בר מאסטר

קורס ברמנים | להיות ברמנים לומדים מהטובים ביותר

סדנת קוקטיילים מסיבת רווקות

וגגות מסיבת רווקות? מזל טוב ! אנחנו כאן בשבילכן. סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות של בר מאסטר זה הדבר הכי מדליק שתפגשו ! ואנחנו מתחייבים על זה

מה קורה בסדנת מסיבת רווקות

במהלך סדנאות למסיבת רווקות נגיע אליכן עם כל הציוד, הכלים והאביזרים ונפתח את האירוע עם קוקטייל פתיחה כדי "לשבור את הקרח". משם נתחיל סדנת אלכוהול מיוחדת שלא תישכחו. אתן יחד עם המדריך תחזיקו את הבקבוקים והשייקרים ותשקשקו כל מיני קוקטיילים במגוון של סגנונות וטעמים. בין לבין נרים צ'ייסר קטן כדי להכניס את כולן לאווירה. נשמע לכן סדנה בסטייל אחר? זה באמת משהו ברמה אחרת, השאירו פרטים ונחזור אליכן עם כל המידע על סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות.

מבנה הסדנה:

♦ חיבוקים ונשיקות וקוקטייל פתיחה

♦ סקירה של כלי הבר והכוסות

♦ סקירת משקאות הבר הביתי

♦ משקשקים קוקטיילים עם המדריך

♦ שותים ונהנים

♦ סיימנו! תקבלו חוברת עם כל המתכונים


פרוייקטים / תיק עבודות

בר מאסטר

הכל התחיל לפני 20 שנה ואחרי שנים ארוכות במיטב הברים בארץ ובעולם בהם צברנו ידע מקצועי בעולם הברים ותרבות השתייה, חלמנו לשתף את הידע המקצועי שלנו ע"י פתיחת מוסד לימודים בו יועבר קורס ברמנים מקצועי ראשון מסוגו בישראל.

אחרי מספר חודשים של מחשבות וגיבוש הרעיון חברנו לתדמור, בית הספר למלונאות ובישול בבעלותה של מדינת ישראל והקמנו יחד את בר מאסטר – בית הספר הרשמי לברמנים בישראל. בית הספר הוקם לראשונה ע"י דוריאן קופיט מאנשי המקצוע הבכירים ביותר בארץ ובעולם שגם זכה בתחרות הברמנים העולמית של המותג Remy Martin.

החזון היה להקים בית ספר לברמנים מקצועי אשר יכשיר ברמנים בסטנדרטים בינלאומיים. לאור הקשרים שלנו עם בתי ספר מהעולם הבאנו חדשנות לענף בתי הספר לברמנים ועם השנים חדשנות זו באה לידי ביטוי בזה שבר מאסטר הוא הבית היחיד בישראל שבו תלמידי הקורס לומדים ומתרגלים בבר אמיתי ב- 8 סניפים ברחבי הארץ, תרגול הקוקטיילים בקורס מתבצעים אך ורק עם אלכוהול פרמיום ולא מים וצבעים כנהוג.

בסיום קורס ברמנים מוענקת לתלמידי הקורס תעודה בינלאומית מטעם ה W-B-S-A האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לברמנים ומחלקת ההשמה של בית הספר מפנה את כל בוגרי הקורס למקומות עבודה בהתאם לסביבת המגורים ולסגנון המועדף. אם אתם מחפשים קורס ברמנים מקצועי אין לנו שספק שבר מאסטר זה המקום המתאים ביותר עבורכם.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: יוגב

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר