SUPER-LOCK מנעולנים

מנעולנים ברמת גן

מנעול חשמלי

מנעול חשמלי

אפשר לדמות את המנעול החשמלי לשומר בשער אשר בעת פקודה ייפתח את הדלת ויאפשר לנו להיכנס. את הפקודה ייקבל המנעול החשמלי מיחידת הבקרה המחוברת אליו (קודן, אינטרקום, כפתור פתיחה ועוד). המנעול החשמלי למעשה חוסם את הלשונית (זו שאנחנו מזיזים בעזרת הידית) הנכנסת לתוך המשקוף ומונע ממנה מלזוז. בהפעלתו, מאפשר המנעול החשמלי ללשונית לזוז ולדלת להיפתח. למנעול החשמלי יש יחידת מתכת נפרדת, מעין לשון רחבה כזו, המחוברת למנעול באמצעות 2  ברגים. לשון זו היא החוסמת ומשחררת את הלשונית של הדלת.

מנעול חשמלי - התקנה

המנעול החשמלי מותקן במשקוף הדלת, בחור שאליו אמורה להיכנס הלשונית. בעת ההתקנה, לרב, יחתך חלק פנימי מהמשקוף בכדי ליצור מקום למנעול החשמלי בתוך המשקוף. המנעול החשמלי אינו יחידה עצמאית. המנעול אמור לקבל מתח ממקור מתח נמוך בכדי לעבוד. אנו נחבר את המנעול לקודן, אינטרקום, כפתור פתיחה או מערכת בקרת כניסה. יש אפשרות גם לחבר את המנעול ליחידת ממסר סלולארית, אשר תאפשר לפתוח את המנעול דרך הטלפון, בדומה לפתיחת שערים בחניון. כל אחד מאלה יפעיל את המנעול החשמלי כאשר אנו נבצע את הפעולה שתגרום לו להפעיל את המנעול (או למעשה לסגור מעגל חשמלי). הקשת קוד, העברת כרטיס או צ'יפ וכדומה.

מנעול חשמלי – התאמה לסוג הדלת.

בעקרון, המנעול החשמלי מתאים למרבית הדלתות בהן יש מנעול חבוי המותקנת בו לשונית. דלתות עץ, פלדלת, מתכת, שערים ועוד. בדלתות זכוכית אשר עליהן מותקן מנעול עם לשונית נוכל להתקין מנעול חשמלי. בדלתות אש ישנה בעיה להתקין את המנעול. בשערי מתכת, על השער להיות תקין ובעל מנעול חבוי בעל לשונית.

יתרונות וחסרונות המנעול החשמלי

המנעול החשמלי מאפשר לנו, ביחד עם היחידה אליה הוא מחובר כמובן, לבקר את הכניסה של האנשים אשר אנו רוצים שיכנסו דרך הדלת עליה מותקן המנעול. בהתאם לצרכים שלך, כך תותאם יחידת הבקרה. קודן, אינטרקום, מצלמה, כרטיס קירבה, טביעת אצבע ועוד. חסרונו הגדול של המנעול החשמלי הוא שהוא אינו נועל את הדלת, אלא חוסם את הלשונית בלבד. לכן, במקומות בהן חשובה לנו נעילת הדלת, אין אפשרות להסתמך על המנעול החשמלי בלבד. יש צורך לנעול את הדלת באמצעות המפתח והכנסת הבריחים אל המשקוף. או להחליף את המנעול החשמלי במנעול אלקטרומגנטי.

סוגי מנעולים חשמלים

ישנם סוגים שונים של מנעולים חשמליים המיועדים לדלתות שונות. לכן, בבואך להתקין מנעול חשמלי, עליך לבחור את המנעול החשמלי הנכון, או שעליך לוודא כי איש המקצוע אשר מתקין לך את המנעול החשמלי, ידע להתאים את המנעול לסוג הדלת עליה הוא מותקן. לדוגמא: טעות נפוצה הנגרמת מחוסר ידע אותה אני רואה לעיתים קרובות, היא התקנת מנעול חשמלי סטנדרטי לדלת כבדה, או לדלת פלדלת מעוצבת עם חיפוי. לאחר זמן קצר המנעול מתחיל לעשות בעיות והלקוח ואיש המקצוע אינם מבינים מדוע. לכל סוג דלת יש מנעול חשמלי ייעודי המתאים לה. קחו זאת בחשבון. נכון גם לכניסה לבניינים, מנעול זול ופשוט ישחק מהר. 

נדב מנור

מנעולנות, תקשורת ומתח נמוך

24/7 ללא הפסקה

התקשר/י עכשיו הייעוץ בחינם

SUPER-LOCK מנעולנים

מנעולן
צוות SUPER-LOCK מנעולן מספקת את כלל שירותי המנעולנות הקיימים היום
לבתים, עסקים, כלי רכב, ארגונים, חברות ניהול ואחזקה ועוד.
השירותים אותם אנו מספקים כוללים: שירותי פריצה, התקנה, החלפה ותחזוקה של כלל רכיבי ואבזרי המנעולים הקיימים. התקנת מערכות תקשורת, אבטחה ומיגון.
אנו פועלים 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, ללא הפסקה.
הפריסה הגאוגרפית שלנו רחבה וכוללת את איזור השרון, המרכז, מודיעין וסביבתה, השפלה ואזור אשדוד.
מקצועיות, שירות ואמינות עומדים אצלנו בראש סדר העדיפויות, כשמדובר בלקוחותינו היקרים.
אנו מזמינים אותך להיוועץ בנו בכל בעיה או שאלה בטלפון 050-5558419

אדם העומד מול דלת ביתו, משרדו או רכבו, נמצא בחוסר אונים משווע.
בשבילנו, להגיע ולהציל את אותו אדם הנמצא בצרה, זוהי שליחות.
לראות את החיוך והרגשת ההקלה לאחר פריצת הדלת, זה הסיפוק הגדול ביותר בשבילנו.
אנחנו צוות מנעולנים ב super-lock, דוגלים בראש ובראשונה במתן שירות מהלב.
אנו מתחייבים להעניק לכם ייעוץ ראשוני חינם.
אנו מתחייבים להיות זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
אנו מתחייבים להגיע אליכם מהר ככל הניתן, לקוחותינו הנאמנים.
אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ומהיר לבעייתכם.
אנו מתחייבים לפתור את הבעיה בנזק המינימלי ביותר.
אנו מתחייבים להעניק לכם שקיפות מלאה בעבודה ובתהליכיה.
אנו מתחייבים לגבות מכם מחיר הוגן עבור השירות אותו אנו מבצעים עבורכם מכל הלב.
אנו מתחייבים להעניק לכם שירות עם חיוך רחב.

צרו עימנו קשר בטלפון 050-5558419 ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב.


שם איש קשר: נדב מנור

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר