קווה מצבות

מצבות אבן ושיש בנתניה

בחירת מצבה תחת אבל

אבל, או אובדן של האנשים היקרים בחיינו אינו עניין של מה בכך. מדובר בחוויה רגשית קשה אשר פעמים רבות אינה כוללת כל הכנה מראש או הודעה לקרובי הנפטר. המוות כשלעצמו מעמיד את קרובי המשפחה והחברים הטובים של האדם בפני כאב יתום, שאין לו מענה ואין לו מזור לבד הזמן. ההתארגנויות המהירות מיד לאחר האובדן גם הן אינן קלות כשלעצמן. ישנם רבים המתאבלים ימים רבים ואינם מצליחים לאסוף את עצמם על מנת לארגן את האלמנטים הדרושים. אין ספק כי מדובר בלא מעט הכנות לקראת ההלוויה, השבעה והאזכרה ולכן יש צורך בהנחיה או בסיוע של כל המעורבים בדבר.

חווית האובדן


מוות מעמיד ומפגיש את כולנו עם רגשות קשים. האובן והחוסר שלא ימולאו על ידי שום אלמנט אחר. קשר רגשי לאדם הינו בעל ערך שלא יסולא בפז ואין לו כל קנה מידה.מצבות קבורה כאשר מדובר באנשים הכי יקרים לנו, ייקח מעט זמן עד שנוכל לשוב לשגרה. הורים או בני זוג, קרובי משפחה אחרים ואהובים אשר ליוו אותנו במשךשנים כה רבות בחיים לפתע נעלמים. כיצד ניתן להתמודד עם האובדן? יש אשר עוטפים את עצמם באנשים אוהבים ובתמיכה ויש אחרים זשדווקא מוצאים לנהכון לפרוש הצידה ולהתמודד עם האובדן לבד. 

לפרטים נוספים כנסו: קוה מצבות קבורה


תמיכה בזמן אובדן


כל אובדן שהוא מצריך תמיכה. במיוחד לאור כל ההכנות השונות לקראת ההלוויה והשבעה. בחירת מצבה, למשל, יכולה להיות כמעט בלתי אפשרית עבור הקרובים ביותר לנפטר. תודות לסיוע וליווי של אנשי מקצוע בתחום ניתן לבחור את המצבה המתאימה ביותרקוה מצבות באופן אישי ונעים. אנשי המקצוע בתחום עיצוב המצבות מעניקים ליווי לכל אדם המגיע לחברה באופן קשוב ואכפתי, כך שכל נפטר זוכה לקבל את מקסימום ההשקעה ואילו קרוביו יכולים להיות רגועים בתהליך בחירת המצבה כי הם מעניקים לאהוביהם את הכבוד הראוי.


איתור האנשים הנכונים


בחוויות קשות מעין אלו חשוב למצוא את האנשים הנכונים שיכולים להעניק את הסיוע האישי הנכון, את האמפתיה הרצויה ואת ההכוונה המקצועית, מבלי שאלו יגיעו על חשבון האמון הניתן באיש המקצוע. מעצבי המצבות הינם בעלי ניסיון רב שנים בתחום ואילו תודות לניסיון בעבודה עם אנשים העוברים חוויות לא קלות יכולים בעלי המקצוע להעניק את ההכוונה הראויה תוך הקשבה מלאה, אכפתיות ויכולת הכלה של רגעים קשים ורגשות לא נעימים העוברים על האבל. ישנן חברות שאף מכשירות את עובדיהן להעניק ליווי וטיפול מקצועי לאבלים המגיעים לבחירת המצבה. 

המאמר בחסות קוה מצבות

קווה מצבות

קוה מצבות עוסקת בעיצוב ומכירת מצבות קבורה לצד שירותי תחזוקה, ניקיון ושיפוץ מצבות.
עיצוב מצבות באבן ושיש מבחר סוגי עבנים מיוחדות בהתאמה אישית לבקשת הלקוח, כולל הוספת כיתוב ונוסחי מצבות מתאימים.

שם איש קשר: יהודה

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר