בסיסי האורן

מיטות ומזרנים בראשון לציון

בסיס למיטה יהודית

מחיר : 649 ₪
מחיר משלוח : חינם לאזור מרכז
זמן אספקה : מיידי
אחריות : 10 שנים!
ארץ יצור : ישראל
פרטים נוספים:

בסיס למיטה יהודית רק 649 ₪ כולל משלוח במרכז 0587325325

בנוי משני בסיסים למיטה ברוחב 80 או 90 ס"מ עם האפשרות לחברם למיטה אחת

הבסיס למיטה מגיע עם 10 שנות אחריות ומשלוח מידי. כל הבסיסים שלנו עשויים מעץ אורן פיני מלא ורגלים עבות של 10 על 10 ס"מ. לבסיס המיטה ניתן להוסיף: ראש מיטה, שידות, גובלים ומזרן קפיצים אורתופדי מבית Dreamons.

המזרן דו צדדי בעל מערכת קפיצים איכותית המעניקה גמישות, נוחות ותמיכה מרבית. המזרן כולל שכבות ריפוד פנימיות התומכות ושומרות על מערכת הקפיצים לארוך שנים ומעטפת בד חיצונית עשויה אריג אוורירי ומפנק. רק 499 ₪ למזרן של 190/80 כולל משלוח למרכז.

לחברת "בסיסי האורן" מטרה אחת: לבנות בסיסים איכותיים במחיר משתלם. בסיסי האורן מייצרת את בסיס המיטה ומספקת שרות של בסיס מיטה מהיצרן לצרכן. בשל עובדה זו יש לנו היכולת לבחור את העץ הפיני המלא האיכותי ביותר עבורך הלקוח הידוע: בריח הטוב, בגימור היפה וביכולת העמידות לאורך שנים! ב"בסיסי האורן" איכות ואמינות הם ערכי מפתח. חשוב לציין שבסיסי המיטה מורכבים בעזרת ברגים ולא מסמרים שמאפשרים לפרק את המיטה ולהעבירה ממקום למקום בפשטות בקלות ובזמן קצר.

 

מוצרים

בסיסי האורן

לחברת "בסיסי האורן" מטרה אחת: לבנות בסיסים איכותיים במחיר משתלם.
לחברה מוצרים כגון: בסיסי מיטה(להם ניתן להוסיף: גובלים, משענת מיטה, שידה מובנית) שידות, מזרנים...
המוצרים במחיר אטרקטיבי ומשתלם. טלפון: 0587325325
בסיסי האורן מייצרת את בסיס המיטה ומספקת שרות של בסיס מיטה מהיצרן לצרכן. בשל עובדה זו יש לנו היכולת לבחור את העץ הפיני המלא האיכותי ביותר עבורך הלקוח, הידוע: בריח הטוב, בגימור היפה וביכולת העמידות לאורך שנים! ב"בסיסי האורן" איכות ואמינות הם ערכי מפתח. חשוב לציין שבסיסי המיטה מורכבים בעזרת ברגים ולא מסמרים שמאפשרים לפרק את המיטה ולהעבירה ממקום למקום בפשטות בקלות ובזמן קצר.

שם איש קשר: עמית עבדה

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר