שירות מיוחד לבעלי נכסים

מחיר : 0 ₪
פרטים נוספים:

מה אנחנו מציעים לך, בעל הנכס?

יש לך דירה למכירה או דופלקס למכירה או קוטג' למכירה או בית למכירה בכפר סבא? אתה רוצה למכור את הנכס?

מה הערך הריאלי של הנכס? כיצד נכון לבדוק את הלקוחות הפוטנציאליים? היכן לשווק את הנכס? מאיפה מתחילים? מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאה הרצויה?

זוג ישראלי מוכר רוכש ומוכר, בדרך כלל, עד ארבעה נכסים במשך חייו והחלטה שגויה יכולה לעלות לו ביוקר.

תפקידנו לחסוך לך, בעל הנכס, זמן וכסף במטרה לאפשר לך לבצע את אחת העסקאות הגדולות של חייך בתבונה ובנינוחות.

עבודתנו נעשית לאור העקרונות הבאים:

  • נבצע עבורך הערכה ריאלית ואמיתית של שווי הנכס שלך, המבוססת על נסיוננו והידע שלנו אודות מחירי השוק של נכסים למכירה בכפר סבא  או להשכרה בכפר סבא. על בסיס הערכה זו תוכל לתכנן את צעדיך להמשך. מטרתנו לאפשר לך לקבל החלטות נכונות לאור הנתונים המציאותיים בלבד.
  • במידת הצורך נתכנן ביחד איך להכין את הנכס למכירה בצורה אופטימלית.
  • נתכנן וניצור מיצוב ייחודי של הנכס שלך להעלאת ערכו בעיני הקונים הפוטנציאליים. המטרה: היצע הנכסים בשוק גדול ואנו יוצרים בולטות וייחודיות לנכס שלך שתגרום למתעניינים להעדיף אותו.
  • ליווי אישי  של יועץ נדל"ן מקצועי ומיומן המוצמד אליך, בעל הנכס, בעת עבודה עם משרדנו. היועץ שלך מוביל את מכירת הנכס בתיאום מלא איתך ופועל תוך שיתוף כל אנשי צוות המשרד ומעורבות מלאה של מנהל המשרד. המטרה: השגת העסקה המתאימה לך והמשתלמת ביותר עבורך.
  • שיווק הנכס בכל הערוצים האפשריים תוך שימוש בצילומי וידאו, סיורים וירטואליים ותמונות פנורמיות
  • פרסום מאסיבי וחשיפה אפקטיבית של הנכס. הפרסום כולל שילוט הנכס, פרסום באתר האינטרנט שלנו, פרסום ביותר מעשרה אתרים רלבנטיים שונים בארץ ובחו"ל, פרסום ברשתות חברתיות, פרסום בעיתונות, דיוור ישיר, טלמרקטינג, קיום בית פתוח ושיתוף פעולה (ביוזמה שלנו) עם מתווכים נוספים. המטרה: חשיפה ממוקדת (רק) לקהל היעד הנכון.
  • יצירת מעגל לקוחות ייחודי עבור הנכס שלך באמצעות מאגר הלקוחות הגדול שברשותנו והשיווק הנכון של הנכס.
  • אנחנו מתאימים את עצמנו אליך. הלקוחות אשר יחשפו לנכס שלך יעברו סינון ורק המתאימים יגיעו לסיור. מתי? לפי לוחות הזמנים הנוחים לך, כי אתה הלקוח ובהתאם לצרכיך אנו פועלים.
  • שקיפות מלאה. לאורך כל הדרך נעדכן אותך בתגובות הלקוחות שהגיעו לסיור בנכס וכן בתגובות נוספות שקבלנו מלקוחות; נאמר לך אילו הצעות התקבלו, ננהל עבורך את המשא ומתן וניצור את התנאים האופטימליים עבורך עד לחתימת החוזה. הליווי יימשך גם לאחר החתימה ככל שיידרש.

אנו מתחייבים ליצור עבורך את העסקה הטובה ביותר 

 רענן שיווק נדל"ן - תיווך ושיווק נדל"ן בכפר סבא ובשרון

רענן שיווק נדל"ן - תיווך ושיווק נדל"ן בשרון

מי אנחנו

אנו משפחת רענן שיווק נדל"ן. כן, משפחה. מנהל המשרד, יוחנן רענן ואנשי צוותו מוכרים ומנוסים בעיר כפר סבא ועובדים בשיתוף פעולה ובאווירה נינוחה.

אנו מכירים באופן אישי אותך הלקוח, לומדים את צרכיך, מדברים איתך בגובה העיניים ועובדים איתך ובשבילך,

אנו משרד לתיווך ולשיווק נדל"ן, המתמחה בשיווק דירות למכירה, דופלקסים, קוטג'ים וכל סוגי הבתים למכירה בכפר סבא.

מכירת וקניית דירה או בית הינה עסקה רצינית ויקרה אשר חובה להובילה נכון.

ה"אני המאמין" שלנו הינו הגדרת מטרות ויעדים בשיתוף איתך, הלקוח שלנו, בהתאם לצרכיך ורצונותיך, בקיאות עד לפרטים הקטנים ביותר, ניהול משא ומתן עבורך להשגת התוצאה הנדרשת על ידך והכל בפרק הזמן הקצר ביותר שאפשר.

החזון העסקי שלנו הנו להיות חברה פעילה, חדשנית ומובילה בתיווך ושיווק נדל"ן בכפר סבא וסביבתה, היוצרת תרבות של איכות, יעילות ואפקטיביות בתיווך נדל"ן

כיצד אנחנו עושים זאת?

חדשנות, מקצוענות, יעילות, אמינות ויושר הינם הערכים על פיהם אנו עובדים.

הצוות שלנו בכפר סבא כולל נבחרת של אנשי מקצוע אשר עוברים הכשרות רבות במטרה לשמר את הסטנדרטים הגבוהים על פיהם עובד המשרד. העשייה המשותפת דואגת לטיפול שוטף בכל לקוחות המשרד וכן לבקרה קבועה כי העשייה הינה ברוח המשרד ועל פי ערכיה.

מכירה או קניה של נכס יכולה להיות מהנה מאוד כאשר הצוות הנכון מטפל בכך. תפקידנו לחסוך לך, הלקוח שלנו, זמן וכסף במטרה לאפשר לך לבצע את אחת העסקאות הגדולות של חייך בתבונה ובנינוחות.

אנו מתמחים בשיווק דירות למכירה, דופלקסים, פנטהאוסים, קוטג'ים וכל סוגי הנכסים למגורים ונכסי יוקרה בכפר סבא ובמושבי השרון וכן בשיווק מגרשים ונכסים מסחריים בכפר סבא וסביבתה.

דירות למכירה בכפר סבא , קוטג'ים למכירה בכפר סבא , דופלקסים למכירה בכפר סבא, בתים למכירה בכפר סבא - זו המומחיות שלנו !!!

אנו מתחייבים ליצור עבורך את העסקה הטובה ביותר !!!

שם איש קשר: יוחנן

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר