ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

סוכני ביטוח בעפולה

ביטוח דירה

הביטוח נחלק לשני חלקים:

ביטוח מבנה - ביטוח שמטרתו לפצות את בעלי הנכס במקרים כמו שריפה, רעידת אדמה,  התפוצצות, נזקי טבע, הצפות, תיקוני צנרת מים וכד'. הביטוח כולל את שטח הדירה, מרפסות, החלקים היחסיים של המבוטח ברכוש המשותף (בבית משותף), חלקים המחוברים לדירה כמו: דוודים, חלונות, דלתות וכדומה. 

סכום הביטוח הנדרש למבנה של דירה, הוא סכום העלות של בנייתה מחדש (ללא ערך הקרקע). במרבית המקרים, ניתן לבנות מחדש את הדירה, גם אם נגרם לה נזק חמור ולכן אין צורך לתמחר את ערך הקרקע בפוליסת הביטוח. עם זאת קיימת גם אפשרות של ביטוח הדירה והמבנה כולל ערך הקרקע. 

​ביטוח תכולה - מעניק כיסוי לרכוש המצוי בבית ולרכוש השייך לאחרים ונמצא באחריותכם  (כמובן במגבלות סכום הביטוח), במקרים של נזקים הנגרמים כתוצאה משריפה, התפוצצות, רעידת אדמה, נזקי טבע, גניבה, שוד, פריצה, הצפה וכדומה.

שווי התכולה נקבע על פי הצהרות המבוטח או באמצעות בדיקה המתבצעת על ידי סוקר עצמאי. שכר טרחת הסוקר משולם על ידי חברת הביטוח כשרות למבוטח.

ביטוח התכולה אינו כולל רכוש הנמצא בגינת הבית, בחדרי המדרגות וכדומה, ואינו כולל חפצי ערך, מסמכים, בעלי חיים, כלי נשק וכו'.

עבור אלה יש לרכוש ביטוח נפרד המהווה תוספת לפוליסה. 

למה זה חשוב?

כל דירה ובית חשופים לסיכונים שונים העלולים לגרום לנזקים כספיים משמעותיים למשל: שריפה, נזקי טבע, תביעה כנגדכם כאשר נגרם נזק לגופו או לרכושו של צד שלישי ומקור הנזק בדירתכם.

 

* חשיבות סעיף רעידת אדמה בימים אלה הפך להיות משמעותי ביותר, כל החזאים טוענים שזה רק עניין של זמן עד שתכה במדינתו רעידת אדמה בינונית עד קשה.

חשיבות זו גוברת יותר בבניינים משותפים, חשוב לבטח את הדירה \ בניין עם כיסוי לרעידת אדמה גם לשווי הקרקע בכדי שיהיה ניתן לרכוש נכס חדש עם מלוא סכום הפיצוי.

חשוב לזכור כי שריפה עלולה לכלות את כל הרכוש ולהותיר את בני המשפחה חסרי כל כאשר פריטים בעלי ערך יאבדו לנצח. כמו כן, חשוב לזכור כי עובדי משק בית, מטפלות, גננים וכו', יכולים גם הם להיפגע בעת עבודתם בביתכם ובמקרה זה יהא עליכם לפצותם בסכומים גבוהים, מעל ומעבר לתגמולי הביטוח הלאומי שישולמו להם.

ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

בס"ד
אנו סוכנות ביטוח ותיקה מעל 25 שנה אצלנו תקבלו מענה ביטוחי לכל צורך ביטוחי בצורה החדשנית ביותר מביטוח / רכב / דירה / ונוסעים לחו"ל / אונליין - או קבלת שרות מצוות וותיק ומיומן ניתן לקבל שרות 24 שעות ביממה בטלפון 1700-50-70-11 אצלנו ניתן לקבל הצעות אונליין לבצע בדיקת תיק הביטוח הפנסיוני וגם ביטוחים משפחתיים סיכונים וכל שאר הביטוחים אונליין וללא צורך בניירת וכמובן פנסית חובה לעצמיים ופנסית בררת מחדל בדמי ניהול הנמוכים ביותר

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: רמי דוד / ישי דוד

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר