רמי מנעולים

מנעולנים בפתח תקווה

התקנת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת (מנעול עליון) - מנעול כספת הינו מנעול עליון המותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת. זהו מנעול שקשה לפריצה ומקשה על הגנב או הפורץ לפתוח את הדלת במהירות ובקלות. חברתרמי מנעולים מספקת שירותי התקנה ופריצה למנעול כספת / מנעול עליון.

מנעול כספת  ג'ואל, מנעול כספת  רב -בריח, מנעול עליון ,ומנעול כספת ,למעשה הם אותו המנעול. מדובר במנעול חזק במיוחד אשר יוצר לראשונה עבור כספות ולאחר מכן התאימו את שיטת הנעילה גם לדלתות פרטיות המותקנות בבתים פרטיים, במוסדות , ובמשרדים רבים. את מנעול הכספת מתקינים מחלק עליון יחסית של הדלת והוא משמש כאמצעי הגנה נוסף מלבד המנעול הראשי של הדלת, למעשה מנעול הכספת מקנה לנו מיגון נוסף נגד פורצים.

מדוע כדאי לבחור במנעול כספת ג'ואל או רב בריח

  • בטחון בפני פורצים.
    ברוב המקרים הפורץ יעדיף להתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להסתבך עם דלתות בעלי מנעול כספת.
  •  מנעול כספת נחשב לחזק וקשה לפריצה ולכן הוא יעניק לך ולבני משפחתך בטחון וידיעה שאת הדלת כמעט ובלתי אפשרי לפרוץ.

  • מנעול כספת הוא בעל 3 בריחים עבים אשר נכנסים היטב לתוך המשקוף של הדלת לכן הוא נחשב לכה יעיל נגד פורצים, אם זה טוב עבור כספת זה בטח טוב עבור הגנה של הבית או המשרד.
  • עלות נמוכה ביחס לערך.
    התקנת מנעול כספת עליון מסתכם בכמה מאות שקלים, זה מחיר מגוחך אם שמים על הכף את הערך שהוא נותן. אפשר להגיד שביקור של פורץ הוא עסק הרבה יותר יקר.

אם אתם מחפשים מנעול איכותי וחזק אשר ישים מחסום לפורץ, מנעול כספת זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצורך שלכם! חשוב לציין כי הגנה של הבית הוא המשרד אינם מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וכי חשוב לבצע פעולות מיגון גם בכניסות נוספות שיש לאותו מבנה…

התקנת מנעול כספת עוד היום…

 

רוצה ליהנות מהגנה מרבית שמנעול הכספת מציע? רמי  מנעולים זמין לתת לך שירות!
התקשרו עכשיו 054-4218573054-4218573 ובמהרה נגיע לתת לכם שירות מקצועי ומהיר…
חברת רמי מנעולים מספקת שירותי פריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים חברתנו פועלת באישור משטרת ישראל 

רמי מנעולים

חברת רמי מנעולים מספקת שרותי פריצת מנעולים, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים, התקנת דלתות, החלפת מנגנון לדלת, התקנת מנעול עליון.

החברה מנוהלת על ידי מנעולן בעל תעודת מנעולן מוסמך ובאישור משטרת ישראל.

אנו בחברת רמי מנעולים בעלי ידע בפירוק והתקנה של כל סוגי המנעולים כולל הדגמים והטכנולוגיות המובילות היום בשוק, דוגמת ה- מולטילוק MT5. רמי מנעולים מספקת מגוון רחב של שירותים בבית הלקוח. השירותים ניתנים לאורך כל ימות השבוע 24 שעות ביממה. על מנת לתת למשפחה ולעסק מענה רחב וזמין, אנו מספקים שירותי חירום, הניתנים מסביב לשעון, בפריסה ארצית

נתקעתם מחוץ לבית? לרכב? הדלת לא ננעלת? המפתח נגנב? רמי מנעולים בדרך אליכם.

מפתח אבוד, דלת תקועה, רכב שמסרב להיפתח ועוד, הינם מקרים בהם יש צורך להזמין בדחיפות מנעולן. באמצעות שירותים של מנעולן מומחה, ניתן לאפשר פריצה במרבית המקרים שבהם מוזמן השירות. כדי לשמש כאיש מקצוע מנעולן, יש ללמוד היטב את התחום, לקבל אישור ממשטרת ישראל ולעבוד בהתאם לדין ולחוק. היות ואתם לא שולטים ברגע שבו תאלצו להזמין שירותים של מנעולן, כדאי לשמור את המספר של רמי מנעולים- זמין בכל יום ובכל שעה.

15% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: חיימוב רמי

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר