קייטרינג פלפל ומלח

מזון וקייטרינג בכוכב מיכאל

קייטרינג פלפל ומלח

קייטרינג לאירועים, מתמחים באירועים פרטיים ויכולים להרים אירוע בכל מקום כמעט. יש לנו מגוון תפריטים - אסאדו, דוכנים, חלבי/ צמחוני, טאפאס ועוד.
בית קפה- לא מזמן השקנו את תפריט הבית קפה שמבוסס על קפה , סנדוויצ'ים , סלטים ועוגות ובעצם מביא את חווית בית הקפה אליכם לאירוע כולל השולחנות והכסאות, פתרון נהדר לאירועים קלים או דלי תקציב.
אסאדו- אנו מתמחים באסאדו כבר 12 שנה וזו הייתה הפעילות העיקרית שלנו עד לפני שנתיים, החל מיישון הבשר אצלנו במקררים המיוחדים ועד הצלייה בגרילים המיוחדים שלנו שפותחו עם השנים.
לאחרונה הוספנו גם שימוש במעשנת בשר שמוסיפה לאירוע חוויה מעשירה נוספת. אנו משתמשים בנתחים כמו שייטל, פיקניה , שפיץ שייטל ועוד מלבד המוכרים יותר כמו אנטריקוט ואסאדו כך שתקבלו באמת חוויה מיוחדת ברמה גבוהה מאוד.
דוכנים- אירועי דוכנים הם חוויה המזכירה שוק אוכל, כל דוכן מייצר מנה אחת במקום ולעיני האורחים, דוכן המבורגר, דוכן פוקצ'יות, דוכן שאוורמה, דוכן פיש אנד צ'יפס ועוד רבים. כבמסורת שלנו הכל מוכן על ידינו בעבודת יד החל מהבצק לפוקצ'יות ולפיצות ועד להמבורגר שנטחן ומוכן אצלנו במטבח . כמו שאין להשוות בין צ'יפס קפוא שטוגן מהשקית לצ'יפס מתפו"א מובחרים שנחתך ידנית כך גם עם כל המוצרים האחרים.
התמונות מדברות בעד עצמן. הסתכלו ותראו בעצמכם.
טאפאס- אירועי טאפאס מספקים חווית טעימות ממגוון גדול של מאכלים מיוחדים ומתאימים למסיבות שבהן האוכל מלווה את האירוע בכל מהלכו ולא עוצר אותו בשביל ארוחה אחת. באירוע טאפאס המנות יוצאות מהמטבח ברגע שהן מוכנות על צלחת בגודל כף היד ומלוות את האירוע במהלך כמעט 3 שעות
בשרי קלאסי- תפריט בשרי קלאסי הוא תפריט קלאסי של קייטרינג המספק ארוחה מגוונת עם מנות מבושלות, מנות מהגריל ומנות דגים ולא מתמקד בסגנון אחד. התפריט מאוד פופולרי בבר מצוות שמתקיימות בשבת אחרי הבית כנסת ובחתונות,

שם איש קשר: איתן הורביץ

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
קייטרינג פלפל ומלח הצטרפ/ה למערכת
קייטרינג לאירועים, מתמחים באירועים פרטיים ויכולים להרים אירוע בכל מקום כמעט. יש לנו מגוון תפריטים - אסאדו, דוכנים, חלבי/ צמחוני, טאפאס ועוד. בית קפה- לא מזמן השקנו את תפריט הבית קפה שמבוסס על קפה , סנדוויצ'ים , סלטים ועוגות ובעצם מביא את חווית בית ...
tvodWBxWyUca9YQIA0nDkQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר