סטודיו לעינייך בלבד

שירותי צילום בקיסריה

מאמרים

לבית עסק זה לא הוזנו מאמרים. מציג מאמרים אחרים בסיווג:

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

סטודיו לעינייך בלבד

יש נשים שמסרבות להצטלם כי הן לא שלמות עם הגוף שלהן או כי הן חושבות שהן לא פוטוגניות.
צילומי הבודואר מאפשרים לכל אישה להרגיש נשית, פוטוגנית ובטוחה יותר בעצמה.

צילומי הבודואר הם צילומים נשיים, שיש בהם חושניות מפתה מצד אחד, ושמירה על טעם טוב ועל נשיות מעודנת מצד שני. אין מדובר בצילומי עירום בוטים, אלא כצילומים שמביעים מיניות מרומזת. אפשר להצטלם בלבוש מלא עם פריטים בניחוח וינטג' (שנמצאים בסטודיו) כגון פומית סיגריה, כובעים מסוגננים או מסכות עיניים, ואפשר להצטלם בלבוש תחתון, כולל בייבידול, ירכונים או ביריות. יש גם נשים שבוחרות להצטלם בעירום, מרומז יותר ומרומז פחות, כל אחת על פי טעמה האישי.

באופן כללי מדובר בז׳אנר צילום שהומצא על ידי שתי נשים בתקופת מלחמת העולם הראשונה, ששלחו תמונות מפתות וסקסיות לגברים שלהן בחזית, כדי שלא ישכחו מה מחכה להם בבית.

הנשים שמגיעות לסטודיו בודואר ישראלי באות כדי לעבור חוויה כיפית ומעצימה. "עד היום לא באו דוגמניות בשביל בוק או חברות מסחריות בשביל פרסום", מסביר אבי הצלם של הסטודיו. "אנחנו פונים לקהל הפרטי ולנשים הכי יומיומיות. לעתים הן מגיעות בשביל הכיף או מקבלות את הצילומים כמתנה ליום הולדת או ליום נישואים. לעתים הן מצטלמות כחלק מתהליך העצמה ואימון אישי או כחגיגה לאחר תהליך הרזיה ארוך או ניתוח פלסטי. לפעמים הן רוצות לעורר מחדש את הניצוץ בזוגיות שלהן, והייתה אפילו אחת שהגיעה לצילומי בודואר יומיים אחרי הגירושים כמתנה לעצמה".

*מתוך כתבה על שיטת צילומי הבודואר במגזין "חיים אחרים"
להמשך קריאה
http://haim.allmag.co.il/page/97085

ליצירת קשר עם אבי הצלם
050-8910308

ליצירת קשר עם הסטודיו
077-2160015

שם איש קשר: אבי קסב

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר