פילאטיס ישראל

אימון ספורט וכושר

פילאטיס ישראל

פילאטיס ישראל הוא הסטודיו הראשון בארץ המשתייך לרשת מכוני הפילאטיס העולמית של רומנס’ פילאטיס. חלל העבודה העיקרי מכיל שניים-עשר מהמכשירים המקוריים שתכנן ועיצב ג’וזף פילאטיס ואשר נשלחו מהמפעל בניו יורק איתו עבד פילאטיס, לפי התכניות המדויקות שהותיר אחריו האיש שאחריו נקראת היום השיטה הפופולארית. למכשירים המקוריים אין תחליף ואת עבודת היד והאהבה שהוקדשה לייצור כל פריט ניתן לחוש היטב בזמן האימון.
את הסטודיו הראשון בארץ שנפתח לפי הסטנדרטים הגבוהים של הרשת, מנהל יהל הרצוג, בוגר בית הספר של רומנה. בפילאטיס ישראל ניתנת תשומת לב והקפדה על בטיחות המתאמן והכנת תוכנית אימון אישית וייחודית לכל סוג גוף. השיטה, שהוכיחה את עצמה שוב ושוב, מנצלת את האמצעים היחודיים שייצר ג’וזף פילאטיס כדי לעבוד בצורה בטוחה ואפקטיבית. בימינו יש המון סוגים של מכוני פילאטיס בארץ ובעולם אולם רק המדריכים במכונים החברים ברשת הבינלאומית של רומנס’ פילאטיס מכירים לעומק את רזי השיטה, כפי שהתכוון אליה ג’וזף פילאטיס וכפי שהועברו מהממציא אל רומנה, מרומנה אל בתה שרי ומשרי אל מאות המדריכים הפזורים ברחבי העולם במכונים המוסמכים. בסטודיו אנו מעבירים שיעורים פרטיים, האפקטיביים ביותר; שיעורי דואט, אותם ניתן לקחת אחרי שטעמתם מעיקרי השיטה בשיעור הפרטני, ושיעורי טריו - שיעור בשלושה לתלמידים מתקדמים יותר הבקיאים בסדר התרגילים הבסיסי ואופן הביצוע העקרוני. על המזרן אנו מאפשרים אימון בקבוצה גדולה במעט, עד שישה מתאמנים.

תלמיד עם פציעה או קושי אחר לא יוכל להצטרף לקבוצה עד שיהיה מוכן לכך, כדי למנוע מצב של החרפת הפציעה או הקושי בסיטואציה שאינה מאפשרת הענקת תשומת לב מתאימה.

אנו מאושרים לשתף כל תלמיד ברזי השיטה וסדר התרגילים ומעודדים את המתאמן לזכור את שמות התרגילים, אופן סידור המכשיר המתאים להם ואת צורת המעבר בין התרגילים על מנת לתת לשעת האימון את הזרימה והדינמיקה המתבקשת לפי עקרונות השיטה.
צרו קשר היום לקבוע שיעור נסיון.

שם איש קשר: יהל הרצוג

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
פילאטיס ישראל הצטרפ/ה למערכת
פילאטיס ישראל הוא הסטודיו הראשון בארץ המשתייך לרשת מכוני הפילאטיס העולמית של רומנס’ פילאטיס. חלל העבודה העיקרי מכיל שניים-עשר מהמכשירים המקוריים שתכנן ועיצב ג’וזף פילאטיס ואשר נשלחו מהמפעל בניו יורק איתו עבד פילאטיס, לפי התכניות המדויקות שהותיר אחרי...
wHD3Wl826FYtkhcdAxJQYg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר