פתוח לרוח - אימון בגישה רוחנית

אימון וקואצ'ינג בתל אביב יפו

פרידה.

הכח שבאין. הארועים האחרונים מזכירים לי שקראתי שבאחת מהרצאותיו בתחום ה"פילוסופיה של הביולוגיה" פנה פרופ' ליבוביץ המתבגר לקהל ואמר :"דעו לכם שבזמן השיחה שלנו כולכם התקרבתם שעה וחצי לעבר מותכם". רוב הקהל פרץ בצחוק. פרופ' ליבוביץ התרגז מאוד וסינן- "זה ממש לא מצחיק". 

הרעיון שאנחנו חיים ומתים ממש בו זמנית ממש לא מצחיק אותי אבל גורם לי להרבה מחשבות (כמה מפתיע...) בעיקר על העובדה שאנחנו כל החיים נפרדים מאנשים. מכל מני סיבות. בזמן שאנחנו חיים את חיינו, חייהם של אחרים נפסקים. יום אחד אחרים ימשיכו בשגרת חייהם ושלנו יפסקו. ועד אז? אנחנו ממשיכים לחיות- להתחבר- להפרד. דמויות אהובות- קרובות או רחוקות הולכות לעולמן, אנחנו מתאהבים ונפרדים, קושרים קשרי חברות עזים והללו עוברים לארץ זרה לפתע, אנחנו מגדלים ילדים הכרוכים אחרינו בילדותם ונפרדים מאיתנו לדרכם בבגרותם... עולם כמנהגו נוהג. קשה לעיתים לעכל. אכן קשים רגעי הפרידה הללו, ההבנה כי אין לך (לכאורה) חלק יותר בחייו של זה או של זה בחייך, או במקביל ההבנה כי תפקידו בחייך השתנה, תחושות מורכבות ביותר. 

יש לעצור לרגע ולשאול את עצמנו- האם הפרידה היא ממשית? האם באמת לאדם זה אין יותר חלק בחיינו? האין קשר האהבה-הערכה-קרבה או כל סוג אחר של חיבור שנוצר, ממשיך להתקיים בפני עצמו? לעיתים ללא ההכרח בנוכחותו של זה? האין הזכרונות הצרובים, רגעי האושר, ההבנה והצמיחה שאותו אדם תרם לחיינו מספיקים? האם הרצון שלנו לאחוז בקיים, לא לשחרר ולתת לו ללכת לאן שהיקום יוביל בדרכו החכמה, אינו אנוכי ביסודו? או אולי זוהי עצלות פנימית שלנו מן המאמץ לגרום למשהו חדש לקרות במקום להשען לנצח על מה שאיננו עוד?...

נטלי נוי כהן- אימון בגישה רוחנית לאיזון גוף נפש. 

פתוח לרוח - אימון בגישה רוחנית

נטלי נוי כהן מאמנת בגישה רוחנית לאיזון גוף-נפש.
הגישה משלבת בין הקוגנטיבי לרגשי והרוחני.
בשונה משיטת האימון המוכרת, באימון מסוג זה ההתמקדות איננה רק בהשגת התוצאה הרצויה אלא שמה דגש משמעותי על התהליך עצמו. בדרך זו מושגת ההבנה השורשית כי אין מקריות בחיינו. המתאמן לומד לזהות מה בתוכו משך אליו ארוע מסוג כזה או אחר המתרחש בחייו ולהבין כי הוא "הוזמן" על ידי חלק בו שצריך ללמוד ולהתפתח מארוע זה, קשה ככל שיהיה. לפיכך, באימון נתמקד בשאלה מה בתוכנו משך את הארוע החיצוני? איזה גורם ממנו התעלמנו דורש את תשומת ליבנו באמצעות הארוע? מה בא הארוע הזה ללמד אותנו? והחשוב מכל – מה הפוטנציאל החיובי שבארוע זה? כלומר – כיצד נוכל להפוך את החסרון ליתרון? לאחר עבודה על היבטים אלו נוכל להגיע למטרות ולצרכים האמיתיים שלנו ולא רק לאלו שחשבנו שנכונים לנו.

שם איש קשר: נטלי נוי כהן

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר