הנדי קיור לייזר

רפואה משלימה

על החברה

הנדי קיור לייזר - מכשיר הלייזר הביתי לטיפול בכאבים ודלקות

מכשיר ההנדי קיור לייזר משמש לטיפול במגוון רחב של בעיות אורטופדיות כגון כאבי גב, ברכיים וכתפיים. המכשיר מסוגל לעזור בטיפול בכאב אקוטי או כרוני, בפצעים, פציעות ספורט, ודלקות שרירים. כמו כן המכשיר יעיל בטיפול במיגרנות וכאבי ראש מכל הסוגים. מכשיר HANDY CURE הוא קל וקומפקטי, נייד, נטען, ונוח לשימוש.

ההנדי קיור משלב 4 מקורות אנרגיה - שילוב זה מאפשר השגת תוצאות קליניות יעילות ומהירות
לייזר רך
שדה מגנטי סטטי
אור אינפרא-אדום רחבת פס
אור אדום גלוי
המכשיר פועל על פולסים החודרים לעומק הרקמה, ממריצים את מחזוריות הדם והחמצן בתאים, פועלים לזירוז המטבוליזם ותורמים לתהליך הריפוי הטבעי של הגוף ולהקלה על הכאבים.

מכשיר HANDY CURE יעיל במיוחד בטיפול בדלקות על ידי שיפור זרימת הדם אל הרקמה הדלקתית והגברת זרימת האנרגיה אל התא. ניתן להשתמש במכשיר בפני עצמו או בשילוב עם טיפולים רפואיים אחרים. השימוש במכשיר מביא לירידה דרסטית בשימוש בתרופות משככות כאבים ונוגדות דלקת.

הלייזר תורם למטבוליזם התאי וליצירה של תאים מסוגם שונים: תאי סחוס, תאי עצם, תאי שריר, תאי גיד, וכו', וכן לחיזוק המערכת החיסונית ולספיגת סידן יעילה בתאים, לכן הטיפול בלייזר עשוי להוות פתרון טבעי לבעיות רפואיות רבות.
אנרגיית השדה המגנטי שמשולבת במכשיר מיועדת לאפשר פעולה עמוקה ואפקטיבית יותר של הלייזר.
האנרגיה האינפרא אדומה וכן האור האדום הן טכניקות טיפול ותיקות ומוכרות, אשר בשילוב עם הלייזר עשויות לתרום להחלמה מהירה במיוחד של האזור הפגוע.
הלייזר, האור האדום והאינפרא אדום נשלחים בפולסים אשר ניתן לשלוט על תדירותם ובכך לקבוע את עומק הטיפול.
Handy Cure הוא פיתוח ישראלי חדשני והוא נמצא כיום בשימוש בבתים רבים ברחבי העולם, אצל אורדופדים, רופאים מומחים, מאמני ספורט, מטפלים שונים וכו'.

היתרונות שלנו

  • האיכות שלנו

  • היתרון שלנו

  • הניסיון שלנו

מוצרים ושירותים

גלריה

צרו עמנו קשר

  • זמינים עבורכם בכל עת

    טלפון : 1800900500

    כתובת :

    איש קשר : אייל