ארגמן איטום גגות

זיפות ואיטום גגות

איטום גגות ע"י יריעות ביטומניות

איטום גגות הוא חלק חשוב ומהותי במיוחד מן התחזוקה של כל מבנה שהוא. הגג הוא החלק החשוף ביותר לרוחות, גשמים ופגעים אחרים של מזג האוויר. ללא תחזוקה נכונה ואיטום איכותי, הגשמים יוכלו לחדור אל תוך המבנה כולו דרך הגג, ולגרום להתנפחות של הטיח, לסדקים ובמקרים חמורים במיוחד אף לסכנה ממשית של קריסה. איטום גגות נעשה באמצעות מגוון חומרים, כאשר אחת האפשרויות הנפוצות ביותר היא זו של יריעות ביטומניות.

איטום גגות ע"י יריעות ביטומניות

איטום גגות הוא חלק חשוב ומהותי במיוחד מן התחזוקה של כל מבנה שהוא. הגג הוא החלק החשוף ביותר לרוחות, גשמים ופגעים אחרים של מזג האוויר. ללא תחזוקה נכונה ואיטום איכותי, הגשמים יוכלו לחדור אל תוך המבנה כולו דרך הגג, ולגרום להתנפחות של הטיח, לסדקים ובמקרים חמורים במיוחד אף לסכנה ממשית של קריסה. איטום גגות נעשה באמצעות מגוון חומרים, כאשר אחת האפשרויות הנפוצות ביותר היא זו של יריעות ביטומניות.

מהן יריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות הן יריעות איטום ייחודיות, המהוות את שיטת האיטום הפופולארית ואולי גם החזקה והיעילה ביותר מכל שיטות האיטום. יריעות ביטומניות עשויות מחומרים פולימריים, שהם חומרים אוטמים חזקים ואיכותיים במיוחד, אשר מתאימים לאיטום במקומות רבים, כמו למשל קירות, רצפות וכמובן, איטום גגות . על מנת לאטום את הגג באמצעות יריעות ביטומניות, מחממים את היריעה, בדרך כלל באמצעות מבער גז. החימום גורם להמסה של שכבת הביטומן שביריעות הביטומניות, מה שגורם להדבקה של היריעה אל המשטח עליו היא עתידה להיות מונחת. עובי היריעות צריך להיות כ-4-5 מ"מ, ולרוב מניחים שתי שכבות של יריעות ביטומניות על הגג.

יתרונות של יריעות ביטומניות

הפופולאריות של יריעות ביטומניות היא גדולה, מסיבות רבות. יריעות ביטומניות עמידות לא רק בפני הגשמים, אלא גם בפני השמש, כך שהיריעות אינן נהרסות במהלך עונת הקיץ, וכך אין צורך להחליף אותן בכל שנה אלא רק אחת למספר שנים. בנוסף, היריעות הביטומניות מגיעות בצבע לבן, אשר דוחה את חום השמש, ולכן יריעות ביטומניות משמשות בכל עונות השנה. אם אוטמים את הגג בזפת, לעומת זאת, יש לפזר אגרגט לבן על הגג, על מנת לכסות את הצבע השחור של הזפת אשר קולט את חום השמש וגורם לעלייה משמעותית בטמפרטורה של הבניין. עם זאת, לעיתים מפזרים אגרגט גם על היריעות הביטומניות, להגנה נוספת. אולם היתרון הגדול ביותר של יריעות ביטומניות הוא החוזק שלהן – הן עמידות מאד בפני קרעים ופגעים אחרים, ולכן האיטום באמצעות יריעות אלו הוא איטום חזק ויציב שנשמר היטב לאורך זמן.

 

ארגמן איטום - החברה המובילה לאיטום גגות בישראל

 

התקשר עכשיו וקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת ביותר 

057-7373333

 

ארגמן איטום גגות

איטום גגות - ארגמן איטום
איטום גגות
איטום גגות ארגמן – 10 שנות אחריות לכל עבודות האיטום
איטום עם חומרי האיטום המובילים בשוק
בדיקה אחת ומצאת איטום מקצועי עם אחריות !
רוב האנשים מחפשים קבלני איטום גגות בכמה מקומות , מכיוון שהשוק של היום מציע מגוון רחב של אוטמי גגות.

אבל לך יש את איטום גגות - ארגמן איטום
החברה המובילה לאיטום גגות וזיפות גגות אשר נותנת שירות בפריסה ארצית ואחריות מלאה לכל עבודת איטום .

איך אנחנו מבצעים את האיטום הטוב ביותר בשבילך ?
שימוש בדגמים חדשים של כלי עבודה תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות
בקרת איכות גבוהה ועמידה בסטנדרטים גבוהים
יועץ איטום מומחה בתחום , בעל ידע מורחב עם ותק של מעל 10 שנים
חומרי איטום בעלי תו תקן בלבד


10 שנות אחריות !

אל תפספס את ההזדמנות שלך למצוא קבלן איטום מומחה במקום אחד ללא מסע חיפושים ארוך ומתיש ,
התקשר עכשיו וקבל יעוץ , הכוונה והצעת מחיר 057-7373333

שם איש קשר: אסי

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר