מסריק - מסעדה חלבית

מסעדות בירושלים

מסריק - מסעדה חלבית

מסריק היא מסעדה איטלקית חלבית עם דגש על דגים טריים, ופסטה טרייה ואיכותית. בכל בוקר מייצרים צ&#39ינציה ופבריציו (זוג איטלקים) מבחר רחב ומשתנה של פסטות ביתיות טריות עבור מסריק, קמח הדורום המשמש לייצור הפסטה מגיע היישר מאיטליה.
מסריק החלה את דרכה כבית קפה מסעדה ועם הזמן ובעקבות ההצלחה הפכה בעיקר למסעדה,
כיום מגיש המטבח מגוון רחב של דגי ים ובריכה טריים במבחר רטבים יצירתיים במיוחד.
פילה לברק אפוי במעטפת פילו ,פילה בורי ברוטב לימונים כבושים ודגי פורל ברוטב חמאת מרווה ועוד . בבוקר מגישים במסעדת מסריק מגוון רחב של ארוחות בוקר.
מסריק בכל שנות קיומה משמשת מודל לאיכות, טריות ועקביות במטבח המסעדה משתמשים אך ורק במוצרים טריים, הירקות הגבינות וכמובן כל הדגים מגיעים בכל בוקר למטבח המסעדה. במסריק מקפידים להכין כל מנה ומנה רק בהזמנתה.
מנות משובחות כאלו שתמצא במטבח של מסריק ניתן יהיה למצוא רק כאשר נוסעים לאיטליה ולאחר חיפוש בסמטאות הערים תמצא את ה"רסוטורנטה" שרק איטלקים אוכלים בה
המסעדה מעוצבת בסגנון חם ופשוט, כמעט ביתי. האווירה המשפחתית השוררת במקום מעידה יותר מהכול על האופי המיוחד של המסעדה ועל היותה בית לקהל גדול של לקוחות קבועים ונאמנים הפוקד את המקום על בסיס קבוע כבר שנים.מסעדת מסריק ממוקמת במרכז המושבה הגרמנית בירושלים במבנה ששימש כבית קפה לקצינים בריטים כבר בשנת 1934.


שם איש קשר:

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לא הוזנו עדכונים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר