בר-לב נדל"ן I בית ממכר נכסים

משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב

מעוניין למכור את הנכס שלך בתל אביב?

החלטת למכור את הנכס שברשותך ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?

החלטת למכור הדירה  שלך בתל אביב' והנה חלפו להם חיש מהר שלושה חודשים ושום דבר לא קרה.

בשלב זה הבנת שהדרך ממש לא קלה בכדי למצוא רוכש מתאים לדירה, אז החלטת שאתה מחפש מתווך דירות מומלץ בתל אביב, תותח כזה שיעשה את המלאכה בצורה הטובה ביותר.

כאן נשאלת השאלה איך עושים זאת נכון ומהם השלבים בהם ניתן למצוא מתווך מומלץ בתל אביב?

ובכן אנו סבורים שמציאת מתווך, שמומלץ ומבין עניין, מומחה ושמכיר כל פינה בתל אביב הוא דבר שמחייב בראש ובראשונה לקבל בגינו המלצות רבות וחוות דעת שונות מבעלי דירות ו/או אנשי מקצוע שמכירים את תחום הנדל"ן שיכולים  להצביע ולהמליץ על מתווכים מומלצים בתל אביב.

אז מה זה בדיוק אומר מתווך מומלץ בתל אביב?  

מתווך מומלץ בתל אביב הוא כזה שצריך לעבוד באזור ספציפי בעיר -  אותו מתווך צריך להחזיק פנקס שבו תרשומת ארוכה ואיכותית של לקוחות פונטצייאלים קבועים אשר מחזיקים בידיהם דירות מסוגים שונים כגון, דירות מגורים, צמודי קרקע (בתים פרטיים), ועוד, וכן שהוא יכול לסייע במהירות ולעבוד עם רוכשים/מוכרים רבים ומסוגים שונים ו-להציע להם מגוון גדול ורחב של נכסי נדל"ן לקנייה או למכירה.

אנו בר-לב נדל"ן סבורים שלמכור דירה בתל אביב, בפרק זמן של 60 ימים, זו אומנות! כמו גם  שאנו משוכנעים שתיווך ושיווק דירות בתל אביב בכלל ובצפון הישן בפרט, זהו מקצוע של מקצוענים בלבד, ולכן כדאי ואפילו מומלץ  לפנות לטובים ביותר בתחום הנדל"ן.

ובכן, על מנת שתצלחו את עסקת מכירת הדירה שלכם בת"א בהצלחה רבה עליכם ליישם מספר כללים  לפני תהליך מכירת הדירה -  ומדוע? כיוון שמכירת דירה בתל אביב, כפי שנכתב מעלה, הוא אירוע כה מורכב שדורש מעט התייחסות שונה.

לדוג': מהו השווי הנכון של הדירה שר מוצעת למכירה:

ישנם דרכים רבות לדעת את שווי הדירה הנכון, בין היתר על ידי שמאי מקרקעין, ואולם אחת מהן היא להסתייע בשירותיו של מתווך דירות טוב ומומלץ כמובן באזור תל אביב, כזה שצריך להיות מתווך דירות מומחה שממוקד רק באזור שלו - לדוג' מתווך מומלץ שממוקד באזור הצפון הישן בתל אביב.

הרי שמתווך נדל"ן זה לא רק שצריך להיות מקצועי בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו, אלא צריך אף להיות בקיא בכל נכס ונכס שנמכר באזור הצפון הישן של תל אביב, ורק אז אפשרי יהא לקבל את חוות דעתו בשאלת השאלות - באיזה שווי יוכל להציע לנו המתווך הערכת מחיר נכונה למחיר הדירה שלנו.

בשלב הבא:

לאחר שהמוכר יודע מהו השווי הראלי של הדירה יהא עליו לבצע בדיקה פשוטה בעלות של כ 15 ש"ח שמשקפת את מצבו המשפטי של הנכס ושם לוודא שהנכס המדובר אכן רשום עליו בטאבו.

הרי שבמסגרת מכירת הנכס המוכר יצטרך לקבל החלטות רבות, הן בקשר למיסוי מקרקעין  והן בקשר למועד פינוי הנכס והן בקשר ללוח התשלומים של חוזה המכר בגין מכירת הנכס. וכמו כן שיהא נכון לבחון שלא רובץ על הנכס חובות לרשויות השונות, חריגות בנייה (לבצע התאמות) וכוד'.

מיסוי מקרקעין - כאשר החליט המוכר למוכר את דירתו בתל אביב הוא צריך לקחת בחשבון כי יש לו שתי שותפות נכבדות לעסקה. 

האחת: גב' מדינת ישראל (לגבי מס שבח - חובה על המוכר להבין את גובה המס לפני שיחליט למכור את דירתו בת"א).

והשנייה: היא גברת הרשות המקומית בתל אביב - הלוא היא העירייה - לעניין היטל השבחה.

יוער ואף יודגש כי במקרה של מכירת דירה בתל אביב ובפרט בבניין ישן שההיתר לבנייתו ניתן לפני 1.1.80- העסקה הופכת להיות מעניינת ומורכבת יותר לעומת מכירת דירה שלא במסגרת תכנית הרבעים בתל אביב. כיוון שבנכסים הללו נעוץ כמעט בכל המקרים תשלום עצום של היטל השבחה לעירייה שיכול להגיע לעשרות עד מאות אלפי שקלים, וכתוצאה מכך חשוב לבצע תכנון מס נכון אחרת לא תשלום עבור ההיטל השבחה עלול לנגוס למוכר הנכס ברווחים ולהפוך את עסקת חייו ללא משתלמת כלכלית עבורו - ומכאן, נובעת החשיבות הרבה שיש לפנות למתווך מקצועי קודם לפני מכירת הדירה בתל אביב.

לסיום נאמר כי לפני שמוכרים דירה בתל אביב חובה לבחון את גובה המיסוי לרשויות השונות ובוודאי שלנקוב בשווי ראלי לדירה.

משרד בר-לב נדל"ן נוסד בשנת 2012 על ידי ברק בר-לב, מומחה נדל"ן בעל שם בתחום ההתחדשות העירונית.
משרדנו בר-לב  ו/או יותר נכון לומר בשמו המדויק, בר-לב I מובילים התחדשות עירונית הוא ממשרדי הנדל"ן  המובילים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית על פי סקר של מדריכי הדירוג ההישראליים - בר-לב הוא משרד תל אביבי איכותי שמדבר בעד עצמו, מתחייב לאורך כל חיי העסקה לספק למזמין את הטוב ביותר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כמו גם שלצורך קידום וניהול תהליך המכירה אנו מתחייבים לפעול עבור המזמין בשלל אספקטים מקצועיים תוך שימוש יצירתי ובלתי שיגרתי במגוון רב של כלים ואפיקי שיווק אינטנסיביים למכירת הנכס שלך בתל אביב והכל תוך שמירה מתמדת על רמת מצוינות מקצועית ושירות מעולה. 

המשרד מחזיק צוות מיומן מן השורה הראשונה במעלה, המתמחה במכירת דירות יד 2 ובשיווק נכסי יוקרה בשכונות הצפוניות של העיר,זריז וידוע במימוש מהיר של נכסים ובמקצועיות שאין שנייה לה.

כאן המקום לציין כי אנחנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים כמו... ובטח שלא מדברים כמו כל מתווך ו/או כמו כל חברת תיווך אחרת. אנו משרד תיווך מומלץ בת"א, שמדבר תל אביבית, חושב תל אביבית, מתחייב לפעול בצורה יצירתית, שונה וייחודית.

מוזמנים לבחון אותנו 

 

בר-לב הינו משרד לתיווך דירות בתל אביב המתמחה במכירת דירות יד 2 ובשיווק נכסי יוקרה בשכונות הצפוניות של העיר,ידוע במימוש מהיר של נכסים ובמקצועיות שאין שנייה לה. החברה מנוהלת  בידי ברק בר-לב, המייסד והבעלים של חברת הנדל"ן בר-לב, המתמחה גם במיזמי נדל"ן מורכבים, ובארגון וניהול בעלי זכויות במבנים המיועדים להתחדשות עירונית.

בר-לב נדל"ן I בית ממכר נכסים

"רכישת נכס ראשון הינה עסקה בקנה מידה שיותר חשובה אפילו מחתונה והכי משמעותית בחיים שמומלץ להתייחס אליה בכובד ראש..."

משרדנו בר-לב הינו משרד נדל"ן איכותי המתמחה בתיווך של דירות יד 2 בצפון הישן/החדש של תל אביב ובשיווק של נכסי יוקרה, בתי יוקרה ובפרויקטים חדשים באזורים המבוקשים בתל אביב בהיקפים גדולים של מעל ל 20 מ' ש"ח לדירה

הקו המנחה של המשרד הוא בעיקר להעניק ללקוחותיו שירות שאין לו תחרות תוך דגש רב על זמינות וחדשנות מעולה, מקצועית שאין שנייה לה ולמחויבות נטולת פשרות.

לסוכני הנדל"ן שלנו תארים אקדמיים, בין במשפטים ובין בתחומים אחרים (כגון מנהל עסקים וכלכלה) מאוניברסיטאות שונות ומובילות בארץ וכולם חדורי מוטיבציה גבוהה!

המוניטין שלנו בזכות העומד בראשו , ברק בר-לב מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, המסירות, בזכות מאגר לקוחות עשיר, והן בזכות תפיסת עבודה ייחודית, כל אלה מבטיחים ללקוחותינו תוצאות מצוינות, כמו גם שלא בכדי "נמשכים" אלינו מיטב הסלבס, אמני ישראל, שחקני כדורגל ידועים, אנשי עסקים ואפילו שופטים.. כולם מוכרים ורוכשים מן השורה הראשונה איכותיים ועניינים ביותר.

כאן גם המקום לציין כי אנחנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים כמו... ובטח שלא מדברים כמו כל מתווך ו/או כמו כל חברת תיווך אחרת - אנו משרד תיווך מומלץ בת"א שמדבר תל אביבית, חושב תל אביבית ומתחייב לפעול בצורה יצירתית שונה וייחודית.

אתם מוזמנים לבחון אותנו, ואנו מתחייבים לספק לכם את הטוב ביותר ולהיות אתכם לאורך כך הדרך 🙂
שם איש קשר: ברק בר-לב

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר