גלריה

  • קורס ראי הנפש
  • אצלי בקליניקה
+ הצג גלריה

הרשת שלי

אבחון "ראי הנפש"

מחיר: 400.00 ₪
חברי מועדון: 360.00 ₪
מה הלקוח מקבל
האבחון ע"פ חכמת הצבע ופרחי באך, מאפשר לך לעשות סדר בראש, בחיים. התובנה שמתגלה באבחון מצבך המודע והפחות מודע, מאפשר לך להתמקד בנכון לך, ולצאת מסיבובים אחרי עצמך. סוג של יציאה לחירות. טיפות באך-תומכות בך בתהליך. עד שתעמוד יציב וחזק על רגליך. במידת הצורך, תקבל גם טיפולים רגשיים, לשחרור וריפוי מעצורים, הרגלים, טראומות ועוד פלונטרים.
פרטים נוספים
איזה צבע אהוב עליך במיוחד? יש צבע מסוים שלא אהוב עליך? מי שזוכה להגיע לאבחון, בוחר את הצבעים אליהם הוא מתחבר, נמשך, אוהב. כל צבע פותח בפניך דלת לריפוי, למודעות, לצמיחה, לשינוי ולקבלה עצמית.

השיטה מתבססת על תורת הצבע, פרחי באך, תורת הנפש ועץ הספירות הקבלי.

הבחירה שלך מהווה השתקפות של מצבך הרגשי העמוק.

בחירת הצבעים אינה מקרית או סתמית! כשאתה בוחר מתוך הרגש, מהלב, האמת שלך מזהה את האיכות הטמונה בכל צבע לו אתה זקוק! שם הרפואה שלך! השמחה שחסרה לך! שם האהבה שלך, הכישרונות שלך, התבונה שלך, החיסרון שלך, הרצון והכמיהה, הידיעה מתוך החכמה הפנימית שלך, שאין בה מקום להתערבות או הפרעת ושליטת השכל.

הצבע עוזר לנו לחשוף את מה שנמצא מתחת לפני השטח, בתוך הנפש פנימה. ומנחה אותי כמטפלת ומעניק תובנות על פנימיותך. באבחון נמצא את עוצמותיך וחולשותיך ואת הדרך לעזור ולחזק את מה שמעכב אותך כדי לחיות חיים טובים יותר.

האבחון מעניק לך גם ייעוץ לדרך ובקבוק תמציות באך מדוייק רק לך!

תגובות


תמונת כיסוי של רוח אש ומים- מרכז לרפואה הוליסטית

רוח אש ומים- מרכז לרפואה הוליסטית

מרכז לרפואה הוליסטית, מאפשר לך להתרומם ממקום בו נתקלת בחוסר איזון או קושי, ולהגיע למיטבך.
בעזרת אבחון אישיות ורוח האדם, מתאפשר להאיר את המקומות הפוטנציאלים, להתבונן בנקודות הקושי, לאתר במדויק מה הנכון לך היום, כדיי להגיע לנקודת השיא הקרובה ולהמשיך הלאה בתהליך חייך.
שירות טיפולים בכלים מגוונים, לאיזון ותמיכה בתהליך השינוי והריפוי הם: תמציות פרחי באך, תערובות משמנים ארומתיים, טיפולים בטראומות, דפוסים ורגשות בעזרת: 3 הממדים,TAT, המסע, ביואנרגיה, אבחון ראי הנפש, ארומתרפיה ורקיחת מוצרי טבע לריפוי. מוצרים טבעיים נטו לטיפול וטיפוח גופני ועוד. מורה לאבחון ייעוץ וטיפול-"ראי הנפש", לפי פרחי באך וחכמת הצבעים. מטפלת בנשים גברים וילדים.10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: יעל קשי

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

וידאו: