הסכם מייסדים - למה ולמי זה טוב, מה הזמן הכי טוב להכין הסכם מיסדים ולמה חייבים לשים לב כשמנסחים הסכם מייסדים?

הסכם מייסדים הוא ההסכם שבא להסדיר את מערכת היחסים בין המייסדים של החברה או המיזם לבין עצמם. הסכם מייסדים טוב יכלול התיחסות לתפקידו של כל אחד מהמייסדים בחברה, לזכויותיהם השונות של כל אחד מהמייסדים (הן לגבי בעלותם בחברה, וזכותם למשכורת/חלק מהרווחים והן לגבי משקל כל אחד מהם בהליך קבלת ההחלטות).  למי ולמה זה טוב? - הסכם מייסדים הוא הכרחי כאשר מדובר במיזם עם יותר מיזם/מייסד אחד וחשיבותו עולה ככל שמספר המייסדים גדל ובפרט במקרים בהם לכל אחד מהמיסדים תפקיד בחברה. למה לשים לב -הסכם מייסדים יכול להיות ההבדל בין חברה מצליחה לחברה שלא מצליחה לתפקד וחשוב מאוד מאוד להבין שאולי יותר מכל הסכם אחר, הסכם המייסדים חייב להיות תפור במדוייק לאופי המייסדים, ל DNA של החברה או המיזם ולתכנית העסקית של המיזם. שימוש בהסכם שהוכן בעבור יזמים שונים בחברה שונה בתחום אחר עלול ליצור אי בהירות בקשר לחלוקת התפקידים, קבלת ההחלטות ועוד.

רוצים לקרוא? לחצו על הלינק שלמטה וקראו עוד טיפים ונקודות חשובות על הסכם מייסדים ועל מגוון נושאים נוספים שיעזרו לכם ולעסק שלכם.

https://tinyurl.com/yx5sqqq6" target="_blank">https://tinyurl.com/yx5sqqq6

*שימו לב - האמור בפוסט זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו אלא מהווה מידע כללי בלבד, אין להסתמך עליו והוא אינו יוצר יחסי עו"ד- לקוח.

 

 

 


מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

גלעד בר-עמי משרד עורך דין

קיבלתם חוזה ארוך ומתיש מלקוח/ספק? עומדים בפני עסקה גדולה/צירוף שותף וחוששים להתקדם בלי חוזה- אין דאגה. עם שנות ניסיון רבות ועשרות עסקים בדיוק כמוכם נוכל להפוך את החשש להזדמנות.
משרד בוטיק העוסק אך ורק בתחום המסחרי ומציע מגוון שירותים משפטיים לעסקים מכל הסוגים (חברות, שותפויות, עמותות ועוסקים רשומים ופטורים).

בין השירותים המוצעים: ניסוח חוזים (עברית ואנגלית) לרבות חוזי רכש, חוזי שירותים, חוזי תחזוקה, חוזי שיתוף פעולה, הסכמי שותפים והסכמי מייסדים.

בנוסף, אייעץ ואנסח עבורכם את תנאי השירות, מדיניות הפרטיות והצגת המוצרים והשירותים באתר האינטרנט שלכם כך שיעמדו בדרישות החוק והפסיקה.

כמו כן אייעץ לכם בצליחה מכשולי הרגולציה העומדים בפני העסק שלכם.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: גלעד בר-עמי , Gilad Bar-Ami

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר