מסלול טנטרה | עיסוי רפואי לגברים בירושלים

קליניקת עיסויים מזרחיים ואסיאתיים נוסדה ב-23 לאוקטובר בשנת 1993 וממוקמת בירושלים. ייחו-דיות של הקליניקה ששירות אלטרנטיבית שלה מיועדת לגברים בלבד. אם אנו נפתח עיניינו נשים לבינו - במדינה מפותחת (פחות או יותר) רפואה משלימה לנשים, לאם וילד, לקשישים, לסופניים, לחולי סכרת ואוסטאופורוזיס ועוד, אבל גישה מניעתית ו טיפולית לגבר במצב די חלש. הקליני-קה שלנו היא יחידה בירושלים איפה שבמשך 24 שעות ביממה כל יום כולל ימי שישי ושבת וגם בחגים מקבלים רת גברים למטרות שונות. למרות בקליניקה שלנו רוב טיפולים הם עיסויים, אך בכל אופן מטופלים שלנו מקבלים טיפולים אחרים מתחום רפואה משלימה. כל מטופל, אשר מקבל טיפולים רפואיים והוליסטיים עוברים (כחובה) אבחון גוף ונפש - אבחון אירידולוגי, אשר כלי עיקרי ודי מדויק לאידיקצית מצב רופני של גוף. לא מיותר לציין שאבחון אירידולוגי כל מטופל עובק מחשבון של הקליניקה. קיים בקליניקה מעקב אירידולוגי לפחות, אחרי מטופלים כרוניים - חולי לב, מערכת עצבים, בעיות מין ושתן, חולי סכרת ויתר לחץ דם.
כיוון אלטרנטיבי בקליניקה מתו טיפולים מיוחדים ביותר - 47 סוגי עיסויים, שמחולקים ל-4 קטגוריות: עיסויים רפואיים, הוליסטיים, שיקומיים וחושניים.
עיסויים רפואיים - טיפולים שמטפלים גם בבעיות חריפות וגם כרוניות, הפרעות כמעט כל מערכות פרט לבעיות אונקולוגיות ונפשיות. עיסויים הוליסטיים - טיפול ייעיל כעזרה בגוף ובנפש. מבחר של טיפולים בקליניקה עשיר מאוד - עיסויים, הילינג, דימיון מודרך, פרחי באך ועוד. טיפולים שיקומיים מיועדים למטופלים שעברו ניתוחים גם אורטופדיים וגם חלליים וגם חולים לאחר אירוע מוחי וגם לבבי. ולבסוף - עיסויים חושניים.

שם איש קשר: מיכאל קופוצבקי

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
קליניקת עיסויים מזרחיים ואסיאתיים נוסדה ב-23 לאוקטובר בשנת 1993 וממוקמת בירושלים. ייחו-דיות של הקליניקה ששירות אלטרנטיבית שלה מיועדת לגברים בלבד. אם אנו נפתח עיניינו נשים לבינו - במדינה מפותחת (פחות או יותר) רפואה משלימה לנשים, לאם וילד, לקשישים, לס...
e3IAE/V0Gecsaf8sAxbVyA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות