חופית מנו

קורסים לימודים והכשרות בפתח תקווה

המלצות

אני יושבת מול המחשב ומחפשת מילים שיוכלו לתאר באופן מספק את החוויה שעברנו איתך ואת מה שאנחנו מרגישים אליך ומאוד קשה למצוא כאלה.

רץ לי סרט בראש של מה היה קורה אם לא הייתי רואה את ההזמנה להרצאה שלך בפייסבוק ומה היה קורה אם לא הייתי מגיעה אליה. מה היה קורה אם לא הייתי לוקחת את הטלפון שלך ועושה את הקורס הכנה ללידה ומה היה קורה אם הייתי מקשיבה לדעות שונות ולא נלחמת להביא אותך להיות הדולה המיוחדת שלי. אני בטוחה שחווית הלידה המדהימה שחרוטה לי כרגע בראש לא הייתה מדהימה אם את לא היית בתמונה.

שינית לי דרך חשיבה וגרמת לי להאמין שהכול אפשרי, עזרת לי למצוא כוחות ענקיים שטמונים בי. הלידה הפעילה אליה התכוננו תשעה חודשים התקיימה בדיוק כמו שתכננו, התכוונו והזמנו. לידה בה אני, בעלי והתינוקת שלנו (וכמובן שאת) עבדנו בשיתוף פעולה מלא כדי ליצור חיים חדשים בצורה חיובית רגועה ונעימה! ויחד עם הכאב הפיזי הגדול הייתי חוזרת לרגע הזה עוד מיליון פעמים.

חוץ מהלידה שהייתה קסומה, את עברת ועדיין עוברת אתנו תהליך. מסבירה ומציעה מה נכון ומה כדאי לעשות כשאנחנו לא מבינים ומרגיעה כשאנחנו נלחצים. הטלפון שלך תמיד זמין בשבילנו והסבלנות אף פעם לא נגמרת.. לפעמים אני לא מבינה איך זה קורה, אבל אז אני אומרת לעצמי שכנראה זה הייעוד שלך ובחרת לעשות בחיים את מה שאת באמת אוהבת! וזו מתנה בשבילך, ומתנה גדולה יותר בשביל כל הנשים שזוכות לפגוש אותך ולהזמין אותך להיות חלק מחייהם.

אז חופית אהובה, לחלק הזה סהר מצטרף ואנחנו רוצים להגיד לך פשוט תודה! אנחנו אוהבים אותך מכל ליבנו ומחכים ללידה הבאה, שללא ספק תהי בה!

נשיקות ,

סהר שרית ואריאל

חופית מנו

את יכולה להפוך את הלידה שלך לחוויה ייחודית, מרגשת, שתיזכר תמיד לטובה. - נייד: 050-8484847 http://www.hofitdoula.co.il/
דולה - דולה היריון ולידה ,ליווי ותמיכה בלידה, תמיכה לאחר לידה - פוסטפארטום, בישול ביתי ליולדת, הכנה ללידה, הכנה נפשית ללידה - הכנה רגשית, תוכנית לידה, ציוד לחדר לידה, בחירת בית חולים, תטא הילנג בלידה , אלופירסט, מוצרים לאמא ולתינוק של "בראשית" ועוד...

שם איש קשר: חופית

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר