לרכבים פורטל הרכב .

מוסכים ושירותים לרכב בתל אביב יפו

לרכבים פורטל הרכב .

לרכבים פורטל הרכב - מכוניות
מכוניות לפירוק, רכבים לפירוק, חלקי חילוף לרכב בתל אביב, מכוניות משומשות בתל אביב, מכוניות לפירוק בתל אביב, מכוניות לפירוק בתל אביב, קניית מכוניות משומשות בתל אביב, מכירת מכוניות משומשות בתל אביב, חלקי חילוף בתל אביב, חלקי חילוף למכוניות בתל אביב, קניית מכוניות משומשות בת אביב, מכירת מכוניות משומשות בתל אביב, חלקי חילוף בתל אביב, חלקי חילוף למכוניות בתל אביב, מכוניות משומשות בתל אביב, חלקי חילוף לרכב בתל אביב, רכבים לפירוק ונסיעה בתל אביב, בעיות גיר מנוע בתל אביב, מכוניות לפירוק בתל אביב, קונה רכבים בתל אביב, חלקי חילוף לרכב, מכוניות משומשות, מכוניות לפירוק, מכוניות לפירוק, קניית מכוניות משומשות, מכירת מכוניות משומשות, חלקי חילוף, חלקי חילוף למכוניות, קניית מכוניות משומשות, מכירת מכוניות משומשות, חלקי חילוף, חלקי חילוף למכוניות, מכוניות משומשות, חלקי חילוף לרכב, רכבים לפירוק ונסיעה, בעיות גיר מנוע, מכוניות לפירוק, קונה רכבים
פרסום מכוניות
קניית מכוניות
מכירת רכב לפירוק
לוח יד שניה מכוניות
לוח מכוניות
קטנועים לפירוק
מכוניות מכירה
מכירת מכוניות
מכוניות יד שנייה
יד שניה מכוניות
אופנועים לפירוק
טרייד אין מכוניות
מכוניות למכירה
לוחות מכוניות
מכירות מכוניות
מכוניות אופנועים
לוח פוקוס מכוניות
מכוניות רכב
קרטל מכוניות
לוח העיר מכוניות
רכב לפירוק
מכוניות שטח
קונה רכב
ליסינג מכוניות
חיפוש מכוניות
מכירת רכבים לפירוק
מכוניות חדש
מחיר מכוניות
אתרי מכוניות
אתר מכוניות
רכבים לפירוק
מכוניות מחירון
מזדה מכוניות
הונדה מכוניות
car
לוי יצחק מכוניות
מכוניות בישראל
של מכוניות
מכוניות על
קונה יד שניה
מכוניות תמונות
second hand cars
car sale
cars for sale
cars
best car
budget car sale
קונה,מוכר מכוניות לפירוק
רכבים לפירוק ונסיעה
בעיות גיר מנוע
מכוניות לפירוק
קונה רכבים
* מכוניות אחרי תאונות
* חדשות, ישנות, גרוטאות, משאיות וטרקטורים
* מגיע לכל רחבי הארץ, צפון, דרום ומרכז
052-9773400 מכוניות
מכוניות וכלי רכב - קניית רכב משומש
קניית רכב משומש
052-9773400מכוניות
קניית רכב זוהי החלטה לא פשוטה עבור אנשים רבים, זוהי הוצאה כספית ראשונית שהיא גדולה הטומנת בחובה עוד הוצאות תחזוקה והוצאות נוספות, כגון ביטוח חובה, שאסור לשכוח אותן, מאחר והן החלק העיקרי בהוצאות רכב.כשמדובר קניית רכב משומש יש כמה דברים שכדאי ומומלץ מאוד להתייחס אליהם, לבחון אותם לעומק ולבדוק היטב בטרם מעבירים בעלות.
כך למשל בעת בחינה ראשונית של רכב יד שנייה אותו אתם מתעתדים לקנות יש לשים לב האם הרכב פולט עשן, לשם כך יש לבקש מבעל הרכב שיסע מעט עם הרכב. יש לבדוק את מצב הרכב באור יום. כך תוכלו לראות את האסטטיקה של הרכב. יש לנסוע מעט בעצמכם ברכב ולחוש אותו, את ההילוכים, את נוחות הרכב, את מצבו הפנימי של הרכב, הריפודים, יש לבדוק שהקילומטראז'' עובד כראוי ושיתר השעונים מתפקדים. יש לבחון את צמיגי הרכב בטרם חותמים על עסקת קניית רכב ומעבירים בעלות.
כמו כן בעת קניית רכב יש לשים לב האם הרכב משמיע רעשים לא ברורים בעת נסיעה. קניית רכב מיד שנייה דורשת בדיקה מקיפה הכוללת גם וידוי שיש גלגל רזרבי ומשולש אזהרה. בטרם אתם לוקחים את הרכב לסיבוב, שאלו את בעל הרכב מהו מקום החניה הקבוע של הרכב וודאו כי אין כתמי שמן על האספלט. שימו לב לדלתות של הרכב מבחינת הצבע, האם הן נפתחות בקלות ונסגרות בקלות.
בעת קניית רכב יש לתשאל את בעל הרכב על מספר הידיים שעבר הרכב ומה שניתן לאמת במשרד הרישוי. כמו כן יש לבדוק בטרם מבצעים את עסקת קניית רכב האם קיימים עיקולים או שעבודים על הרכב, גם את זה ניתן לבחון במשרד הרישוי.
ולבסוף לא מומלץ בשום אופן לקנות רכב שלא עבר בדיקה במכון מוסמך לכך ערך הבדיקה הזו הוא יקר מאבערך רבע מאות השקלים שהיא דורשת. במכוני הרישוי יבחנו פרטים חיצוניים ורכיבים פנימיים שהאדם הפשוט לא יכול להבחין בהם כגון מצב השלדה, מצב מנוע,
לכל מי שיש לו רכב ישן או רכב שלא מניע או רכב שיש לו בעיה מכנית אחרת. או רכב מושבת שירד מהכביש או כל סוג מכונית אחרת. ניתן לקבל על האוטו שלכם כסף מזומן בצעד פשוט.
ניתן לפנות, לגבי המכונית שלכם לסוכן אשר אחראי בהעברת המכונית לפירוק למכירת חלקים. כך גם תוכלו להיפטר מהאוטו המושבת, וגם לקבל על כך תשלום.
מכוניות רכבים לפירוק
ניתן להתקשר לטלפון
052-9773400
מכוניות
לוח
למכירה
מכוניות למכירה
מכירת רכבים
אופנועים
טרייד אין
לוח מודעות
לוחות
מכונית
ביטוח
מחירון
יד שניה
מכירת מכוניות
מכוניות יד שניה
מכוניות משומשות
קרטל
הקרטל
052-9773400
מכוניות
אוטו
משומשות
קטנועים
יד שנייה
ליסינג
משאיות
טרקטורונים
מכירות
מודעות
לוח יד שניה
פירסום
רכבי
מאזדה
יד
השכרה
דירות
קניית
car
קנית
מכירת
פיאט
משומש שטח מחירון מכוניות
בכר
אופנוע
מכירה
פרסום
מזדה
ליסינג תפעולי
לוי יצחק
יבואני רכב
שם איש קשר:

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לא הוזנו עדכונים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר