דוקה גלאס

זגגים ועבודות זכוכית

כל מה שאתם צריכים לדעת בעת השיפוץ לפני התקנת מקלחון!

1. מטרת המקלחון, בין השאר, היא למנוע לחלוטין התזת מים לעבר הסביבה הסמוכה ! 2. מקלחון לא משמש כתחליף לשיפועים ! 3. יש להכין את השיפועים ברצפת חדר האמבטיה לפי גודל המקלחון הרצוי ! 4. מומלץ ליצור מסגרת בהתאם לגודל המקלחון וכן ליצור מגרעת של 2 עד 4 מ"מ (כל 1 מ"מ בשטח של 1 מ"ר אוגר ליטר מים .( 5. על מנת להכין את השטח עליו יותקן המקלחון, יש לדעת ולוודא איזה מקלחון אתם מבקשים להתקין בחדר האמבטיה שלכם. 6. אם בחרתם מקלחון בהתאמה אישית ללא פרופילים בדלתות פתיחה, חשוב להקפיד ולשמור מרווח של 3 ס"מ בין דלת המקלחון לאלמנט הקרוב, זאת על מנת לאפשר קיפול וסגירת הדלת . *מומלץ לקבוע פגישת יעוץ עם המומחה בעת השיפוץ (לפני הריצוף, כדי לעשות את השיפועים לפי הגודל של המקלחון) ! לקביעת פגישת יעוץ חייגו: 0547637353

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

דוקה גלאס

החברה נוסדה על ידי רוסלן דוקה העוסק בעיצוב בזכוכית למעלה מ- 10 שנים ואף פעם לא מפסיק ליצור ולהפתיע " כי לדימיון אין מגבלות ולאפשרויות אין גבול"
הזכוכית מהווה חלק אינטגראלי בעיצוב המודרני ומקנה אווירה של חדשנות ורעננות.
אנחנו בחברה משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כגון לייזרים משוכללים המאפשרים מדידות מדוייקות בלוח זמנים מינימאלי. שימוש בטכנולוגיה חדישה יחד עם עיבוד מידע ממוחשב מאפשר לנו להפוך את המוצר למושלם ביותר עבור לקוחותינו.

5% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: רוסלן

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר