בר מאסטר

קורס ברמנים | להיות ברמנים לומדים מהטובים ביותר

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

מחיר: 3700.00 ₪
חברי מועדון: 3330.00 ₪
מה הלקוח מקבל
קורס ברמנים לחיילים משוחררים הוא קורס ברמנים מורחב הכולל 18 מפגשים ומתאים לחיילים משוחררים וסטודנטים שעשו שירות צבאי ומעוניינים ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי. הקורס מורכב מ 13 מפגשי תשתית בתוספת 5 סדנאות התמחות הנלמדים בקורס ברמנים מקיף. בסיום הקורס תקבלו תעודה בינלאומית ותעודת הסמכה מטעם מדינת ישראל ולאחר מכן מחלקת ההשמה תפנה אתכם לעבודה במיטב הברים בסביבת מגוריכם. רוצים לדעת עוד על קורס ברמנים לחיילים משוחררים? כנסו ל"פרטים נוספים" או השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע

למי זה מתאים?

חיילים משוחררים סטודנטים שעשו צבא מי שמעוניין בקורס מורחב
מה מקבלים?
פרטים נוספים
תעודת בינלאומית W.B.S.A (היחידים בישראל).
השמה לעבודה בסיום הקורס (היחידים בישראל)
תרגול הקוקטיילים עם אלכוהול (היחידים בישראל)
תרגול בבר אמיתי (היחידים בישראל)
תעודת הסמכה מטעם מדינת ישראל
ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

בר מאסטר

הכל התחיל לפני 20 שנה ואחרי שנים ארוכות במיטב הברים בארץ ובעולם בהם צברנו ידע מקצועי בעולם הברים ותרבות השתייה, חלמנו לשתף את הידע המקצועי שלנו ע"י פתיחת מוסד לימודים בו יועבר קורס ברמנים מקצועי ראשון מסוגו בישראל.

אחרי מספר חודשים של מחשבות וגיבוש הרעיון חברנו לתדמור, בית הספר למלונאות ובישול בבעלותה של מדינת ישראל והקמנו יחד את בר מאסטר – בית הספר הרשמי לברמנים בישראל. בית הספר הוקם לראשונה ע"י דוריאן קופיט מאנשי המקצוע הבכירים ביותר בארץ ובעולם שגם זכה בתחרות הברמנים העולמית של המותג Remy Martin.

החזון היה להקים בית ספר לברמנים מקצועי אשר יכשיר ברמנים בסטנדרטים בינלאומיים. לאור הקשרים שלנו עם בתי ספר מהעולם הבאנו חדשנות לענף בתי הספר לברמנים ועם השנים חדשנות זו באה לידי ביטוי בזה שבר מאסטר הוא הבית היחיד בישראל שבו תלמידי הקורס לומדים ומתרגלים בבר אמיתי ב- 8 סניפים ברחבי הארץ, תרגול הקוקטיילים בקורס מתבצעים אך ורק עם אלכוהול פרמיום ולא מים וצבעים כנהוג.

בסיום קורס ברמנים מוענקת לתלמידי הקורס תעודה בינלאומית מטעם ה W-B-S-A האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לברמנים ומחלקת ההשמה של בית הספר מפנה את כל בוגרי הקורס למקומות עבודה בהתאם לסביבת המגורים ולסגנון המועדף. אם אתם מחפשים קורס ברמנים מקצועי אין לנו שספק שבר מאסטר זה המקום המתאים ביותר עבורכם.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: יוגב

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר