות תוך דגש רב על זמינות וחדשנות מעולה, מקצועית שאין שנייה לה ולמחויבות נטולת פשרות.

לסוכני הנדל"ן שלנו תארים אקדמיים, בין במשפטים ובין בתחומים אחרים (כגון מנהל עסקים וכלכלה) מאוניברסיטאות שונות ומובילות בארץ וכולם חדורי מוטיבציה גבוהה!

המוניטין שלנו בזכות העומד בראשו , ברק בר-לב מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, המסירות, בזכות מאגר לקוחות עשיר, והן בזכות תפיסת עבודה ייחודית, כל אלה מבטיחים ללקוחותינו תוצאות מצוינות, כמו גם שלא בכדי "נמשכים" אלינו מיטב הסלבס, אמני ישראל, שחקני כדורגל ידועים, אנשי עסקים ואפילו שופטים.. כולם מוכרים ורוכשים מן השורה הראשונה איכותיים ועניינים ביותר.

כאן גם המקום לציין כי אנחנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים כמו... ובטח שלא מדברים כמו כל מתווך ו/או כמו כל חברת תיווך אחרת - אנו משרד תיווך מומלץ בת"א שמדבר תל אביבית, חושב תל אביבית ומתחייב לפעול בצורה יצירתית שונה וייחודית.

אתם מוזמנים לבחון אותנו, ואנו מתחייבים לספק לכם את הטוב ביותר ולהיות אתכם לאורך כך הדרך 🙂
שם איש קשר: ברק בר-לב

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר