מרכז אומנויות לחימה קנשינקאן

אומנויות לחימה בקצרין

סוגים שונים של אומנויות לחימה, או איך לבחור בית ספר?

בעולם המערבי, ניתן לחלק אומנויות לחימה לחמישה סיווגים שונים: 1. הגנה עצמית/שימוש מקצועי בכח פיזי. 2. שיטות מסורתיות. 3. רוחניות/בריאות. 4. ספורט/תחרויות. 5. הדגמות והופעות ראווה. חשוב לדעת מה אתה רוצה להשיג מאימונים כאלה לפני שאתה נרשם לבית ספר לאומנויות לחימה. אם תדע מה לחפש, תוכל למצוא בקלות את בית הספר שהכי יתאים לצרכיך. אם אתה נכנס לבית ספר בו מלמדים סיווג שונה ממה שאתה מחפש אז אתה פשוט נמצא במקום הלא נכון. זה אולי בית ספר נהדר, אבל לא מה שאתה מחפש, ורוב הסיכויים הם שאתה פשוט תבזבז את זמנך וכספך במקום הלא נכון. שים לב: אחת מהנחות היסוד השגויות ביותר היא שתוכנית ספורט אינטנסיבית היא הגנה עצמית. זה פשוט לא נכון. ישנם הבדלים משמעותיים בין התחומים השונים. צריך להבין: התמקדות בדבר מסוים הופכת את השיטה לכלי יעיל לאותו מצב מסוים, אבל לא יעיל למצבים אחרים. הדבר נכון גם לגבי מדריכים – כמעט בלתי אפשרי להתמקצע בכל חמש הסיווגים האלה. ככלל, מדריך מתמקצע בסיווג אחד ומלמד אותו בעיקר. מדריך שטוב בסיווג אחת, לאו דווקא מוסמך ללמד את השאר. בהצלחה!

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

מרכז אומנויות לחימה קנשינקאן

השיטה הנלמדת במרכז אומנויות קנשינקאן, ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ, היא גם "אומנות לחימה שלימה" וגם שיטת הגנה עצמית אפקטיבית שהתפתחה במעמד הלוחם (ה"בּוּשי") של אוֹקינאווה, ושורשיה מגיעים לשיטות קונג-פו ממחוז פוּג'יאן שבדרום סין.
ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ היא שיטה המפתחת ומשפרת מיומנויות הגנה עצמית. התרגילים והטכניקות השונות מביאות את התלמיד לחקירת יכולותיו, פיתוח ושיפור מערך ההגנה העצמית שלו ולמוכנות רגשית לעימות מול יריב, בין אם הוא חיצוני או פנימי. כל אלו תורמים לפיתוח חוסן פנימי ולשיפור הביטחון והדימוי העצמי של התלמיד. באימון אנו מבקשים להעשיר ולהעצים באמצעות למידה והתנסות חווייתית באווירה מעשירה ותומכת. סך החוויות, ההעשרה והכלים שנלמדים שולחים לעולים נערים חזקים ובטוחים בעצמם, בעלי יכולת להתמודד עם מגוון מצבים החל מלחץ חברתי וכלה באיום פיזי ממשי.
בדוג'ו ניתן לתרגל לחימה בידיים ריקות ועם כלי נשק עתיקים, קרבות מגע מלא (עם מיגון מלא), תרגילי הגנה עצמית ותבניות תנועה (קאטה) לתרגול אישי.
בדוג'ו מתקיימים אימונים פרטיים - אחד על אחד עם מדריך, וכן אימונים קבוצתיים לפי גילאים – ילדים, נוער ומבוגרים. המרכז מאובזר בציוד ועזרי אימון לאומנויות הלחימה, וביחד עם הגישה המקצועית ומסגרת האימון הייחודית שלנו אנו מאפשרים לציבור הרחב לרכוש מיומנויות הגנה עצמית בסיסיות ומתקדמות, יכולת תגובה במצבי לחץ, כושר גופני, הערכה עצמית, בטחון עצמי וכבוד לזולת.

שם איש קשר: בעז-עמנואל שטייגמן

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר