בר מאסטר

קורס ברמנים | להיות ברמנים לומדים מהטובים ביותר

סדנת וויסקי

ברוכים הבאים לסדנת הוויסקי של בר מאסטר - ביה"ס הרשמי לברמנים בישראל. הסדנה מרתקת ומיוחדת וכוללת בתוכה מסע אל מדינות הוויסקי המסורתיות בהם הפך המשקה לסמל תרבותי ונלמד איך צמח המשקה מן המנזרים האפלוליים של סקוטלנד ואירלנד ועד לקדמת הברים של היום.

מה קורה בסדנה?

במסגרת סדנת הוויסקי שלנו נצלול אל סיפורו המיוחד של המשקה, נדלג בין מדינות הוויסקי המסורתיות ונכיר את הסיפורים והאגדות, היריבויות והפוליטיקה, תהליכי הייצור והמאפיינים המיוחדים של המשקה בכל מדינה. סדנאות וויסקי מלוות לכל אורכן בטעימות של וויסקי ומועברות ע"י מדריך וויסקי מוסמך מבית הספר.

מבנה הסדנה?

♦ מבוא לעולם הוויסקי

♦ מדינות הוויסקי המסורתיות

♦ תהליכי הייצור ומאפיינים

♦ טעימות וויסקי

♦ קוקטיילי וויסקי


פרוייקטים / תיק עבודות

בר מאסטר

הכל התחיל לפני 20 שנה ואחרי שנים ארוכות במיטב הברים בארץ ובעולם בהם צברנו ידע מקצועי בעולם הברים ותרבות השתייה, חלמנו לשתף את הידע המקצועי שלנו ע"י פתיחת מוסד לימודים בו יועבר קורס ברמנים מקצועי ראשון מסוגו בישראל.

אחרי מספר חודשים של מחשבות וגיבוש הרעיון חברנו לתדמור, בית הספר למלונאות ובישול בבעלותה של מדינת ישראל והקמנו יחד את בר מאסטר – בית הספר הרשמי לברמנים בישראל. בית הספר הוקם לראשונה ע"י דוריאן קופיט מאנשי המקצוע הבכירים ביותר בארץ ובעולם שגם זכה בתחרות הברמנים העולמית של המותג Remy Martin.

החזון היה להקים בית ספר לברמנים מקצועי אשר יכשיר ברמנים בסטנדרטים בינלאומיים. לאור הקשרים שלנו עם בתי ספר מהעולם הבאנו חדשנות לענף בתי הספר לברמנים ועם השנים חדשנות זו באה לידי ביטוי בזה שבר מאסטר הוא הבית היחיד בישראל שבו תלמידי הקורס לומדים ומתרגלים בבר אמיתי ב- 8 סניפים ברחבי הארץ, תרגול הקוקטיילים בקורס מתבצעים אך ורק עם אלכוהול פרמיום ולא מים וצבעים כנהוג.

בסיום קורס ברמנים מוענקת לתלמידי הקורס תעודה בינלאומית מטעם ה W-B-S-A האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לברמנים ומחלקת ההשמה של בית הספר מפנה את כל בוגרי הקורס למקומות עבודה בהתאם לסביבת המגורים ולסגנון המועדף. אם אתם מחפשים קורס ברמנים מקצועי אין לנו שספק שבר מאסטר זה המקום המתאים ביותר עבורכם.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: יוגב

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר