תבור כלכלה ופיננסים בעמ -ייעוץ כלכלי ופיננסי

חברת תבור הינה קבוצה דינמית שמטרתה מתן שירותים בתחומי הייעוץ הכלכלי והפיננסי, גיוס כספים, הדרכת בכירים והטמעת תהליכים בארגון.
החברה הוקמה על ידי מיכאל תבור בשנת 1991 ורכשה לעצמה מוניטין מקצועי שבא לידי ביטוי הן בהזמנת עבודות על ידי גופים פרטים מכל תחומי המשק והן על ידי גופים ציבוריים כגון משרד האוצר ומשרד התרבות, וכן רשויות מוניציפליות.
לחברה מחויבות עליונה למתן שירות והדבר כולל מאמץ בשעות לא שגרתיות, נכונות להכין עבודות בלוחות זמנים צפופים ובמחירים נוחים, הגורמים לכך שיחס עלות תועלת של השירות הינו מיטבי מבחינת הלקוח.
________________________________________
הקבוצה מחולקת לחמישה תחומי פעילות
1 - ייעוץ כלכלי ובה שלוש מחלקות
1. ייעוץ לחברות ועסקים הכוללים ניתוחים כלכליים, הערכות שווי, הערכות קניין רוחני, מערכות תמחיר וניהול פיננסי, ייעוץ בהקמת עסקי זכיינות.
2. ייעוץ למוסדות ציבוריים, ממשלתיים ומוניציפאליים הכוללים מסמכי מדיניות כלכלית ואסטרטגית, ניתוחי מאקרו וליווי שוטף.
3. בנקאות השקעות, מימון בנקאי, מיזוגים ורכישות.
2 - ניהול השקעות
החברה מנהלת השקעות לפרטיים וחברות באמצעות חברת בת בבעלות מלאה דיבידנד השקעות (ת.א) בע"מ, חברת דיבידנד הינה בעלת רישיון מרשות ניירות ערך לנהל תיקי השקעות ,ומנהלת באופן פעיל השקעות לפרטים וחברות, כמו כן, פועלת החברה בתחום ניהול השקעות ריאליות ובסיוע בגיוס הון
3 - מחלקה הבינלאומית
ייצוג וסיוע בבניית מערכי שיווק לחו"ל
4 - לומדון הוצאה לאור
בית הוצאה לאור המתמחה בספרות כלכלית ופיננסית כמו כן, מוצעים למכירה הערכות שווי ועבודות ניתוח כלכליות שונות.
5 - הדרכת בכירים
יועצי החברה מיומנים גם בהדרכות בכירים והחברה מארגנת השתלמויות וימי עיון למנהלים או לדרגי ביניים כיחידים או בקבוצות. ההשתלמויות כוללות מגוון של נושאים החל מסקירות מאקרו כלכליות וכלה בקורסים יישומיים לניהול פיננסי וקבלת החלטות. החברה מבצעת על פי הזמנה גם איתור צרכים על ידי ניתוח צרכי המזמין והגשת תכניות השתלמויות על פי הצורך.


שם איש קשר:

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לא הוזנו עדכונים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר