רמי מנעולים

מנעולנים בפתח תקווה

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים טוב לא שוכחים!
פורץ מנעולים פוגש את הלקוח ברגעים בלתי נעימים בחייו. הוא זה שמשחרר אותו ממצוקתו הפתאומית ופותח לפניו דלתות נעולות. פורץ מנעולים טוב עושה את מלאכתו במהירות, ביעילות, בחסכון ובבטחון המרבי שרק אפשר.

תפקיד פורץ מנעולים
 
תפקידו של פורץ מנעולים תמיד בלתי צפוי. זה מגיע בזמנים שאף אחד אפילו לא חלם. אנשים נתקעים במהלך חיי היום יום בכל מיני צמתים בלתי מתוכננים מראש. פתאום אבד המפתח ונשארים תקועים מחוץ לבית. פתאום ננעל הרכב, ואי אפשר להכנס. ילד נועל את עצמו בחדר השירותים ולא מצליח לפתוח. כספת שממאנת להפתח. אלו רק דוגמאות קטנות למצבים בלתי נעימים, שאם כי אינם מסוכנים (בדרך כלל), הם פוגמים באיכות החיים ופעמים רבות באובדן זמן יקר.
 
מהו פורץ מנעולים טוב?
 
הכתובת היחידה בכל המצבים הללו הוא לפנות אל פורץ מנעולים. הוא זה שיודע לפרוץ את הדלתות הנעולות ולהביא רווחה אל כל התקועים.
 
פורץ מנעולים צריך להיות זמין ובכושר הגעה מהיר אל מוקד הקריאה. היות והמצבים הללו הם דחופים ואינם סובלים דיחוי אי אפשר להזמין אותו ליום המחר. פורץ מנעולים אמור להגיע תיכף ומיד ולפתור את הבעיה.
עליו להיות מצויד בכל הציוד הדרוש לו כדי שיוכל למצוא פתרון מהיר בכל סיטואציה שהוזמן. לפעמים יהיה עליו להשתמש במכשור חדיש כדי להצליח לפרוץ את הדלת, ולכן חשוב שהכל יהיה בהשג ידו.
 
איך בוחרים פורץ מנעולים?

 

  • וודאו שהפורץ מנעולים מחזיק בידו אישור מטעם המשטרה.
  • חשוב כי פורץ מנעולים ידע לשמור על הרכוש של הלקוח, וידע להבטיח את שלמותו. לא פורצים דלת על ידי שבירתו הטוטלית, אלא מנסים בכל האמצעים לפרוץ ולא לשבור. ככל שמדובר ב פורץ מנעולים מומחה יותר, הוא יהיה מסוגל לעמוד בכלל הזה.
  • פורץ מנעולים המתמצא בחידושים בתחום. סוגי המנעולים, האבטחות והנעילות מתקדמים כל הזמן. אי אפשר להשאר מאחור בכל מה שקשור לזה. פורץ מנעולים טוב אמור להכיר את סוגי הנעילה השונים, המתקדמים והמתוחכמים ביותר בשוק. יש להבטיח כי הוא יודע ומכיר את סוגי הכספות בשוק, ואיך המנגנון שלהם במיוחד.
  • פורץ מנעולים ולא יקר - חשוב שהפורץ לא ינצל מצוקות של לקוחות לסחוט מהם תשלום מיותר. פורץ מנעולים אמור לבצע את תפקידו אך לא מעבר למחיר המקובל בשוק. יש לבצע בירור לפני שמשלמים
     לפורץ מנעולים ולדעת שהמחיר הוא סביר בהחלט.

בברכה 
רמי מנעולים  שירותי פריצה
והתקנה של כול סוגי
המנעולים  7/24

רמי מנעולים

חברת רמי מנעולים מספקת שרותי פריצת מנעולים, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים, התקנת דלתות, החלפת מנגנון לדלת, התקנת מנעול עליון.

החברה מנוהלת על ידי מנעולן בעל תעודת מנעולן מוסמך ובאישור משטרת ישראל.

אנו בחברת רמי מנעולים בעלי ידע בפירוק והתקנה של כל סוגי המנעולים כולל הדגמים והטכנולוגיות המובילות היום בשוק, דוגמת ה- מולטילוק MT5. רמי מנעולים מספקת מגוון רחב של שירותים בבית הלקוח. השירותים ניתנים לאורך כל ימות השבוע 24 שעות ביממה. על מנת לתת למשפחה ולעסק מענה רחב וזמין, אנו מספקים שירותי חירום, הניתנים מסביב לשעון, בפריסה ארצית

נתקעתם מחוץ לבית? לרכב? הדלת לא ננעלת? המפתח נגנב? רמי מנעולים בדרך אליכם.

מפתח אבוד, דלת תקועה, רכב שמסרב להיפתח ועוד, הינם מקרים בהם יש צורך להזמין בדחיפות מנעולן. באמצעות שירותים של מנעולן מומחה, ניתן לאפשר פריצה במרבית המקרים שבהם מוזמן השירות. כדי לשמש כאיש מקצוע מנעולן, יש ללמוד היטב את התחום, לקבל אישור ממשטרת ישראל ולעבוד בהתאם לדין ולחוק. היות ואתם לא שולטים ברגע שבו תאלצו להזמין שירותים של מנעולן, כדאי לשמור את המספר של רמי מנעולים- זמין בכל יום ובכל שעה.

15% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: חיימוב רמי

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר