מסמינימלי

הנהלת חשבונות בבנימינה גבעת עדה

הצוות שלנו


 • נעים מאוד, אני בנצי, מנהל המשרד ויועץ המס האישי שלך -
  אני בן-ציון (בנצי) סליוז־אֹרן, חבר לשכת יועצי המס ומייצג מוסמך ברשות המיסים ובביטוח לאומי.
  הקמתי את מסמינימלי ב 2005 אחרי שנים של ניסיון בתחום המיסוי, הביקורת והחשבונאות.
  אני מלווה עסקאות ומספק ייעוץ מקצועי לחברות, עמותות, משקיעים, יזמים, ויחידים שזקוקים לזווית ראייה מקצועית ועם זאת מרעננת על היבטי המס השונים והמגוונים של הפעילויות שלהם.
  ההתמחות שלי היא סוגיות מס מורכבות, מיסוי בינלאומי וגילוי מרצון. ליווי וייעוץ מס היא הדרך שלי לעזור לאנשים עם חזון להגשים אותו בצורה המיטבית.

  "גדלתי" במחלקת המיסים של PwC קסלמן וקסלמן, פירמת רואי חשבון מובילה שעומדת בסטנדרטים מחמירים שמנווטים את השוק העולמי, ואחת מארבעת פירמות השירותים המקצועיים המובילות בעולם. שם צברתי כמעט עשור של ניסיון, בין השאר בעבודה מול רשויות המס השונות, התמחות במיסוי בארץ ומיסוי בינלאומי, ביקורות , וטיפול במגוון רחב של לקוחות שונים.

  הניסיון שלי מוכיח שליווי וייעוץ מס מותאמים ומאד ספציפיים הם אלמנטים קריטיים להצלחה ושגשוג כלכלי בכל סיטואציה, בין אם מדובר בפיתוח מיזמים מקומיים, הקמת עסקים עם נוכחות בינלאומית, חיזוק עסקים קיימים, או דחיפה בכיוון הנכון עבור עסקים שנתקלים בקשיים.

  התשוקה שלי למקצוע, ובעיקר האהבה לעזור לאנשים שמשקיעים את כל כולם בעשייה שלהם, הובילה אותי לפתוח פרקטיקה משלי. אני מאד גאה להגיד שכבר יותר מ 13 שנה יש לי את הזכות לעזור לבעלי עסקים גדולים וקטנים לישון טוב יותר בלילה כשהם יודעים שיש על מי לסמוך.

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

מסמינימלי

מסמינימלי עוזרים לך לקבל החלטות פיננסיות חכמות שמתאימות בדיוק לצרכים שלך.
אנחנו מציעים שירות מקצועי בליווי אישי לכל אורך הדרך ללקוחות שונים, החל מעמותות, עסקים חברתיים, חברות סטארטאפ, עסקים קטנים, עצמאיים, וכלה במשקיעים בארץ, בחו"ל וחברות בע"מ.
הגישה האכפתית שלנו יחד עם שירות מדוקדק של מומחים שצברו ניסיון של עשרות שנים בפירמות המובילות בארץ, עוזרת ללקוחות שלנו לשגשג.
במסמינימלי אנחנו מתגאים בזמינות מלאה ללקוחות שלנו, אמינות ללא פשרות, ומקצועיות לאורך כל הדרך.

15% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: בן ציון סליוז

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר