קייטרינג פמפה

מזון וקייטרינג ברישפון

הצוות שלנו


  • ג’ודי לירון - מנהלת ושפית
    התחלתי את קייטרינג פמפה לפני כ-25 שנים, יחד עם "פאמפאס" עולה חדש מארגנטינה שחי את חיי הגאוצ'וס הארגנטינאים מילדות, בבואו ארצה פתחנו מסעדה יחד ברישפון, ולאחר מכן את הקייטרינג ואלינו הצטרפו אנשים טובים רבים, אשר עמם העלינו את קייטרינג פמפה לרמות גבוהות עם אירועים מגוונים, בין אם באולם, בבית הפרטי, בבית כנסת או בחיק הטבע. אני מביאה אל הקייטרינג את ההתמחות שלי, מעבר לבשרים, והיא - אוכל מזרח אירופאי, אוכל ים תיכוני, מטבח עיראקי, מטבח צרפתי, מטבח קובני וארגנטינאי, מטבח טנזני ואוגנדי ממזרח אפריקה ומטבח צפון אפריקאי מסורתי. במשך השנים הרבות של עיסוקי בתחום, פיתחתי שירות מקצועי ביותר עם מגוון של פתרונות ורעיונות לאירועים מכל סוג ובכל גודל ומספר אנשים. השירות שלי היום מספק את כל מה שאירוע זקוק לו בעבור שיהא יוקרתי וישאיר טעם אצל האורחים, שיכתיר את האירוע שלכם - חוויה קולינרית!

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

קייטרינג פמפה

שילוב מנצח של טעם, אסתטיות וטריות!

השירות של ג'ודי ותיק ואקסקלוסיבי ומתמחה בקייטרינג כבר מעל ל - 25 שנים. תהנו מקשת מלאה של סוגי מזון, טעמים וצבעים . פמפה קייטרינג מקצועי ומותאם להעדפות האישיות שלכם, במחירים טובים ובראש שקט. אנו דואגים לכל הצוות המקצועי והציוד הנדרש לכל סוגי האירועים ולכל המיקומים. אתם מוזמנים לבחור את סוג המאכלים שתרצו להגיש, לטעום את המנות אצלנו במושב רישפון ולהגיש את האוכל המושלם באירוע שלכם.

מזון הנבחר בקפידה באירוע שלכם

אנו מקפידים להשתמש במזון טרי ומובחר, בתקנים מחמירים. אנו מקפידים בשימוש במזון אורגני ככל הניתן - את רוב התבלינים והירקות בשימוש אנו מגדלים במושב רישפון ואת השאר קונים ממגדלים מקומיים. הבשר שאנו רוכשים מגיע ממגדלים מקומיים או מדרום אמריקה. המנות שלנו מורכבות ממוצרים טריים, המגיעים מספקים איכותיים.

עיצוב האירוע שלכם עם קייטרינג פמפה

אנו מספקים את שירות הקייטרינג המלא לאירוע שלכם, הכולל מלצרים, כלים, שולחנות, כיסאות, סכו"ם, עיצובי שולחן וסביבה, אמריקן סרביס, אירועי קוקטייל והגשת פינגר פוד. כמו כן אנו מספקים לכם משלוחי אוכל מוכן, בופה ועמדות אוכל לאירוע שלכם.

5% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: ג’ודי לירון

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר