דר אדית דניאל -PhD MBMD רפואה אלטרנטיבית

מוח היהלום ברפואה משלימה

גלריה

+ הצג גלריה

הומאופתיה מודרנית בשילוב עם נטורופתיה מודנית

מחיר: 500.00 ₪
חברי מועדון: 400.00 ₪
מה הלקוח מקבל
בפגישה זו שנערכת באווירה כיפית בלובי של בית מלון דן פנורמה או דויד קונטננטל בתל אביב. אני מתשאלת או תם בפרוטרוט על כל בעיות החיים שלכם מילדות ועד היום. כל פרט קטן נלקח בחשבון ומשתכלל בבחירת פורמולה המיוחדת של רמדיס שמורכבת ספציפית עבורכם על ידי בית המרקחת עמו אני עובדת. בנוסף אתם מקבלים סידרה טיפות הומאופתיות שעשויות מתרכובות של מלחים לאיזון פנימי שעובד על ניקוי פנימי מפסולת רעלים ומעודפי חומציות. הבעיה הכי רצינית שלנו בני האדם היום היא שאנו מותקפים ל יום בעשרות אלפי סוגי רעלים ומערכת החיסון שלנו מתמוטטת. ללא התקפת הכימיקאלים השונים על המערכות שלנו סביר להניח ש90% מכל המחלות של המהין האנושי לא היו קיימות היות וכל המחלות ולן נענו על הרעלה מסוג זה או אחר.
פרטים נוספים
הפגישה טובה לכל הגילאים שנעים בין 1-68 כולל לכל סוגי הבעיות האנושיות. אני לא מקבלת אנשים שחיים לצד לקיחה של ריבוי של תרופות כימיות מי שנשען על יותר מתרופה כימית אחת. היות והאיזון הדק שבין התרופות שלהם יכול להשתנות בעקבות הליך אחר שלא קשור לתחום הרפואה הרגילה לכן מצבים כאלו שהאדם לוקח יותר מתרופה אחת כימית אני לא מקבלת אצלי לטיפול. הרבה פעמים אחרי תהליך ואיזון הרופאים שלכם בקופה על פי השיפור שיראו יוכלו להחליט אם צריך להמשיך בתרופה היות ולפעמים הבעיות שהיו נפתרות.

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

דר אדית דניאל -PhD MBMD רפואה אלטרנטיבית

דר אדית דניאל היא לא רופאה MD ולא מטפלת במחלות גוף או נפש ואו בסימטומים שלהם. אלא רק מלמדת ומייעצת איך לאזן את רובד הנשמה שיצא מאיזון שאחראי לכל מצב של חוסר איזון באדם. באמצעות תחומי ההומאופתיה מודרנית. נטורופתיה. ניקוי רעלים ביו אורגונמי וההתמרה מרכבה צי -קונג וטא-צי בעלת תעודה מוינגייט.
D.A.M. PhD HONORARY DOCTORAL DEGREE PhD& MBMD ד''ר דניאל אדית. ילידת הארץ. נולדה בתל אביב - יפו 1965 מנווה צדק ת''א ב 30 שנה האחרונות.ד''ר דניאל הנה דוקטור ברפואה אלטרנטיבית משלימה. מהראשונים הבולטים במדיה ובתקשורת לאורך השנים והוותיקים בארץ. מתמחה ועוסקת ברפואה משלימה מזה 26 שנה עם רקורד רחב של הצלחה בנתינת מענה ופתרון מלא לתופעות ובעיות חסרות מרפא. ד''ר דניאל מתמחה בתחומי: ההומיאופתיה, נטורופתיה, תזונה וניקוי רעלים
20% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: דר אדית

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר