לוח עדכונים


לוח עדכונים


מנעולן

מנעולן מקצועי הוא בעל תפקיד חשוב מאד: פריצת מנעולים. פריצה של מנעולים נשמעת כמו עבודה של פושע, אך כאן מגיע ההבדל המשמעותי: פושע פורץ את מנעול הבית שלכם ללא ידיעתכם ובכוונות רעות, ואילו את המנעולן אתם מזמינים מרצונכם הטוב, והוא מסייע לכם כאשר אתם בבעיה. מנעולן אמור להכיר את כל סוגי המנעולים, ולפרוץ אותם עבורכם כאשר אתם מאבדים את המפתח, שוכחים אותו, או סתם כאשר המפתח נתקע בחור המנעול בלי אפשרות לפתוח או לסגור את הדלת.

מיהו מנעולן

לא כל אחד יכול להיות מנעולן. מנעולן לומד את המקצוע היטב בקורסים מתאימים, לאחר שדאג להציג תעודת יושר, המעידה על כך שאין לו עבר פלילי. מי שעבר את הקורס מקבל רישיון משטרתי לעיסוק בפריצה, כך שכאשר אתם מזמינים מנעולן, אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין באמינות שלו. המקצועיות, לעומת זאת, משתנה מאחד לשני. מפתח השלום מעניק לכם שירות מקצועי במיוחד של פריצת מנעולים מכל הסוגים. נתקעתם מחוץ לדלת הבית? שכחתם את המפתח של הרכב בתוך הרכב הנעול? שכחתם את הקוד לכספת האישית? המפתח של המשרד נשבר בתוך המנעול? אל דאגה, מפתח השלום יגיע עד אליכם, ויפתור לכם את הבעיה במלואה.


שירותים נוספים

מפתח השלום מציע לכם גם שירותים נוספים מתחום עבודתו של המנעולן, כמו תיקון של מנעולים שבורים, החלפת מנעול, שכפול מפתחות מכל הסוגים – כולל מפתחות רכב, שכפול שלטים לרכב או לשערי חניה, ועוד עשרות שירותים, אשר קשורים למנעולים ולמפתחות. עם מפתח השלום, הדלת פתוחה בפניכם!

צריכים מנעולן מקצועי? נתקעתם מאחורי הדלת? מפתח השלום יגיע אליכם ויפרוץ את כל סוגי המנעולים!


פורץ כספות באשקלון
אודות
מצלמות אבטחה ›
דלתות כניסה
חילוץ אופנועים ›
דלתות כניסה ›
חנות מנעולים באשדוד
שיכפול שלט לשער חשמלי 120 ש"ח

החלפת צילינדר לדלת פלדה החל מ199 ש"ח
פריצה לרכב 199ש"ח באזור אשדוד

פריצת דלת טרוקה החל מ-99 ש"ח באזור אשדוד
התקנת מנעול כספת גואל 400 ש"ח

פריצת דלת פלדה +החלפת צילינדר 399 ש"ח
שם מלא *

אימייל

טלפון / נייד *

הודעה *

* שדה חובהקידום אתרים
קידום אתרים

WMGir98jfzxmGM/icXqIBA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר