גלעד בר-עמי משרד עורך דין

Business Oriented Law Firm

על החברה

חוששים לחתום על הסכם או לבצע עסקה ללא הסכם? - חבל להפסיד הזדמנות.

מפחדים שהשותף או הזכיין החדש ישתלט על העסק אבל מבינים שצריך לצרף אותו בכדי לגדול ולהתפתח?

עם הידע והניסיון שצברתי במשך שנים רבות בעבודה עם עשרות לקוחות (מתאגידי ענק ועד עוסקים פטורים)אוכל למצוא את הפיתרון היצירתי המתאים בדיוק לעסק שלכם ולעסקה שבפניכם.

כך שלא תצטרכו להתלבט בין ויתור על הזדמנות עיסקית לבין ויתור על שקט נפשי בגלל ההסכם עליו חתמתם.

יש לי נסיון רב בייעוץ משפטי שוטף לחברות ושותפויות בנושאי רגולציה והגנת הצרכן וכן בניסוח הסכמים בשפות האנגלית והעברית ובכללם:

הסכמי שותפים ומייסדים, הסכמי מיזוג ורכישה, הסכמים לרכש ומכירת מע' טכנולוגיות מורכבות והסכמים למתן שירותי תחזוקה ותמיכה למערכות אלו.

היתרונות שלנו

  • האיכות שלנו

    המשרד הינו משרד בוטיק שעוסק אך ורק בתחומי המשפט המסחרי ובפרט בניסוח חוזים והסכמים. המיקוד הזה הוא שמבטיח לכם שהשירות שתקבלו מגיע מעו"ד שמתמקצע אך ורק בשירותים אלו והם ניתנים עם כל הידע והנסיון שנרכשו במשך שנים של התמקצעות בתחום זה (ולא כ"עוד משהו" שנעשה "על הדרך"). בנוסף, יש לי נסיון בעבודה במשרדים מובילים כמו גם בחברות שונות כך שהשירות שאתם מקבלים מגיע גם עם כל הידע המשפטי וגם עם ההבנה העמוקה של איך מתנהל עסק (גדול כקטן) ומה הצרכים והקשיים המסחריים העומדים מולכם ולא פחות חשוב מול הצד שכנגד.

  • היתרון שלנו

    כתוצאה מניסיון עבודה ייחודי הן במשרדים יוקרתיים והן כיועץ משפטי בלשכה המשפטית של חברה, לעוה"ד בר-עמי יש גם את הידע והנסיון כיצד להגן עליכם מבחינה משפטית וגם את ההבנה, שמעבר לחוק היבש, כיצד החברה/השותפות או העסק שלכם מתנהלים וכתוצאה מכך באפשרותי לתפור לעסק שלכם את הפתרון המתאים לו באופן המתאים לו מתוך ראיה עסקית ומשפטית.

  • הניסיון שלנו

    החל משנת 2010 אני עובד בכדי לספק ללקוחותי שירות מקצועי, איכותי, מהיר ויעיל. במשך השנים זכיתי לעבוד כיועץ משפטי בחברת פלאפון תקשורת בע"מ, לייצג חברות הזנק (סטארט -אפ), יבואנים, יצואנים, רשתות קמעונאיות במגוון תחומים וכן נותני שירותים שונים. ערכתי וניהלתי מו"מ בהסכמים מורכבים ומאתגרים באנגלית ובעברית (בשתיהן אני שולט ברמת שפת אם וברמה הנדרשת לצורך ניסוח הסכמים משפטיים).

מוצרים ושירותים

Business Oriented Law Firm

גלריה

צרו עמנו קשר