פראנה יוגה קולג'

יוגה בתל אביב יפו

פראנה יוגה קולג'

פראנה יוגה קולג'
פראנה יוגה קולג' מנוהלת באהבה על ידי שאקטי מאי ופפה דאנזה.

יחד עם צוות מורים מיומן, פראנה יוגה קולג' הכשירה מאות מורי יוגה מובילים ברחבי העולם.

ההוראה היא רוחנית, חווייתית ועמוקה והיא הרבה יותר מאשר למידה של תנוחות בלבד. ההוראה של שאקטי ופפה נוגעת בכל רבדי היוגה: הגופני, האנרגטי, המדעי והרוחני, ולכן כל תלמיד יוכל להתעמק בפן היוגה המתאים לו.פראנה יוגה קולג' רלוונטית לכם במיוחד אם אתם מעוניינים:

- ללמוד וללמד עם ביטחון ודיוק

- לקחת את התירגול מעבר להיבט הפיזי

- לשלב אסאנות (תנוחות) עם נשימות מודרכות ומדיטציה

- לקחת פסק זמן במקום עם אווירה מרגיעה ונינוחה לגוף ולנפש

- לנקות את הגוף ולעורר את הרוח

- מקום בו תוכל לתרגל אך ורק לפי הקצב שלך

- מקום בו תוכל לקבל מענה לכל שאלותיך ממורים מנוסיםשאקטי ופפה נשואים בהרמוניה זה לזה ויחד הם מלמדים בפראנה יוגה קולג' – בית לתלמידים ומורים ליוגה – שנוסד על ידי שאקטי ב-1985 ופועל מאז בוונקבור (קנדה), באלי (אינדונזיה) ועכשיו גם בלב תל אביב.

האנרגיה בין שאקטי ופפה באה לידי ביטוי בשיטת הוראה אישית. הם רואים את כל תלמידיהם כמשפחה מורחבת ותומכת.

שאקטי מאי מלמדת יוגה ומכשירה מורים ליוגה כבר שלושה עשורים במקומות שונים בעולם. שאקטי החליטה להקדיש את זמנה לחלוטין להפצת התורות הרוחניות של היוגה והזן, כך שהנתיב העתיק הזה יימשך, ולא ייעלם בתוך הטרנדים שמציפים את היוגה המערבית. (קרא את הביוגרפיה המלאה של שאקטי כאן)

פפה דאנזה, במשך יותר משלושה עשורים, הינו מוזיקאי ואיש ורוח בלתי נלאה, כזה שלומד, לימד, והופיע כמעט בכל יבשת על פני כדור הארץ. הניסיון שלו כולל הרבה תרבויות ומסורות, ממחקרים בודהיסטים בהודו, נפאל ויפן, התלמדות בבית ספרו של גורדייף ושיטות עבודה שמאניות-אינדיאניות,. מתוך כל אלה הוא זיקק אימון אישי ייחודי וסגנון הוראה מחבק, תרגול אסנות בליווי סאונד, וצורות שונות של מדיטציה, מתובלות בחום ובהומור. (קרא את הביוגרפיה המלאה של פפה כאן)

שאקטי ופפה מעבירים שיעורים וקורסים רבים במשותף עם אנרגיית שיווה / שאקטי מתואמת. זרימת האנרגיה הנשית והגברית, מביאה איזון וגיוון לחוויה של התלמידים שלהם.

יחד הם ממשיכים לתמוך ביוגים רבים ברחבי העולם, סטודנטים ובוגרים של פראנה יוגה קולג', ומלווים אותם בהמשך דרכם הרוחנית. הם שמו להם למטרה לפזר ספקות, בלבול, ולספק השראה ליוגים בכל רחבי העולם. הגישה שלהם היא שצריך לחגוג את החיים, עם הרבה הומור.

פראנה יוגה קולג' מוכר על-ידי Yoga Aliance ומעניק לבוגריו תעודת הסמכה בינלאומית, המאפשרת לו ללמד בכל מקום בעולם.

שם איש קשר: יהורם

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
פראנה יוגה קולג' הצטרפ/ה למערכת
פראנה יוגה קולג' פראנה יוגה קולג' מנוהלת באהבה על ידי שאקטי מאי ופפה דאנזה. יחד עם צוות מורים מיומן, פראנה יוגה קולג' הכשירה מאות מורי יוגה מובילים ברחבי העולם. ההוראה היא רוחנית, חווייתית ועמוקה והיא הרבה יותר מאשר למידה של תנוחות בלבד. ההורא...
8ZHYFG3MExjGvOyRxv6IHQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר