לימור לריאה-עיצוב והלבשת הבית

לימור לריאה- מעצבת ומלבישת בתים, בוגרת לימודי קורס עיצוב והום-סטיילינג ב"שנקר הנדסאים".
הסטודיו שלי עוסק בתכנון, עיצוב והלבשה של בתים ודירות ובעיצוב נכסים לפני מכירה או השכרה.
התהליך עם הלקוח מתבצע באמצעי של הדדיות והקשבה, הבנת הצרכים והסגנון האישי שלו, וליווי אישי וצמוד שלי לכל אורך הדרך; משלב התכנון, לשלב הקניות ופיקוח על הספקים ואנשי המקצוע ועד לשלב של הלבשת הבית ודאגה לפרט הקטן ביותר בחלל.

ניסיוני והיכרותי הרבה עם חנויות, ספקים ואנשי מקצוע, תורמים לתהליך שביני ובין הלקוח כך שיתנהל בצורה מקצועית ונעימה.

לכל חלל שאני מעצבת, אני מכניסה נגיעה אישית וייחודית, כך שאותו חלל לא רק משקף את אופי ואישיות הדיירים הגרים בו, אלא גם מעוצב בצורה ייחודית, כזו שלא דומה לחללים אחרים.

האני מאמין שלי הוא שבית צריך לשקף את דייריו ולהוות מפלט מהמרוץ הבלתי פוסק של החיים. באמצעות תכנון, עיצוב והלבשה נכונה של החלל הכוללים ריהוט, טקסטיל, אומנות, תאורה ואביזרים משלימים- אהפוך את הבית שלכם לכזה שמשקף אתכם ושנעים לחזור אליו בסוף היום.

נ.ב- אני מזמינה אתכם לבלוג שלי, בו תוכלו לקבל הצצה קטנה אל העולם שלי, עולם המלא בדברים יפים ומלאי השראה בתחום העיצוב והאופנה – רק לחצו על החץ המופיע בעמוד הבית והוא כבר יקח אתכם לשם…

שם איש קשר: לימור

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לימור לריאה- מעצבת ומלבישת בתים, בוגרת לימודי קורס עיצוב והום-סטיילינג ב"שנקר הנדסאים". הסטודיו שלי עוסק בתכנון, עיצוב והלבשה של בתים ודירות ובעיצוב נכסים לפני מכירה או השכרה. התהליך עם הלקוח מתבצע באמצעי של הדדיות והקשבה, הבנת הצרכים והסגנון האישי...
mmW2gU9kaQKD3zuqwurQ3A==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר