לולבי שיפוצים ועיצוב פנים

קבלני שיפוצים בירושלים

לולבי שיפוצים ועיצוב פנים

חברת השיפוצים שלנו הנה חברה בעלת ותק וניסיון העוסקת במגוון רחב של שיפוצים לבית ולעסק.
חברתנו מתמחה בעבודות גבס, התקנת דקים, שירותי אינסטלציה, טיפול בתשתיות הבית, שירותי מיזוג אוויר, שיפוצים כללים ועוד.
אצל קבלן שיפוצים "לולבי" תוכלו לבצע שיפוץ דירה של כל חלקי הבית מבלי להתרוצץ בין בעלי המקצוע השונים (מיזוג אוויר, תעלות פח, ריצוף, אינסטלציה, חשמל , פסיפס , עבודות גבס ,קרמיקה , שיש מטבחים, פרגולות, עבודות עץ ועיצוב גן)
אנו מבצעים שיפוץ דירות בכל הארץ וליווי מהצעד הראשון, ועד לסיום העבודה כולל גמר.
כל העבודות מתבצעות על-ידי בעלי מקצוע אמנים בהכשרתם וכולם עובדים של "לולבי שיפוצים".

אנו מקפידים כי כל פרויקט ילווה ע"י אדריכל מקצועי או מנהל עבודה אשר יבקר כל שלב בפרויקט, ייתן את חוות דעתו המקצועית תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר לקבלת תוצאה מושלמת.
אין זה פלא כי שירותי שיפוץ דירה ע"י לולבי שיפוצים הפכו לשם דבר, וכבר למעלה מ – 25 שנה, ומשנה לשנה גדל מספרם של מליצי היושר של אופיר לולבי בעל החברה.

הפרויקטים מבוצעים בליווי של מהנדסים ואדריכלים מקצועיים אשר מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ומקפידים על כל פרט – ולו הקטן ביותר,על מנת להעניק ללקוח תוצאה מושלמת וטובה.
לכן, כל אדם אשר פונה אל חברת " לולבי שיפוצים" מבין מיד כי הגיע לחברה ייחודית אשר בה יוכל לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת-כל יתר עבודות שיפוץ דירה – מיזוג אוויר, ריצוף, אינסטלציה, חשמל , פסיפס , עבודות גבס ,קרמיקה , שיש מטבחים, פרגולות, עבודות עץ ועיצוב גן הכול ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על איכות העבודה שימוש בחומרים בתקן המחמיר ביותר והאמינים בתחום.

שם איש קשר: אופיר

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
חברת השיפוצים שלנו הנה חברה בעלת ותק וניסיון העוסקת במגוון רחב של שיפוצים לבית ולעסק. חברתנו מתמחה בעבודות גבס, התקנת דקים, שירותי אינסטלציה, טיפול בתשתיות הבית, שירותי מיזוג אוויר, שיפוצים כללים ועוד. אצל קבלן שיפוצים "לולבי" תוכלו לבצע שיפוץ דירה...
W9JI6ryoyNMProuUwcbUhg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר