לקחת את ההגה לידיים

אימון וטיפול בחרדת נהיגה.

אימון רגשי בקליניקה וליווי נהיגה ברכב הפרטי שלכם.

חרדת נהיגה- פחד מלנהוג – לקחת את ההגה לידיים

חרדה היא מילה קשה המעוררת מנעד רחב של תחושות, מחשבות ורגשות, כאשר רובן ככולן מעידות על משהו שאינו חיובי, נינוח, קל ואופטימי. עצם המילה, חרדה, מכניסה אותנו לתחושת חוסר שליטה, כאילו נכפה עלינו לחוות שוב ושוב את אותם הסימפטומים. כאילו החרדה היא חלק מגופנו, חלק אשר תמיד ימשיך ללוות אותנו בדרך.

אך מהי למעשה חרדה? מעבר לסימפטומים הזהים אותם איגדו תחת אותה הפרעה מוגדרת, האם חרדה של אדם אחד הינה אותה החרדה של אדם אחר?

חרדה היא תגובה של ממדי הגוף השונים, הפיזי, הרגשי והמנטלי לאירוע מכונן שעברנו, אירוע שגרם לנו שיבוש בתחושת המסוגלות שלנו. היא תוקפת באופן בלתי רציונאלי ולא תמיד במקום ובזמן המתאים לנו. כמו כן לא תמיד יש הקשר ישיר בין הגורם המהותי להתקף לבין הסיטואציה בה אנו נמצאים. בהתקף חרדה אנו מאבדים את היכולת להתנהל, תחושות הגוף והמיינד מגיבים ללא שליטה. היא מקפיאה אך היא גם מעוררת, מעוררת אותנו באופן המקשה עלינו להתעלם. החרדה מזמנת לנו יציאה אל מסע של שאלות: מה הגוף מספר לי? מהם הצרכים להם איני נותן מענה? מהם הכוחות הפנימיים הפוטנציאליים אותם עלי לחזק?

כל אדם חווה חרדה באופן שונה ובעוצמות שונות.

ובתוך כל החרדות השונות אנו מוצאים את חרדת הנהיגה. וכאן עולה השאלה, מהי נהיגה עבורכם?

עבורי נהיגה היא הכוח שלנו באחיזת-לקיחת ההגה בידיים והיכולת להתקדם בנתיב אותו בחרנו בעולם, על כל המשתמע מכך ולכן חרדה מנהיגה משמעותה כהזמנה להתבוננות, התפתחות וצמיחה מתוך קשב אמתי ועמוק לעצמנו.

לשמחתי גם אני נקראתי למסע זה לפני כעשר שנים ומתוכו צמחתי, התחזקתי ואת הכוחות שמצאתי בתוכי הדהדתי לכל המרחבים בחיי.

דרך הגוף ודרך החיבור לעצמי ובאמצעות כלים יפים ופשוטים, הצלחתי לשחרר את הפחד והיום אני יוצאת למסע יחד עם אנשים שונים המבקשים לעצמם חיים איכותיים ונינוחים יותר. כל מפגש מביא אתו במהלך הדרך את היופי והקסם שלו ואני זוכה בכל פעם מחדש לגלות זאת יחד איתם ולקבל את המתנות שמסע כזה מביא עמו.

בשמחה ובנינוחות אנו משאירים את החרדה מאחור ויוצאים לדרך, עם ההגה בידיים וחיוך רחב בלב.

הטיפול מובנה מפגישות אישיות איתי המהוות בסיס איתן וחשוב לשלב הבא בו הלקוח לוקח את ההגה לידיים ונוהג ברכב האישי שלו כאשר איתו ברכב יושב מאמן נהיגה (או אני) ואנו מחזקים, מזכירים ומחברים את כל מה שלמדנו בפגישות לפרקטיות של הנהיגה.

תגובות


טיפול בחרדות נהיגה - אלישבע גולדווסר

טיפול בחרדות נהיגה מורכב משלושה שלבים בסיסיים:

אבחון מקור הפחד / קושי
חקירה והבנת הסיפור האישי של הלקוח וקביעת דרך טיפול מתאימה אישית.

עבודה אישית בקליניקה
לאחר בנית תוכנית הטיפול, נתחיל סדרת מפגשי העצמה אישית
וקבלת כלים להתמודדות לפני ובזמן הנהיגה.

יציאה לשטח ונהיגה בפועל
תהליך פרקטי ברכב הלקוח בו מיישמים את מה שלמדנו בסדנה
עד לנהיגה בטוחה ורגועה בליווי מדריך נהיגה.


10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: אלישבע גולדווסר

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר