בואו לגלות את הים האמיתי בקורס משיטי יאכטות.

אם חשבתם ש "פעילות ימית" מסתכמת ברביצה על חוף הים, בשיזוף, בשחייה קצרה ובמשחקי מטקות – זה הזמן לשנות פאזה ולבוא ולגלות את הים האמיתי. כשתגלו את הים האמיתי, תוכלו להפליג לאורך חופי הארץ, בים התיכון או במפרץ אילת ולגלות את עולם הים והיאכטות, את המפרשים הלבנים ואת רחש הגלים כשהיאכטה מתקדמת במים.

 

מאז ומתמיד משך אליו הים הרפתקנים, גברים ונשים בכל הגילאים והמעמדות.

אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים יותר, שהלחץ בבית ובעבודה מסביב לשעון והמרוץ המתמיד אחר כסף והישגים עומד להכריע אתכם – זה הזמן לעשות שינוי אמיתי בחיים.

המפתח לשינוי הוא קורס משיטי יאכטות!

אושן מאסטר מועדון השייט ובית הספר לשייט המוביל באילת, מזמין אתכם לעלות לסיפון עוד היום ולהפליג אל החלום שלכם. חלום של פעם בחיים – לכל החיים.בית הספר לשייט אושן מאסטר, ינווט אותך בקלות אל רישיון המשיט הנכסף, שיאפשר לך להשיט יאכטה. בכדי להית סקיפר (משיט) מוסמך אין צורך בידע מוקדם.

את קורס משיטי היאכטות של אושן מאסטר, מנחים מדריכים עתירי ניסיון בתחום הימי, בשייט ובהדרכה. כולם בוגרי בית ספר ימי, אגודות שייט, יוצאי חיל הים וצי הסוחר. במסגרת קורס סקיפרים תרכשו את כל הידע הנדרש בכדי להשיט יאכטה באופן עצמאי בארץ או בחו"ל.

עם סיום קורס משיטי יאכטות על כל המטלות והמבחנים, תחזיקו ברישיון משיט בינלאומי, ותוכלו להשיט את היאכטה שתרכשו, או את היאכטה שתשכרו, או את היאכטה של מועדון היאכטות של אושן מאסטר ולהינות מעולם חדש של אתגרים, של חוויות והנאה.

תצאו לים בחברת האנשים הקרובים לכם, בני משפחתכם או חבריכם, תפליגו בשקיעה לעבר האופק, עם כוס יין או בירה כשהרוח והמיית הגלים משמשים לכם כרקע לשיחה או להאזנה למוסיקה האהובה עליכם.

בקורס משיטי היאכטות של אושן מאסטר באילת ניתן ללמוד בהתאם ללוח הזמנים המתאים לכל אחד – איש איש ועיסוקיו. 

 

נסים אלפסי 

אושן מאסטר מועדון יאכטות ובית ספר לשייט אילת.

OceanMaster - אושן מאסטר מועדון יאכטות ובית ספר לשייט אילת.

אושן מאסטר מועדון היאכטות ובית הספר לשייט וימאות המוביל באילת.
מגוון קורסי שייט ולימודים לכל סוגי תעודת המשיט הנדרשות בארץ ובעולם.
קורס סקיפר, אופנוע ים, סירה מהירה ועוד...
בית הספר מוסמך ע"י IYT ארגון שייט בינלאומי. קורס YACHT MASTER
חוגי שייט למבוגרים ונוער - השכרת יאכטות וסירות לנהיגה עצמית במסגרת המועדון.
השכרת יאכטה לאירועים.

15% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: נסים

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר