מרכז אומנויות לחימה קנשינקאן

אומנויות לחימה בקצרין

הצוות שלנו


 • בעז-עמנואל שטייגמן - בעלים/ מדריך ראשי
  בעז-עמנואל שטייגמן, החל את מסלולו באומנויות הלחימה בשנת 1984 בקראטה שיטת שַאי-הוּן. השיטה משלבת קראטה יפני ואיגרוף קלאסי, ושמה דגש רב על אימוני ג'וּדוֹ. מאמנו של בעז היה סֶנסַאי מישקה דגילייסקי.

  לאחר 11 שנות אימונים סנסאי מישקה ערך היכרות בין בעז לבין ראש השיטה, שִיהַאן שלמה פייגה ז"ל, ופייגה אישר לבעז להצטרף לקבוצת המדריכים. שנה מאוחר יותר, ב- 1996, עבר בעז בהצלחה את מבחני החגורה השחורה והוענקה לו דרגת שוֹדאן.

  בנוסף לאימוני הקראטה, בעז התאמן במשך שנתיים (1994 – 1996) בטאי צ'י צ'וּאן שיטת צ'וֹ-נוֹ תחת הדרכתו של סִיפוּ יוחנן מגני. האימונים היו מעשירים והעניקו זווית ראיה מעניינת על אומנויות לחימה.

  בעז התגייס לצה"ל בשנת 1996 ושירת במנהל האזרחי. במהלך שירותו הצבאי התאמן באופן פרטי בכל הזדמנות אפשרית והמשיך להגיע לכל אימון קראטה שיכל. תוך כדי שירותו הצבאי השתתף בעז בקורס מדריכים אזרחי של מכון וינגייט וב- 1998 הוענקה לו תעודת מדריך.

  במהלך שנת 1997 בעז נתקל בכתבה בעיתון "מעריב" על האנשי דוד נתן שאימן באותו זמן בירושלים. בעז פגש את דוד והופתע מהידע הרב שלו. דוד ענה על שאלותיו של בעז, הדגים טכניקות הגנה עצמית יעילות וצורת קרב אפקטיבית, והבין את הקאטה אותן לימד הבנה עמוקה.

  לאחר שני שיעורים הצטרף בעז לארגונו של דוד, הריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ קאי (האקדמיה לריוקיו קנפו), ועם הזמן הפך לתלמידו האישי של דוד.

  לאחר שהשתחרר מהצבא בעז החל לעבוד כמאבטח ביחידה לאבטחת שופטים בהיכל המשפט בנצרת. תוך כדי עבודתו עבר בעז אימוני קרב מגע והמשיך להתאמן בקראטה בעפולה ובעין חרוד אצל שיהאן פייגה. בנוסף נסע אחת לשבועיים לביתו של דוד נתן בכפר אדומים ליום שלם של אימון פרטי.

  בשנת 2000 בעז זכה לפגוש את המאסטר המנוח סייקיצ'י אודו ולהתאמן תחת הדרכתו בסמינר קובודו (תרגול כלי נשק מסורתיים) שהתקיים באנגליה. בסוף אותה השנה הוענק לבעז נידאן בקראטה, אולם גמלה בו ההחלטה ללמוד לעומק את הריוקיו קנפו של האנשי דוד נתן והוא עבר להתגורר בירושלים.

  באוקטובר 2001 בעז טס עם דוד לסקוטלנד לסדנת הגנה עצמית בין לאומית בה האנשי נתן לימד ובעז שימש עוזרו האישי. באוקטובר 2002 נתן העניק לבעז את שם הדוֹג'וֹ "קנשינקאן" (Kenshinkan ), ובעז החל ללמד ריוּקיוּ קנפּוֹ תחת השגחתו.

  ב- 2003 הוענקה לבעז דרגת נִידַאן בלַאנתֶן ריוּקיוּ קֶנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ, ותעודת Assistant Instructor מטעם הריוקיו קנפו קראטה קובודו רנגוקאי.

  באוקטובר 2004 הוענקה לבעז דרגת סַאנדַאן, ותעודת Associate Instructor . באוגוסט 2005 חזר עם משפחתו למושב הולדתו, אילניה שבגליל התחתון, שם לימד ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ בשיעורים פרטיים.
  ב- 2007 הוענקה לבעז דרגת יוֹנדאן (דאן 4), תואר שיהאן ותעודת Shihan Menjo , המסמיכה אותו לבחון ולקדם תלמידים עד דרגת שוֹדאן, מטעם הריוקיו קנפו קראטה קובודו רנגוקאי.

  באוגוסט 2006 עבר בעז עם משפחתו לכפר הנוער ימין אורד שבחוף הכרמל, שם לימד את חניכי הכפר ריוּקיוּ קנפּוֹ במשך שלוש שנים. במשך 2009 בעז לימד גם בכפר הנוער צבי סיטרין. במהלך שהותו באיזור חוף הכרמל החל בעז ללמוד אִיאַיְידוֹ (אומנות שליפת החרב היפנית) תחת הדרכתו של סנסאי אייל וייס.

  ב-2009 הוענק לבעז גוֹדאן (דאן-5) ותואר רנשי (Renshi). באותה שנה עבר בעז לקצרין, בירת הגולן, עם משפחתו והקים את הדוג'ו שם.

  ב- 2013 הוענק לבעז דאן 6.

  סנסאי בעז הוא אלוף ישראל בקובוג'וצו לשנת 2012. הוא נשוי ללאה, ואב לארבעה ילדים מקסימים: הודיה, מרים, אהרון ותפארת.

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

מרכז אומנויות לחימה קנשינקאן

השיטה הנלמדת במרכז אומנויות קנשינקאן, ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ, היא גם "אומנות לחימה שלימה" וגם שיטת הגנה עצמית אפקטיבית שהתפתחה במעמד הלוחם (ה"בּוּשי") של אוֹקינאווה, ושורשיה מגיעים לשיטות קונג-פו ממחוז פוּג'יאן שבדרום סין.
ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ היא שיטה המפתחת ומשפרת מיומנויות הגנה עצמית. התרגילים והטכניקות השונות מביאות את התלמיד לחקירת יכולותיו, פיתוח ושיפור מערך ההגנה העצמית שלו ולמוכנות רגשית לעימות מול יריב, בין אם הוא חיצוני או פנימי. כל אלו תורמים לפיתוח חוסן פנימי ולשיפור הביטחון והדימוי העצמי של התלמיד. באימון אנו מבקשים להעשיר ולהעצים באמצעות למידה והתנסות חווייתית באווירה מעשירה ותומכת. סך החוויות, ההעשרה והכלים שנלמדים שולחים לעולים נערים חזקים ובטוחים בעצמם, בעלי יכולת להתמודד עם מגוון מצבים החל מלחץ חברתי וכלה באיום פיזי ממשי.
בדוג'ו ניתן לתרגל לחימה בידיים ריקות ועם כלי נשק עתיקים, קרבות מגע מלא (עם מיגון מלא), תרגילי הגנה עצמית ותבניות תנועה (קאטה) לתרגול אישי.
בדוג'ו מתקיימים אימונים פרטיים - אחד על אחד עם מדריך, וכן אימונים קבוצתיים לפי גילאים – ילדים, נוער ומבוגרים. המרכז מאובזר בציוד ועזרי אימון לאומנויות הלחימה, וביחד עם הגישה המקצועית ומסגרת האימון הייחודית שלנו אנו מאפשרים לציבור הרחב לרכוש מיומנויות הגנה עצמית בסיסיות ומתקדמות, יכולת תגובה במצבי לחץ, כושר גופני, הערכה עצמית, בטחון עצמי וכבוד לזולת.

שם איש קשר: בעז-עמנואל שטייגמן

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר