דלתות פנים לבית

רבים מקהל לקוחותינו מגיע בתחושה המוטעת שעליהם לבחור אך ורק דלת בעלת סגנון אחד שתקשט את כל החללים בבית, אבל דלתות אינן סתם עוד אמצעי ליצירת חציצה בין דיירי הבית, בחירת הדלתות הנכונות לביתכם יכול להיות ההבדל בין אווירה רגועה ונעימה לבין אווירת מתח וחוסר נעימות בין כל דיירי הבית

דלתות לחדר הנוחיות

הדלת של חדר השירותים חשופה ללחות גבוהה ועל כן כדאי לבחור בדלת אשר עברה תהליך כימי להקטנת נזקיי הלחות. בתהליך זה עוברת הדלת צביעה בלכה מיוחדת בחלקה התחתון אשר מגביר את עמידותה בפני נזקי מים למינהם.

אפשר ואף רצוי להאריך את חייהן של דלתות הבית על ידי שימוש במילוי מסוג כוורת. מילוי מסוג כוורת נותן יציבות ועמידות ומונע את פירוק הדלת.

בניגוד לדלתות רגילות (שלא עברו את הטיפול המדובר) דלת במילוי כוורת תשמור על תכונותיה ולא תשתנה (בקעים, סדקים) במקרה של חשיפה ללחות.

דרך נוספת שבה תוכלו לשמור על דלתכם היא שימוש בפולימר WPC . פולימר זה מונע עובש, פטריות ואף דוחה חרקים.

להשלמת העיצוב תוכלו לבחור ממגוון חלונות קטנים (מלבניים או מעויינים) אשר יאפשרו לדעת לבני הבית האם חדר הנוחיות תפוס.

דלתות לחדרי ילדים

בתור הורים, תמיד מגיע השלב בו הילד מתבגר ופרטיותו הופכת להיות חשובה לו יותר ויותר. אנחנו כהורים תפקידנו לשחרר את הילד הקטן שלנו ולכבד את פרטיותו, אך באותה הנשימה עלינו בתור הורים להיות תמיד עם האצבע על הדלת ולכן יש למצוא את השילוב בין השלווה של ההורים והידיעה שהמתבגר שלנו בטוח לבין פרטיותו.

לכן הפתרון אשר אנו מציעים הוא דלת בעלת זכוכית הצצה. כך תוכלו תמיד להיות בטוחים והילד שלכם יוכל להרגיש את הפרטיות שמגיעה לו.

דלתות הזזה ליחידת הורים

כבר דובר רבות באתרנו שדלתות הזזה מהוות פתרון אופטימאלי עבור אלה מאיתנו שזקוקים לדלת לחלל קטן. היום השימוש הזה התרחב ולוקח בחשבון גם את יחידת הדיור ההורית. תוכלו להשתמש בהן כמחיצות בין חדרים שונים בבית (בין חלל חדר השינה לחדר הארונות)

דלתות הזזה למטבח

לפני שנות התשעים (וגם בבית הישן של עבדכם הנאמן) רווח השימוש בדלת הזזה למטבח מכיוון שזו לא גוזלת מקום יקר מהמטבח ומאפשרת למעבר נוח בין החדרים ולניצול מקסימאלי של חלל החדרים בבית.

  • גם לך מגיע מחיר סופר-תחרותי ושירות איכותי!!!

וודאור

תגובות


wooddoor (וודאור)שם איש קשר:

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר