שיווק פשוט - ייעוץ שיווק, מיתוג, סקרים

פירסום ומיתוג בתל אביב יפו

שיווק פשוט - ייעוץ שיווק, מיתוג, סקרים

בעולם המהיר של היום אתה, כבעל עסק, מוצא את עצמך במאבק מתמיד.
האם נתקלת אי פעם במעגל הזה: אין מספיק לקוחות – ואז אתה נלחץ ומתחיל "לעשות שיווק", מביא כמה לקוחות חדשים ועכשיו אתה מוטרד מלספק את הסחורה, מתעסק רק בזה, מזניח את השיווק (כי למי יש זמן בכלל), ולאחר כחודש שוב מוצא את עצמך עם מעט עבודה, "חלש" קוראים לזה היום, ואז אתה מתחיל "לעשות שיווק" מחדש...

או לחלופין מבזבז הרבה כסף על פרסום שלא מכניס הרבה עבודה כי הוא לא היה ממוקד (אבל אף אחד לא אמר לך) ומוצא את עצמך בסוף החודש בפניקה מול המספרים.

אני יכול לעזור לך בזה.
שמי רועי קיש ואני המייסד של חברת שיווק פשוט. שיווק פשוט הוקמה לפני כשנתיים מתוך הצורך לחלוק את הידע השיווקי הרב שצברתי במהלך השנים כמנהל שיווק ומזכ"ל ארגון. ראיתי שההכשרה שלי בתחום, והנסיון הרב, נותנים לי הבנה נרחבת ויחודית של האלמנטיים השיווקיים בעסק ואני החלטתי שאני רוצה "להעביר את זה הלאה" ולעזור לאנשים אחרים להצליח בעסקים שלהם, להביא יותר לקוחות ולעשות יותר כסף.

השם שיווק פשוט הוא לא במקרה. אני מאמין בכך שכל הדברים הם פשוטים מאוד – ברגע שאתה מבין אותם – ואני בעד לפשט את נושא השיווק לרמת המילים הפשוטות, שלאחר הבנתן, יבואו מעשים פשוטים ויעילים, שיביאו להצלחה גדולה. לצערי גילתי עם השנים שהרבה אנשים טובים, עם רעיונות טובים ומוצרים טובים, לא הצליחו "להמריא" כלכלית מהסיבה הפשוטה שהם לא ידעו איך למתג, לקדם, לשווק, ליח"צ ולמכור את המוצר שלהם או את עצמם.

אני בא לומר שזה אפשרי. תמיד. רק צריך להיות מוכנים להקשיב ולהבין שבזכות מס'' פעולות שיווקיות שנעשות נכון, אתה יכול להגיע לרמה גבוה יותר וטובה יותר של מכירות. אני אעשה הכל כדי להביא אותך לשם.שם איש קשר:

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לא הוזנו עדכונים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר