טבת סלע - סקסופוניסט, בסיסט ומלחין

אולמות וגני אירועים ברעננה

טבת סלע - סקסופוניסט, בסיסט ומלחין

טבת סלע - סקסופוניסט, בסיסט ומלחין: טבת סלע הוא סקסופוניסט, בסיסט ומלחין, המוביל הרכב אינסטרומנטאלי אשר מבצע חומר פרי עטו. לחניו של טבת משלבים גאז עם השפעות אתניות - יהודיות, אפריקאיות ועוד.
טבת החל את דרכו המוסיקלית בנגינת פסנתר קלאסי בגיל 7. כשהיה בן 13 לקח לידיו את הסקסופון ופנה לגאז ולמוסיקה שחורה. בתקופה זו החל את לימודיו בבית הספר לאומנויות תלמה ילין, שם שימש כסולן תזמורת הביג בנד. כבר בגיל 16 הובילו אותו יכולותיו האומנותיות והמקצועיות לפעילות רבה ומגוונת שכללה, בין היתר, הקלטות לפסי קול של סדרות טלביזיה בארץ ובחו"ל והשתתפות בתוכניות טלביזיה (כגון:
דן שילון מארח, טקס האוסקר הישראלי ועוד). במקביל, החל לגלות עניין בהלחנה, לכתוב חומרים חדשים ואף להקליט חומרים אלה ולבצעם בהופעות לצד הפסנתרן אדם גורליצקי ברביעיית גאז אקוסטית.
במהלך השנים הספיק טבת לזכות מספר פעמים במלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל ולייצג את ישראל במופע בינלאומי של ארגון UNICEF (בהאג, הולנד) אשר שודר ב 35 מדינות ברחבי העולם ובו השתתפו אמנים בינלאומיים רבים כגון: דיוויד בואי, דזירה, יוסו נדור, אל גרו, חוליו איגלסיאס, אודרי הפבורן ועוד. בנוסף, הופיע טבת כסולן בסיבוב הופעות בהולנד ובצרפת.
את שירותו הצבאי עשה טבת כסולן תזמורת צה"ל, ראש סקציית הסקסופונים, חלילן ונגן פיקולו של התזמורת. במהלך תקופה זו המשיך טבת להרחיב את אופקיו המוסיקליים והחל לנגן בגיטרה בס. ניסיונו המוסיקלי כבסיסט הוסיף פן ריתמי לנגינתו של טבת בסקסופון ואף שינה את גישתו להלחנה, אשר הפכה לשורשית ומובנית יותר.
בשנת 2000 הקים טבת, הרכב אינסטרומנטאלי במטרה לבצע ולהקליט את החומר המקורי אשר נכתב על ידו. במהלך הזמן ניגנו עם ההרכב מוסיקאים בולטים כגון: יוסי פיין, טל ברגמן, עידן רייכל וגל סיוון (שב"כ ס). משנת 2002 חברים בהרכב המוסיקאים אדם גורליצקי (פסנתר, קלידים), מיכאל אבגיל (תופים) ושי חמני (בס).
בשנת 2003, יצא אלבום הבכורה של טבתTevet Sela. האלבום זוכה לביקורות משבחות והשמעות בתחנות רדיו ברחבי העולם ובינהן ה BBC Radio ותחנות גאז מובילות בארה"ב. בנוסף, האלבום מועמד לפרס תקליט הגאז של השנה (2006), והלחן Dream Fields מועמד לפרס קומפוזיציית הגאז של השנה - מטעם ארגון המוסיקה האמריקאי JPF

בעקבות התקליט הורחבה פעילותו של ההרכב והוא מופיע בפסטיבלים בינלאומיים באירופה, הופעות אשר משודרות בתחנות טלביזיה זרות. כמו כן הופיע ההרכב בפסטיבל גאז בים האדום 2004.

בנוסף לפעילותו עם ההרכב, טבת פעיל ביותר בסצנת המוסיקה המקומית, מופיע כחבר בלהקת הבית של התכנית של יאיר לפיד וכן עובד עם אמנים רבים בשוק המוסיקה הישראלי.


שם איש קשר:

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לא הוזנו עדכונים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר