לוח עדכונים


לוח עדכונים
נרצה או לא נרצה, העידן היום מתרכז במסכים. הם נמצאים בכל מקום ובכל עת. החופש הגדול מזמן לנו התמודדות כמעט על בסיס יומ-יומי שלא נאמר, שעתי. אפשר לנקוט בשתי אפשרויות, האחת להתנגד ולצאת למלחמה ואילו השניה, ליצור מנגנון גבולות ומינוף ליתרונות.
נסכים שלא נוכל להטיל איסור חד משמעי על הילדים. זה העולם היום. לא נוכל להתכחש. אז מה עושים?
חיזוק הזיכרון החזותי של ילדכם – הילד צפה בסרט? שאלו שאלות ענייניות על הסרט, השאלות יכולות בקלות להפוך לשיח פורה וחיזוק הקשר ביניכם ואפשרות להיחשף בדרך עקיפה אל עולם התוכן שמעניין אותו.
תחומי עניין – שימו לב לתכנים שילדכם נחשף אליו, האם הם כוללים אלימות מידי? גם כאן הזדמנות לשיח פורה והסבר כולל אבחנה בין מציאות, סרט ומשחקי מחשב. כאן הדגש על משחקי משחב אלימים. בחיי היומ יום אין זו הדרך לפתרון קונפליקטים.
זמן איכות – נסו לקבוע זמן איכות לצפייה משותפת, הכינו כיבוד שאהו על שניכם, אפילו דמו קולנוע. אני משוכנעת שהם מאוד ייהנו.
השפעות שליליות – משחקי מחשב לפני השינה עלולים ליצור נדודי שינה וחלומות לא נעימים. שימו לב להגביל את המשחקים בעלי הגוון הנ"ל לזמן מוגבל וקצר ומנעו משחק במשחקים אלו לפני השינה. הסבירו לילדים את ההשלכות שעלולות להיווצר.
זמן חופש – החופש הוא הזדמנות נהדרת לבילויים מסוגים שונים, להגמשת הגבולות, לתחושת חופש. עם זאת, חשוב להדגיש לילדים שאין מדובר בפריקת כל עול גם אם זו חופשה. תוכלו למשל ליזום שיח משתף ולקבל החלטות יחד כשכמובן אתם ההורים נותנים את הטון. פרשו בפניהם מגוון אפשרויות לבילוי זמן איכותי, הזכירו ציור, קריאה, טיול, טיפוח חית המחמד ועוד.
ובנימה אישית, חופש זה חופש לכולם, גם לכם. שימו לב שאינכם הופכים את החופש לשדה קרב שיותיר גם אצלכם תחושה לא נעימה.
המשך חופשה מהנה עם ובלי המסכים.

bXPUXRTkbz6ddGytkoShIA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

שירה ברונפמן -שינוי מוביל שינוי

אימון הינו תהליך למידה מודרך מוכוון מטרה שתכליתו להעצים ולשכלל את הפוטנציאל האישי שלך ולפתח את יכולות החשיבתיות והרגשיות. ניתן להשיג את מטרה באמצעות שיפור הביצועים וההישגים בחייך האישיים והמקצועיים.
באימון נכנסים לתהליך חשיבה ממוקד ומותאים אישית.
נשים: כל אחת צריכה מידי פעם צריכה ליטוש קטן כדי לזכור /להכיר לעומק את החוזקות ועוצמות ולשם כך אני כאן.
ילדים ונוער: ”כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו“ ( הרב שלמה קרליבך) . באמונתי אין ”ילד רע יש ילד שרע לו“. אני חושבת שאנחנו ההורים רוצים אך ורק את טובתם של הילדים ולפעמים כל מה שנדרש זה רק הכוונה או מישהו חיצוני שיקשיב ויתן כלים ויכוון למקום הנכון ביותר את היקר לכם מכל.
”מאחורי כל ילד שמאמין בעצמו עומד מבוגר שהאמין בו קודם“.(מתיו יעקובסון)10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: שירה ברונפמן

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר