SUPER-LOCK מנעולנים

מנעולנים ברמת גן

מנעולן מייעץ במיגון נגד פריצה

מנעולן רואה הכל

במהלך עבודתו, מגיע מנעולן לבתים רבים אשר נפרצו ע"י גנבים. במקרים אלה הוא רואה מהיכן נכנסים הגנבים, מה עוצר אותם ולאחר מכן הוא יכול להסיק מכך לגבי נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר. בשלב מאוחר יותר לומד המנעולן להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן, חלק ניכר מעבודתו היא פריצת מנעולים בדלתות, חלונות וסורגים. מתוך התמודדותו עם פריצת המנעולים לומד המנעולן על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב עבורכם.

 

מנעולן רואה הכל

במהלך עבודתו, מגיע מנעולן לבתים רבים אשר נפרצו ע"י גנבים. במקרים אלה הוא רואה מהיכן נכנסים הגנבים, מה עוצר אותם ולאחר מכן הוא יכול להסיק מכך לגבי נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר. בשלב מאוחר יותר לומד המנעולן להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן, חלק ניכר מעבודתו היא פריצת מנעולים בדלתות, חלונות וסורגים. מתוך התמודדותו עם פריצת המנעולים לומד המנעולן על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב עבורכם.

מנעול מסביר מדוע תל אביב מבוקשת ע"י הגנבים

לב הארץ שלנו. מרכזה המסחרי, התרבותי והמקום אליו נוהרים וממנו יוצאים כמות האנשים הגדולה בישראל. תל אביב מאופיינת בהרבה בתים ישנים הניתנים לפריצה בקלות. קל לגנב להיטמע בתנועת האנשים הגדולה בעיר לאחר הפריצה. וככל בני האדם, גם הגנבים נמשכים ל"עיר הגדולה". רובנו עובדים שעות רבות מחוץ לבית, מה שאומר שביתנו, במידה ואינו ממוגן כהלכה, מהווה פירצה לגנב החומד את רכושנו היקר מכל.

השאלה שעומדת על הפרק היא האם נכנע לגנבים ונברח מהעיר? האם ניתן לגנבים לנצח במלחמה? לא ולא!!! מנעולן מקצועי  ידע להעניק לכם מתוך נסיונו מענה הולם למניעה ומיגון הבית כנגד פריצות. כל שעליכם לעשות הוא ליישם את ההנחיות ולצמצם את סיכויי הפריצה ככל הניתן.

מספר עובדות מפי מנעולן

עליך להבין את העובדה כי כל בית ניתן לפריצה. כמו שאני, מנעולן, אוכל לפרוץ לכל בית אותו הזמינו אותי דייריו לפרוץ, כך גם הגנב. המשימה שלנו היא לגרום לגנב לוותר או להקשות עליו ככל הניתן. להאריך את זמן הפריצה ככל הניתן. ככל שנערים קשיים על הפורץ, כך סיכוייו לסיים את הפריצה בהצלחה יפחתו. כל שניה וכל דקה חשובות במקרים אלה. הזמן שבו יגיע צוות הסיור, המשטרה, אחד מבני הבית או אולי עובר אורח או אחד השכנים.

נסיונו של מנעולן - ידע ככלי למניעת פריצות

מנעולן יעמוד על שני היבטים בפריצת בתים:

1. הרתעת הפורץ ומניעת הפריצה לבית

2. הארכת זמן הפריצה עד לסיכול הפריצה

הרתעה ומניעת פריצה – מניעת הפריצה היא הבסיס. עדיף תמיד למנוע את הפריצה מאשר לסכל אותה ולהישאר עם נזק שנגרם לביתנו. מכיוון שאם עשינו את עבודת המניעה נאמנה, יוותר הגנב על הנסיון לפרוץ לביתנו עוד בטרם החל את פעולת הפריצה. מניעה דומה בעיניי  לתפאורה בהצגה. תפאורה איכותית ומושקעת, הופכת את ההצגה למשכנעת הרבה יותר.

ובמקרה שלנו, כך נמנע את כניסתו של הגנב לשיטחנו. זה למעשה הרקע לבית העלול להיפרץ ובודאי אלו הם הדברים הראשונים אותם רואה הפורץ. אז מה עושים? להלן מספר דוגמאות : כלב בבית. אני באופן אישי כחובב כלבים, אמליץ על כלב בלי קשר. מדבקות של חברת שמירה בולטות על דלת הכניסה לדירה. כ"כ פשוט, זול ויעיל. מצלמות אבטחה בחזית הבניין ובצדדיו. ניתן אפילו לקנות היום מצלמות דמה הזהות לחלוטין למצלמות אבטחה ולתלות אותם בחזית הבניין. צופר של מערכת אזעקה התלוי במקום גבוה בחזית הבית. כל אלה הם מנורות אדומות לגנבים. הם תמיד יעדיפו בית ללא אזעקה וללא מצלמות, ללא כלב וללא חברת שמירה.

הערמת קשיים בפריצה וסיכולה –  בשלב זה אנו משלבים מכשולים, מערכות התראה ומערכות נעילה בכדי לסכל את הפריצה עצמה. נתחיל עם המכשולים. סורגים על החלונות מונעים כניסה קלה. מערכת אזעקה אשר תחל לפעול ברגע שחדר אדם לשטחנו תסכל את הפריצה. דלת תקינה בעלת שני מנעולים איכותיים: צילינדר קשה לפריצה ומנעול כספת.

מערכות נעילה הם למעשה הכלי איתו מתמודד הגנב בצורה פיזית. מערכות נעילה טובות יעכבו את הגנב המקצוען כיאות ואף יגרמו לו לוותר על הפריצה. בדלת הכניסה הקדמית או בדלת האחורית, במידה ויש, התקינו דלת איכותית, עם מנגנון רב בריחי. בעזרת מנעולן התקינו במנגנון צילינדר איכותי הקשה  לפריצה ושכפול המפתח. התקינו בנוסף מנעול כספת הגורם למרבית הגנבים לעבור לדלת הבאה.

מנעולן ממליץ על מיגון נעילה נוסף

בניין עם דלת סגורה במנעול חשמלי. אינטרקום בבניין עם מצלמה, מערכת מצלמות בבניין. כל אלה מרתיעים את הגנב וגורמים לו לחשוב על הבניין הבא כאפשרות קלה יותר.

ומכיוון שאמרתי שאין "בית הרמטי", עשו ביטוח לבית שיכסה אתכם במקרה הגרוע בו הוא נפרץ.

  

 

נדב מנור

מנעולן מוסמך ומורשה משטרת ישראל

www.super-lock.co.il

050-5558419

SUPER-LOCK מנעולנים

מנעולן
צוות SUPER-LOCK מנעולן מספקת את כלל שירותי המנעולנות הקיימים היום
לבתים, עסקים, כלי רכב, ארגונים, חברות ניהול ואחזקה ועוד.
השירותים אותם אנו מספקים כוללים: שירותי פריצה, התקנה, החלפה ותחזוקה של כלל רכיבי ואבזרי המנעולים הקיימים. התקנת מערכות תקשורת, אבטחה ומיגון.
אנו פועלים 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, ללא הפסקה.
הפריסה הגאוגרפית שלנו רחבה וכוללת את איזור השרון, המרכז, מודיעין וסביבתה, השפלה ואזור אשדוד.
מקצועיות, שירות ואמינות עומדים אצלנו בראש סדר העדיפויות, כשמדובר בלקוחותינו היקרים.
אנו מזמינים אותך להיוועץ בנו בכל בעיה או שאלה בטלפון 050-5558419

אדם העומד מול דלת ביתו, משרדו או רכבו, נמצא בחוסר אונים משווע.
בשבילנו, להגיע ולהציל את אותו אדם הנמצא בצרה, זוהי שליחות.
לראות את החיוך והרגשת ההקלה לאחר פריצת הדלת, זה הסיפוק הגדול ביותר בשבילנו.
אנחנו צוות מנעולנים ב super-lock, דוגלים בראש ובראשונה במתן שירות מהלב.
אנו מתחייבים להעניק לכם ייעוץ ראשוני חינם.
אנו מתחייבים להיות זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
אנו מתחייבים להגיע אליכם מהר ככל הניתן, לקוחותינו הנאמנים.
אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ומהיר לבעייתכם.
אנו מתחייבים לפתור את הבעיה בנזק המינימלי ביותר.
אנו מתחייבים להעניק לכם שקיפות מלאה בעבודה ובתהליכיה.
אנו מתחייבים לגבות מכם מחיר הוגן עבור השירות אותו אנו מבצעים עבורכם מכל הלב.
אנו מתחייבים להעניק לכם שירות עם חיוך רחב.

צרו עימנו קשר בטלפון 050-5558419 ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב.


שם איש קשר: נדב מנור

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר