לוח עדכונים


לוח עדכונים

התקנת מנעול גואל

מה הוא מנעול גואל ?

מנעול גואל הינו שם נוסף למנעול הדלת אשר לו שמות נוספים כמו מנעול כספת ומנעול עליון, אשר זהו בעצם סוג שך מנעול בטיחותי ויעיל ביותר המותקן בחלק העליון של דלת הכניסה לבית.
מנעול גואל מאפשר קיים את הפתרון היעיל והטוב ביותר בעבור מיגון דלת ביתכם, כאשר הוא מהווה מנעול נוסף למנעול אשר קיים וישנו מותקן בדלת
מנעול גואל מאפשר מיגון בטוח מפני דרכי ושיטות הפריצה הידועות המבוצעות על ידי פורצים "מקצועיים" כמו באמצעות קידוח ואף באמצעות בלום התורם לנו לתחושת ביטחוננו ולביטחון רכושנו.
יש לציין שחברות ביטוח רבות אשר נותנות עבורנו שירותי ביטוח בעבר הנכס שבבעלותנו ממליצות ולעיתים אף מחייבות התקנתו של מנעול בלום.

מנעול גואל ? יתרונות רבים לו !!!

אנשים רבים בוחרים בהתקנתו של מנעול גואל על מנת להגביר את תחושת הביטחון שלהם אשר ידוע כבעל יתרונות רבים אשר המטרה והיתרון הבולט שבו הוא מניעתם של פריצות.
1. מניעתם של פריצות – כמו שנאמר מנעול גואל הינו מנעול אשר מותקן כתוספת למנעול הקיים בדלת אשר תורם לביטחון מקסימלי מפני פריצות על ידי פורצים.
עצם חשיפתו ונוכחותו של המנעול אשר חלק ממנו מותקן בצידה החיצוני של הדלת מרתיע את הפורצים המנוסים והמקצועיים אשר מודעים לכל סוג דלת ומנעול ובקיאים בכל שיטות הפריצה הקיימות לבצע את זממם.
2. מניעה פריצה על ידי קידוח – קידוח המנעול או הצילינדר מצריך פעולה ארוכה ואף מרעישה ולכן אין משתמשים הפורצים בשיטת הקידוח וזאת עקב זמן ארוך אשר מצריכה פעולת הקידוח ואף עצם כל שקידוח המנעול גורם ויוצר רעש חזק אשר מונע מהפורצים להשתמש בפעולה זו במטרה לפרוץ לבתים, (יש לציין שעיקר הפעילות של הפורצים הינה מתבצעת בשעות הלילה המאוחרות ורעש של קידוח עלול להפר את שנתם של הדיירים ולעלות את החשש לפריצה).
3. מניעת פריצת בלום – פריצה בלום הינה מאחת מני רבות משיטות הפריצה בהם משתמשים פורצים רבים ומיומנים על מנת להשיג את מטרותיהם הזדוניות.
התקנת מנעול גואל אשר הינו בעל שלושה בריחים אשר נחשבים כעבים וכבדים במיוחד הנכנסים לתוך עומק המשקוף ועל ידי כך מצמידים בחוזקה וברמה גבוהה את הדלת למשקוף.
4. מחיר שפוי והוגן – כיום בשונה מבעבר עלות ההתקנה והשירות של מנעול גואל אשר נחשבו ליקרים ירדו משמעותית בתקופה האחרונה דבר המאפשר לרבים מהאנשים להשתמש ולהיעזר בו להגנתם ולהגנת ביתם ורכושם.

חשוב לזכור ולדעת שהתקנת מנעול גואל נחשבת לפעולה מורכבת אשר התקנתו מצריכה מיומנות, מקצועיות ודיוק מרביים, על כן בחירה נכונה במתקין מנעול גואל הינה חשובה ואף הכרחית במיוחד,
כל כן פנו עוד היום למפתח השלום אשר בבעלותם אנשי מקצוע מנוסים ואמינים אשר ישמחו להתקין בביתכם מנעול גואל.


השקט שלכם זו המקצועיות והניסיון שלנו...מפתח השלום

רוצים לישון בשקט ובביטחון ? יוצאים מהבית וחוששים שמא יפרצו לכם אליו ? פנו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה חינם לולא כל התחייבות מאחד מאנשי המקצוע המובילים והידועים בתחום התקנת מנעול גואל ובנוסף תיהנו מיחס אישי ואמין וממחירי התקנה נוחים ומשתלמים ללא פשרות !!!

לייעוץ, חילוץ ויצירת קשר התקשרו
1700-551-123
shalom210667@gmail.com

מפתח השלום - מנעולן 24 שעות ביממה


פורץ כספות באשקלון
אודות
מצלמות אבטחה ›
דלתות כניסה
חילוץ אופנועים ›
דלתות כניסה ›
חנות מנעולים באשדוד
פריצה לרכב 199ש"ח באזור אשדוד

פריצת דלת טרוקה החל מ-99 ש"ח באזור אשדוד
התקנת מנעול כספת גואל 400 ש"ח

פריצת דלת פלדה +החלפת צילינדר 399 ש"ח
שיכפול שלט לשער חשמלי 120 ש"ח

החלפת צילינדר לדלת פלדה החל מ199 ש"ח
שם מלא *

אימייל

טלפון / נייד *

הודעה *

* שדה חובה

M1oeDeeSNt5g2arqF28sTQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר