עיתון בהפתעה

מתנות אישיות

עיתון בהפתעה

 • עיתון בהפתעה מציע לך להעניק ליקיריך במתנה - עיתון שבו ייככבו מעל דפי עיתון שמוקדש כולו להם בדרך היתולית, משעשעת, מקורית ואישית. העיתון נקרא 'ידיעות מיוחדות' והוא מותאם אישית.

  שאלה: למי מיועד העיתון?

  תשובה:
  אם אתם מתכננים יום הולדת, בר מצווה, יום נישואין, מסיבת רווקים/ות, ברית להולדתו של תינוק חדש, מתנה ליום האם, הפתעה לעובד מצטיין בחברה, או כל אירוע אחר - עיתון בהפתעה יהיה עבורם מתנה מקורית שתפתיע ותשמח ותישאר עבורם כמזכרת נפלאה.

  מה כלול במחיר עיתון עמוד 1:

  המחיר כולל לא רק את העיצוב המקורי, אלא גם כתבות שאנחנו כותבים במיוחד עבור מקבל המתנה. אין שני עיתונים דומים. כל עיתון מעוצב ונכתב רק עבור מקבל המתנה. אלו עיתונים שנכתבים עבור מקבל המתנה, בתפירה אישית ולא עיתון שיש בו רק כותרות צבעוניות. לדוגמא ליום הולדת של סבתא נכתוב את סיפור חייה בקצרה, אנדקדוטות מהילדות או היכן הכירה את סבא, ברכות וציורים מהנכדים. לבר או בת המצווה נכתוב אנקדוטות מצחיקות מילדותו של בן השמחה, סיפורים מהיותו תינוק, סיפור הלידה שלו וכו'. 

  איך זה עובד?
  אנחנו שולחים לכם שאלון קצר, ובו פרטים על מקבל המתנה, לפי השאלון אנו בונים עבורו את המתנה באופן המותאים אישית עבורו. 

 •  

עיתון בהפתעה

אם אתם מתכננים יום הולדת, בר מצווה, יום נישואין ומחפשים מתנה מיוחדת לאישה, לבעל, ברית, סבא וסבתא, ועד עובדים או כל אירוע אחר - עיתון בהפתעה בהתאמה אישית, מציע להעניק ליקיריכם במתנה - עיתון המוקדש כולו להם בדרך היתולית, משעשעת, מקורית ואישית. מזל טוב


10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: עיתון בהפתעה

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר