רוברט

עיצוב שיער ומספרות ברחובות

מייחלת לשיער עבה יותר?

עיבוי שיער באמצעות תוספות שיער טבעי היירדרימס הוא הפתרון האידיאלי והשיטה הטובה ביותר להענקת מראה סמיך ושופע לשיער דק וחסר נפח באורכים ובקצוות.

עיבוי שיער

עיבוי שיער בשיטת היירדרימס לשיער דק, שביר וחסר נפח 
עיבוי שיער באמצעות תוספות שיער טבעי היירדרימס הוא הפתרון האידיאלי והשיטה הטובה ביותר להענקת מראה סמיך ושופע לשיער דק וחסר נפח באורכים ובקצוות. באופן בלתי נראה לעין ממלאים את שיערך הטבעי בקווצות שיער טבעי היירדרימס התואמות את שיערך מבחינת צבע, אורך וסוג השיער. עיבוי שיער בשיטה זו משלים את הנפח החסר הן מבחינת אורך והן מבחינת קו השיער התחתון כרצונך. תהליך ההשמה הינו עדין ביותר ואינו גורם כל נזק לשיערך.

הבעיה: שיער דליל

נשירת שיער מוגדרת כהידללות / התקרחות כאשר כמאה השערות הבודדות הנושרות על בסיס יומי לא מוחלפות באופן מלא על ידי שערות חדשות בתהליך הצמיחה.
הגורמים: הגורם העיקרי להידללות שיער והתקרחות הוא גנטי. עם הגיל, השיער הופך לפחות מלא, עייף ושברירי. לכך ניתן להוסיף השפעות סביבתיות כגון מתח נפשי, רעלנים, מחלות, תזונה לקויה וטיפולים כימיים.
התוצאה: ככל שכמות השיער הולכת ופוחתת לאורך הזמן, עור הקרקפת בולט לעין, במיוחד בקודקוד. השיער נראה דק וחיוור מאד. לעתים קרובות, ייוצרו נקודות קירחות משיער. תכשירי עיצוב אינם מסוגלים עוד להסתיר את הבעיה.
הפתרון: מוסיפים וממלאים בעדינות את שיערך בתוספות שיער טבעי באיכות מעולה שעברו מיון ידני והותאמו לך בקפידה. השיער מותאם לשיערך הטבעי מבחינת צבע, אורך וסוג השיער לקבלת מראה טבעי לחלוטין. תהליך ההשמה הינו עדין ביותר ואינו גורם כל נזק לשיערך. התחושה טבעית ביותר כשל שיערך הטבעי ואין כל מגבלות על פעילותייך השוטפות ועל אורח חייך. תוספת הנפח הנוסף המושג בשיטה זו נראה טבעי לחלוטין ולא ניתן להבדילו משיערך הטבעי.

הפתרונות:

1. שיטת המיקרוליינס (MICROLINES) פותחה והותאמה במיוחד לאנשים הסובלים משיער דק והידללות מתקדמת בקודקוד להענקת מילוי ונפח טבעי לשיער.

זוהי יחידת שיער הבנויה מרשת סיבים ייחודיים מיקרו-עדינים ובלתי נראים, המכונים “מיקרוליינס”.(MICROLINES) היחידה שזורה בעבודת יד בשיער טבעי באיכות מעולה המחוברת לשיערך בתהליך חדשני ועדין ללא גילוח וללא דבק. השיער תואם בצבעו, באורכו ובמבנה שלו לשיערך שלך למיזוג מושלם וטבעי. התוצאה היא שיער מלא בעל נפח טבעי המתמזג בשיערך הקיים באופן מושלם.

 

יחידת השיער מיקרוליינס (MICROLINES) מגיעה בחיבור קבוע ומתאימה לשימוש ממושך. עלייך להתייחס לתוספות שיער כאל שיערך שלך – גם בשחייה, בסאונה, בנסיעה במכונית בעלת גג פתוח ועוד, אין שום מגבלות. בשונה מיחידות שיער הקיימות בשוק, תוספת המיקרוליינס (MICROLINES) מבית היירדרימס אינה דורשת כל התאמה ושינוי של אורח החיים.
יחידת השיער מיקרוליינס (MICROLINES) מותאמת באופן מושלם למצב השיער האישי של כל לקוחה ולקוחה.
2. טופ-הייר (TOPHAIR) מבית היירדרימס

 

עיבוי שיער אקסטרה מהיר ואקסטרה גמיש לשיער דק ודליל.

שיטת טופ-הייר החדשנית מבית היירדרימס היא מהירה במיוחד, גמישה ונוחה לשימוש. השיטה מותאמת במיוחד לעיבוי קל ומהיר של שיער דק ודליל בקודקוד.

 

הודות למבנה הייחודי של המוצר, הוא מתאים במיוחד לתסרוקות של שיער ארוך עם שביל.

השיטה מבוססת על אריג חדשני ונושם שפותח בטכנולוגיית היי-טק, אשר שזור בשיער אירופאי טבעי מובחר. יחידת השיער מתמזגת בשיערך הטבעי בחלקו העליון של הראש באופן שמאפשר עיצוב תסרוקות רכות וטבעיות להפליא עם שיער ארוך יותר ופוני טבעי או שביל בשיער.

בהתאם להעדפה אישית, ניתן לחבר את התוספות שיער
טופ-הייר באופן קבוע או עם קליפסים זעירים, כך שאת יכולה להחליט אם להרכיב או להסיר את היחידה בכל עת. תרגול פשוט ולמידה של התהליך מבוצע במספרה בליווי הדרכה מקצועית.

3. שיטת הייליינס (HIGHLINES) מבית היירדרימס

עיבוי שיער עם אפקט פסים מדהים. שיטת הייליינס (HIGHLINES) החדשה מבית היירדרימס מעניקה נפח משמעותי נוסף בקודקוד לשיער דק ודליל במקצת. הדבר נעשה באמצעות סיבים מיקרו עדינים ובלתי נראים, המתמזגים בשיערה הטבעי של הלקוחה, ואשר אליהם מחובר שיער אירופאי טבעי מעולה.
ניתן לבחור את התוספות שיער בשני גוונים משלימים ליצירת מראה פסים בשיער. המאפיינים הייחודיים של שיטת ההייליינס (HIGHLINES) גורמים לאפקט הפסים בשיער להיראות טבעי במיוחד בתהליך עדין וללא שימוש בכימיקלים!

 

 

 

מעוניינת להתייעץ עם מומחה? 

רוברט מעצבי שיער מספרה מורשת לתוספות שיער היירדרימס תוספות השיער האיכותיות ביותר בעולם.

אנו כאן בשביל ונשמח לאבחן את שיערך ולייעץ לך לשיטת האידיאלית ביותר עבורך,

רוברט מעצבי שיער מומחה בהחלקת קראטין, תוספות שיער ושיקום שיער

רוברט

מספרת רוברט מעצבי שיער ממוקמת בלב רחובות כבר למעלה מ-18 שנה ומנוהלת ע"י רוברט גולדפלד- מומחה מורשה של חברת היירדרימס לתוספות שיער, עיבוי שיער ומילוי שיער. מספרה מקצועית עם מעצבי שיער המתמחים בהחלקת קראטין, תוספות שיער ועוד. במספרה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של סגנונות לעיצוב השיער, תסרוקות כלה וערב, תספורות אופנתיות ועדכניות, החלקת שיער משקמת, צבע טבעי לשיער מהמותג המוביל בעולם מרטין פיליפס ועוד.

שם איש קשר: רוברט

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר